Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Sto bi Julie rekla tema u pravi cas, mi smo isto krecili i svasta nesta i niko nista, svekrva je pitala za pomoc al ju nisam tila jer ona kuha pa ajde reko ja cu lagano, muz je dosta pomogo al nekako volim ja to sama odraditi onda znam sta sam napravila, sestra me se nece ni da siti samo kada njoj nesta treba onda zna zvati al sam i ja postala dubre da necu ni ja da se javim,i rekla sam da nemam vremena za njene hirove voli biti u centru paznje, al sad kako moram mirovati muz ce morati raditi vecinu stvari men samo ostaje da spremim stvari za sebe i bebu jer neznam ocu li u bolnicu a to je najmanje sta zelim, zato samo odmaranje. 

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Ja sam u 23.tjednu osjećam se stvarno odlično. Vježbam svaki drugi dan, jer sam vježbala i prije trudnoće samo sam sada smanjila težinu i prilagodila vježbanju za trudnice. Muž radi, ali stvarno radi xd ne sjedi na poslu. Ali kada dođe s posla puno mi pomaže , pere suđe, vješa veš, pravi ručak kad ja ne stignem.  Brine se oko mene stalno ispituje da li mi šta treba :) odemo na plažu, šetamo, ma šta god mi padne na pamet. 
    Nema stresa i baš je sve opušteno.  😊😊

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ayla ko da slusam slusam o svojoj sestri, onak zenska je bila nepokretna citavu trudnocu, a danas mene u 6 mj trazi da ju pofeniram bez obzira na vrucine i ostalo….nije da nema za frizera, ali sto bi placala kad sam ja tu, takvom se logikom vodi  🙄🙄🙄🙄🙄 al da nazove i pita jel ti treba sta, to ne…..tako da sam to sve glatko pocela odje….. Hvala Bogu na mom zaručniku, on jako puno pomaze, jedino ne kuha i ne pegla jer ne zna, ali zato i to gleda da ne radim stalno pa cesto rucamo vani, prije smo takoder ali sad zaista jako cesto…..treba ih sve stavit na svoje mjesto jer u suprotnom najebes, kaj mi treba prijevremeni porodaj zato kaj sam se ubijala od posla, nisu vise premena kad se je kopalo u polju i radalo, jer to je takodjer rezultiralo visokom stopom smrtnosti novorođenčadi tako da te bapske fore ja ne pusim……joj cure bas sam u zivac piknuta pa mi je vokabular osebujan 😂🙈

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Da da bas treba sviju odjebat, i pokazati im di im je mjesto, ja to stvarno ne razumim sta je tesko poslat por il nazvat i pitat kako si, ja ko budala titrala non stop da se nebi ko naljutio, a sad sam rekla dosta toga niko ni neritra oko mene pa necu ni ja oko nikoga.. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ayla upravo to, ne kaze se uzalud uzdaj se use i u svoje kljuse
    Deja  😂😂😂  ja sam isto svojem rekla da bi bilo fora da jedan rucak ruoravi pa kako god da ispalo. Meni nekad nesto ne ispadne ono top pa on kaze odlican je, a znam da nije zato sam i ja spremna pojesti ssmo da nije sirovo i ne trci po tanjuru  😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu
    Moj muz radi u smjenama i bezveze mi je kuhati uvjek unaprijed ako je on dopodne kuci. Pa sam ga svasta naučila, nekad ja skuham, nekad on, nekad jedemo ostatke i tako
    A za nositi ves u susilicu imam pomocnika 😂


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Cini mi se da svi imamo problema s clanovima obitelji, ali ja kazem krvo moj muz/zarucnik ko kaj vec ima i nase dijete, a za drugo ne marim previse jer to su ljudi s kojima djelimo prostor i s kojim skrbimo i financiramo……meni su moj zarucnik i moje dijete prioritet, nema vise……sta su jamili, jamili su  😂🙈

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima na savketima morat cu sjest opet s njim i pricat da… drago mi sto bar vecina vas ima dobre muzeve i nema takvih problema ko ja.. moj ce napravit nekad nest po kuci al prije toga se posvadamo lijepo tek onda oce..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    ayla

    Da da bas treba sviju odjebat, i pokazati im di im je mjesto, ja to stvarno ne razumim sta je tesko poslat por il nazvat i pitat kako si, ja ko budala titrala non stop da se nebi ko naljutio, a sad sam rekla dosta toga niko ni neritra oko mene pa necu ni ja oko nikoga..

    E, pa da ja ne zovem svoju mamu i sestru, da mi ne idemo tamo, ne znam kad bismo se vidjeli i culi..vjerojatno kad bi sestri zatrebalo nesto iz trgovine na akciji, a mama bi nazvala kad bi joj netko rekao da mi nije dobro. A mama se zna nafrnjiti kad ja ne zovem. Da, ljudi su postali cudo jedno….a mm kaze da je to zato sto sam ih tako navikla…a ima i pravo. A kad ja ne mogu da se ne cujemo i ne vidimo. A zapravo koliko god ja ucinila tako nesto, nikad ne valjam, a sestra koja zna tako svasta ruzno i reci mami npr. ali ona se nakesi, isprica i sve je super. Samo zato sto ja imam nadrndanu facu🙄


    Aurora87

    ayla

    Da da bas treba sviju odjebat, i pokazati im di im je mjesto, ja to stvarno ne razumim sta je tesko poslat por il nazvat i pitat kako si, ja ko budala titrala non stop da se nebi ko naljutio, a sad sam rekla dosta toga niko ni neritra oko mene pa necu ni ja oko nikoga..

    E, pa da ja ne zovem svoju mamu i sestru, da mi ne idemo tamo, ne znam kad bismo se vidjeli i culi..vjerojatno kad bi sestri zatrebalo nesto iz trgovine na akciji, a mama bi nazvala kad bi joj netko rekao da mi nije dobro. A mama se zna nafrnjiti kad ja ne zovem. Da, ljudi su postali cudo jedno….a mm kaze da je to zato sto sam ih tako navikla…a ima i pravo. A kad ja ne mogu da se ne cujemo i ne vidimo. A zapravo koliko god ja ucinila tako nesto, nikad ne valjam, a sestra koja zna tako svasta ruzno i reci mami npr. ali ona se nakesi, isprica i sve je super. Samo zato sto ja imam nadrndanu facu🙄


    Ja nemam problema s majkom, est da voli nekad nesta dobaciti al to srezem u korjenu 😂😂 i dode ona meni i ja njoj i zove me i pita kako sam, al zato sestra kao da su ju zamjenili u bolnici 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    irma123

    Hvala vam svima na savketima morat cu sjest opet s njim i pricat da… drago mi sto bar vecina vas ima dobre muzeve i nema takvih problema ko ja.. moj ce napravit nekad nest po kuci al prije toga se posvadamo lijepo tek onda oce..


    Svakako razgovaraj mozda se siti da trea nesta pomoci il jednostavno pocni glumiti da te nesta boli il smeta, sama se cuvaj jer nece niko umjesto tebe, nije ni moj neki radisa po kuci nit se trudi al kad recem da nemogu il me boli kaze lipo dobro odmori ja cu, al nece kuvat  😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.