Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar iwanchee

    iwanchee

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    anemone

    iwanchee

    Hvala cure na podrsci,ja se nadam da hoce. Otisla sam jedan dan na ispomoc i nije mi dobro bilo. Rastrgali su me. 🙈

    Ma ne mici se od tamo dok ne napiše bolovanje, sretno! 😊


    Hvalaa Vam,divne ste! S Vama je nekako lakse,razumijemo se! ❤😘😘

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Iwanchee, ne sekiraj, svatko normalan ce ti odobriti bolovanje😉. I ja idem kod privatnika inace a bolovanje mi je dala soc.gin. na njegovu preporuku. I recepte mi samo prepise kad zatreba na njegovu preporuku.


    Tako i ja, kod soc. dolazim samo po uputnice i to je to. Sad ću morat tražit jednu od njih da mi napišu neki termin, jer mi to do sada nigdje nisu upisali kako bi znala od kad mi počinje porodiljni, tj onih 45 dana prije. Kako ide s tim, tj kad moram otić kod soc. gin. da mi to napravi? Jel to samo napiše nešto pa to nosim u firmu ili kako?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Evo i mene curke s pregleda i ljuta sam ko pas, doktor mi reko da moram lezati jer mi je kao cerviks skracen da se kao otvaram i za 2 tj kontrola al da nije jos toliko alarmantno samo da izguram do 36 tj reko je, i sad tek vidim koliko me je kostalo moje ciscenje i uvjek da necu nista stici, tek sad necu nista kad moram lezati, s bebom je sve ok napreduje samo da nejde jos van.. 
    Bas sam dns pitala kad se otvara porodiljni veli mi da kad udem u 36 tj da tada osim ako doktor vidi da cu roditi prije onda ranije otvara. 

  • Avatar iwanchee

    iwanchee

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Eii cure,nista od bolovanja. U zivotu toliko neugodnosti dozivjela nisam. Bogu hvala sve super s bebicom,doci ce nam djecak. Posvadale smo se na kraju,al ona odustala nije. Fuj! Ovo je zadnji put da sam otisla. I onda se cude zasto privatno idemo!! Uzas!!!!

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Zenice ja sam sva neka bljak danas.. I razmisljam kako vec 3 dana nisam osjetila bebicu ili sam totalno prozujila jer me ovih dana probava nesto zeza i stalno mu crijeva krulje pa jel moguce da sam zamjenila probavu sa micanjem bebe? Ili se moja bebaca vec 3 dana ne javlja.. Jel to uopce moguce… Vec me panika hvata jer bi ju sada vec trebala i jace i cesce osjecati. Probala sam drmat stomak jest slatko ali nisam uspjela nistaaa osjetiti.. Osim glupih crijeva koje krulje 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Aurora87

    Iwanchee, ne sekiraj, svatko normalan ce ti odobriti bolovanje😉. I ja idem kod privatnika inace a bolovanje mi je dala soc.gin. na njegovu preporuku. I recepte mi samo prepise kad zatreba na njegovu preporuku.

    Tako i ja, kod soc. dolazim samo po uputnice i to je to. Sad ću morat tražit jednu od njih da mi napišu neki termin, jer mi to do sada nigdje nisu upisali kako bi znala od kad mi počinje porodiljni, tj onih 45 dana prije. Kako ide s tim, tj kad moram otić kod soc. gin. da mi to napravi? Jel to samo napiše nešto pa to nosim u firmu ili kako?


    Moras provjeriti sa soc gin kad ti planira otvoriti porodiljni, neki stave 28, neki 45 dana prije. Dobijes dva jednaka papira, jedan nosis u firmu, drugi u hzzo.
    Dobra stvar je da se to moze napraviti koji dan ranije, tipa gin ti da danas papir da ti porodiljni pocinje od petka. Nije kao bolovanje, njega ne moze otvoriti unaprijed, ono, bit ces bolesna za 3 dana, pa cu ti unaprijed napraviti.


  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Bok cure, ova sparina u Zg me satrala…Išla sam u City jer je žuta srijeda pa da bar ponešto uštedim. Gužve su od jutros. U Baby centru su popusti 15% na sve, 30% na odjeću, ima ponešto i na 20%. U DM 15% na potrošnju iznad 200 kn. Pokušavam rasporediti kupovinu jer mi je već sad vruće, a na ljeto kad budem najveća, bit će mi i najteže. 

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Cure kak je vama doma? Jel sve radite same il vam pomazu il samo odmarate a drugi rade? Jel vam tesko radit kucanske poslove?

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    irma123

    Cure kak je vama doma? Jel sve radite same il vam pomazu il samo odmarate a drugi rade? Jel vam tesko radit kucanske poslove?


    Ovo su mi bolna pitanja 😂
    Ja sve radim sama. Dragi i ja zivimo sami, roditelji nam nisu u Zg. On radi svaki dan, putuje izvan Zg na posao, dođe oko 17, 17.30h doma i uglavnom se zavali na kauc. Nemam od njega pomoci sto se kucanskih poslova tice jer nema blage veze o tome, ne zanima ga, a ja ga ni ne zelim maltretirati kad stalno ima borbu s tim poslom i putovanjem i svim. Tako da sam mu rekla nek moli Boga da ja ne moram mirovati. I kad beba dode znam da necu moci od njega ocekivati da radi po stanu, ali zato znam da ce biti sa djetetom maksimalno.
    Meni u zadnje vrijeme bas pase sve sto trebam raditi po stanu, nekako mi to pozitivno utjece na psihu, ali zato popodne i na kraju dana mi noge doslovno otpadaju. Ne oticem uopce, ali jedva hodam koliko me bole noge, koma. Izgleda da cu morati malo odmarati i kupiti neku postenu obucu za po doma, ovo postaje strasno.

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja sve radim sama, jedino ne kuham baš jer mi je muka pa ne mogu podnjeti te mirise. Kuham nešto šta se može više dana ili neka variva koja ne smrde 😂
    Angelina, ti si u Dubravi ili sam pomijesala? Uglavnom ako jesi super su ti klompe tamo kod Lidla onaj mali dućan. Ja sam ih kupila mami, njoj su super, uzele su i njene kolegice s posla.
    Ja sam stalno u futti japankama po stanu a imam i kožne klompe od Postolar Varga (skicni na fejsu)
    Sve mi paše to za noge 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.