Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Aurora ja isto imam necaka koji ce sad 17, isto po seki kao i ti 🤩
    Sto se tice tih tetra, ja imam iz Bubamare i Etherala i moram reci da Etheral definitivno ima ima predivan pamuk, mekan kao nitko, pogotovo slinceki itd…..bas pod rukom osjetis, ali ja vam bas preferiram bambus, to tek trebate osjetiti, gusce su, ne vidi se kroz njih a meke se od pamuka 5 puta, doslovno. Jesu skuplje ali vrijede. Kupila sam bambusove takoder u Etheralu na sajmu pa smo dobili popust i sad u Bubamari.
    Sto se tice kupovine mi stalno nesto kupujemo, ne zelim to cuvati za 7, 8 mj kad sam na moru jer mi je tako lakse raspodjeliti troskove.

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Super si je rasporediti tu kupovinu da.. ja zapravo nemam ni pola toga sto trebam 🙈 uopce skoro nista ne kupujem, kao da cu tek sljedece godine roditi. Imam tih par sitnica jos od onog sajma beba i to je sve, nista konkretno. A postaje mi sve teze kako se debljam. Sad kako je zatoplilo ovih dana postala sam svjesna da treba izdrzati cijelo ljeto sa trbuhom do zuba, bas ce nam biti veselo

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Angelina

    Super si je rasporediti tu kupovinu da.. ja zapravo nemam ni pola toga sto trebam 🙈 uopce skoro nista ne kupujem, kao da cu tek sljedece godine roditi. Imam tih par sitnica jos od onog sajma beba i to je sve, nista konkretno. A postaje mi sve teze kako se debljam. Sad kako je zatoplilo ovih dana postala sam svjesna da treba izdrzati cijelo ljeto sa trbuhom do zuba, bas ce nam biti veselo


    Bome je to i meni jucer palo na pamet 🙈 bit ce nam ludo

    [lilypie.com]

  • Avatar iwanchee

    iwanchee

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz mamite,pratim vas svakodnevno al je stignem napisat sto. Sad u 1 imamo pregled kod socijalnog zbog bolovanja jel ne zele da prihvate od privatnog ginica bolovanje. Isli smo prije 2tj.s bebicom sve uredu al dokt.nije nikako za rad zbog opisa posla i pisao je bolovanje. Medutim obiteljski dokt.me.poslao ponovno da idem u dom zdravlja na pregled. Cuvajte nam fige,jer uistinu jako se i plasim povratka na posao,radim u vrticu u jaslicama s malisanima od 8-24mj. A u grupi ih imam 10. 😪 u 15tj smo.

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    iwanchee

    Pozz mamite,pratim vas svakodnevno al je stignem napisat sto. Sad u 1 imamo pregled kod socijalnog zbog bolovanja jel ne zele da prihvate od privatnog ginica bolovanje. Isli smo prije 2tj.s bebicom sve uredu al dokt.nije nikako za rad zbog opisa posla i pisao je bolovanje. Medutim obiteljski dokt.me.poslao ponovno da idem u dom zdravlja na pregled. Cuvajte nam fige,jer uistinu jako se i plasim povratka na posao,radim u vrticu u jaslicama s malisanima od 8-24mj. A u grupi ih imam 10. 😪 u 15tj smo.


    Svatko normalan bi ti trebai dati bolovanje jer nemas sto raditi u vrtiću gdje je sansa da poberes neki virus ili nesto ogromna, plus dizanje djece itd…..good luck  🍀

    [lilypie.com]

  • Avatar iwanchee

    iwanchee

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podrsci,ja se nadam da hoce. Otisla sam jedan dan na ispomoc i nije mi dobro bilo. Rastrgali su me. 🙈 

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Što se tiče tetra, ja sam kupila u Bubamari onaj neki paket od 10kom i 5 nekih u boji, tek toliko da nije sve bijelo. Ove bijele su mi nekako bolje kad znam da ću ih moći stavit kuhat bez brige, ovima u boji baš i ne vjerujem.
    Koji je opće neki broj, koliko bi ih trebala imati?

    Angelina, ja se isto bojim ljeta i sve si više razmišljam kako ću jer ni inače baš ne podnosim vrućine. Klime i ventilatori će radit na veliko kod svih nas 😁
    Aurora, već smo razmišljali o ukidanju džeparca zbog ponašanja, ovo nije normalno. Oces od konstantne mučnine, okretanja na uzv da se ništa ne vidi, dok doktorica oce snimit lice da imamo onda krene divljat do danas kad me apsolutno ignorirala valjda 3 sata😂😂
    Nadam se da će se izludit sada pa dok se rodi bude malo pristojnija 😂😁
    Bitno da se oni nama jave 😊 I ne treba paničariti 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    iwanchee

    Hvala cure na podrsci,ja se nadam da hoce. Otisla sam jedan dan na ispomoc i nije mi dobro bilo. Rastrgali su me. 🙈


    Ma ne mici se od tamo dok ne napiše bolovanje, sretno! 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    anemone

    Što se tiče tetra, ja sam kupila u Bubamari onaj neki paket od 10kom i 5 nekih u boji, tek toliko da nije sve bijelo. Ove bijele su mi nekako bolje kad znam da ću ih moći stavit kuhat bez brige, ovima u boji baš i ne vjerujem.
    Koji je opće neki broj, koliko bi ih trebala imati?

    Angelina, ja se isto bojim ljeta i sve si više razmišljam kako ću jer ni inače baš ne podnosim vrućine. Klime i ventilatori će radit na veliko kod svih nas 😁
    Aurora, već smo razmišljali o ukidanju džeparca zbog ponašanja, ovo nije normalno. Oces od konstantne mučnine, okretanja na uzv da se ništa ne vidi, dok doktorica oce snimit lice da imamo onda krene divljat do danas kad me apsolutno ignorirala valjda 3 sata😂😂
    Nadam se da će se izludit sada pa dok se rodi bude malo pristojnija 😂😁
    Bitno da se oni nama jave 😊 I ne treba paničariti 😂


    Ovisi za sta ih sve planiras koristiti, koliko cesto peres/peglas, jel beba bljucka puno…
    Evo recimo ja sam imala u kolicima 2 kom i to sam sam mjenjala svaka 2-3 dana (ako ne bljucne), pa jednu za kauc koju sam mjenjala svaki dan, za kupanje dok je bio mali bi stavila u kadicu, pa u torbi od pelena bar 2….ugl oko 20 mi mislim da je ok


  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Frajla

    anemone

    Što se tiče tetra, ja sam kupila u Bubamari onaj neki paket od 10kom i 5 nekih u boji, tek toliko da nije sve bijelo. Ove bijele su mi nekako bolje kad znam da ću ih moći stavit kuhat bez brige, ovima u boji baš i ne vjerujem.
    Koji je opće neki broj, koliko bi ih trebala imati?

    Angelina, ja se isto bojim ljeta i sve si više razmišljam kako ću jer ni inače baš ne podnosim vrućine. Klime i ventilatori će radit na veliko kod svih nas 😁
    Aurora, već smo razmišljali o ukidanju džeparca zbog ponašanja, ovo nije normalno. Oces od konstantne mučnine, okretanja na uzv da se ništa ne vidi, dok doktorica oce snimit lice da imamo onda krene divljat do danas kad me apsolutno ignorirala valjda 3 sata😂😂
    Nadam se da će se izludit sada pa dok se rodi bude malo pristojnija 😂😁
    Bitno da se oni nama jave 😊 I ne treba paničariti 😂

    Ovisi za sta ih sve planiras koristiti, koliko cesto peres/peglas, jel beba bljucka puno…
    Evo recimo ja sam imala u kolicima 2 kom i to sam sam mjenjala svaka 2-3 dana (ako ne bljucne), pa jednu za kauc koju sam mjenjala svaki dan, za kupanje dok je bio mali bi stavila u kadicu, pa u torbi od pelena bar 2….ugl oko 20 mi mislim da je ok


    E super, hvala ti. Nabaviti ću onda još par kom i to je to. Tak nekak sam i računala da je to dovoljno 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.