Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Deja moja prijateljica je jako zadovoljna s tim iz Pepca, peri deri, a za velicinu ne znam.
    Renata pakiraj slojevitu robu za sve. Jucer je przilo ko ludo, a danas je vec poluoblacno. Mislim da je i tamo vrijeme slicno…

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Frajla

    HarryPotter

    anemone

    HarryPotter

    Oooo jutrooo žene

    Upravo fino doručkovala,naspavala se, nabrala sebi trešanja jučer pa cu danas pasti po njima..
    Tražim ideje za sobe, krevetac, i sve te popratne slatkoće..
    Za kolica smo se dog. uzimamo 2u1 i posebno Cybex 0+/1 , pa smo to skinuli sa spiska…haha

    Cybex Sirona? I nama je takav plan, Sirona i 2u1 nakon podužih kalkulacija 😂

    Da, vjerovatno Mutsy Nio, lagana su skroz, kosara i sportski dio.. A kasnije kao i kisobran kolica mogu jer su bas mi se ucinila super.. Preskacemo jaje, na nas dvometrase, ni nase pile nema sanse da bude malo. A s tom sjedalicom cemo biti mirni jedno vrijeme.
    💃

    Super da ste taj teret skinili s leda
    Jesam ja dobro zapamtila da ti nisi u hr? 🤔

    Hercegovina=Kalifornija 😂


    Znaci ipak radi taj moj trudnicki mozak😆
    Koliko su kod vas ta mutsy? Cisto za usporedbu cijena me zanima…  jel znas neki webshop kod vas? Cak si razmisljam da bi se mogla zaletiti preko granice u bih ili srbiju ako nadem jeftinije


  • DaVoS

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Ja imam tetra pelena par komada od prošle trudnoće a verovatno ću pokoju i naslediti, nisam još gledala (rano mi je) sve te bebeće stvari koje smo nasledili od sestrične.
    Inače za prvu sam trudnoću kupila paket negde u Srbiji jer je tamo ipak malo jeftinije a blizu mi je, i uzela sam nekoliko u kik-u. Tada nije bilo tetrica sa nekakvim uzorcima i bojama a u kiku su bile žute i ljubičaste i uzela sam ih čisto iz hira…. Mogu vam reći da su te iz kik-a stvarno predobre premekane i odlično se ponašaju svo ovo vreme i još ih imamo. Ali nisu bile jeftine, samo su značajno mekanije od drugih koje smo mi imali.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Cure, imam pitanje… Gdje najpovoljnije kupiti tetra pelene? Vidjela sam u Pepcu, ali su 60x60, ne znam kvaliteta kakva je, a i cine mi se male? 🤷‍♀️A vidjela sam i u bubamari sad… 10 komada-92kn…one su 80x80.. I u Magic baby 10kom-90kn…


    U pepco sam gledala sarene i bile su mi bas neke jadne tanke i male i nisam sigurna da su 100% pamuk
    U dm-u ima to.to (tosama), al neznam kakve su. Gazice njihove sam uzimala i one su dobre, ali me zivcira sto upakiraju 1 zutu, 3 roze i 3 plave. Mislim, bijele su, to je samo konac po rubu, al svedno 🤦🏼‍♀️
    Ja sam na sajmu bijele uzela 10 iz malog anđela i 10 iz ethereala. Mislim da je puna cijena bila 10 kn/kom i onda je isao sajamski popust 10-20%, ne sjecam se vise. Par sarenih sam uzela iz ethereala, u ono vrijeme su bile 12 kn/kom.
    Za ove bijele, jedne su mi bolje, ove druge nisu porubljene, al neznam koje su iz koje trgovine. Baci oko u bubamari, pa vidi kakve su. Imaju one buba/bubu ili tak nekak marka


  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Frajla

    HarryPotter

    Frajla

    HarryPotter

    anemone

    HarryPotter

    Oooo jutrooo žene

    Upravo fino doručkovala,naspavala se, nabrala sebi trešanja jučer pa cu danas pasti po njima..
    Tražim ideje za sobe, krevetac, i sve te popratne slatkoće..
    Za kolica smo se dog. uzimamo 2u1 i posebno Cybex 0+/1 , pa smo to skinuli sa spiska…haha

    Cybex Sirona? I nama je takav plan, Sirona i 2u1 nakon podužih kalkulacija 😂

    Da, vjerovatno Mutsy Nio, lagana su skroz, kosara i sportski dio.. A kasnije kao i kisobran kolica mogu jer su bas mi se ucinila super.. Preskacemo jaje, na nas dvometrase, ni nase pile nema sanse da bude malo. A s tom sjedalicom cemo biti mirni jedno vrijeme.
    💃

    Super da ste taj teret skinili s leda
    Jesam ja dobro zapamtila da ti nisi u hr? 🤔

    Hercegovina=Kalifornija 😂

    Znaci ipak radi taj moj trudnicki mozak😆
    Koliko su kod vas ta mutsy? Cisto za usporedbu cijena me zanima… jel znas neki webshop kod vas? Cak si razmisljam da bi se mogla zaletiti preko granice u bih ili srbiju ako nadem jeftinije


    Pa mozda tintilinic, Dotea, i Bojprom, pogledaj im web. Str. Ja sam gledala u St. U baby Centru ove neo jer ih  nisam nasla  kod nas, al sam skontala da je sa drugim modelom cijena skoro ista, tako da. 🙄
    Povrat poreza, mozda. 😜

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    evo mene padobranca medu vas sa ljetnih beba jel netko mozda uzimao ove tetra pelene ? Kod nas u Os je 15 % na sve u magicbaby pa sam mislila uzet ove pelene . koje bijele su vam dobre? Imam nesto sarenih sad bi uzimala malo bijelih da imam posto nemam ni jednu zasad

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Frajla

    HarryPotter

    Frajla

    HarryPotter

    anemone

    HarryPotter

    Oooo jutrooo žene

    Upravo fino doručkovala,naspavala se, nabrala sebi trešanja jučer pa cu danas pasti po njima..
    Tražim ideje za sobe, krevetac, i sve te popratne slatkoće..
    Za kolica smo se dog. uzimamo 2u1 i posebno Cybex 0+/1 , pa smo to skinuli sa spiska…haha

    Cybex Sirona? I nama je takav plan, Sirona i 2u1 nakon podužih kalkulacija 😂

    Da, vjerovatno Mutsy Nio, lagana su skroz, kosara i sportski dio.. A kasnije kao i kisobran kolica mogu jer su bas mi se ucinila super.. Preskacemo jaje, na nas dvometrase, ni nase pile nema sanse da bude malo. A s tom sjedalicom cemo biti mirni jedno vrijeme.
    💃

    Super da ste taj teret skinili s leda
    Jesam ja dobro zapamtila da ti nisi u hr? 🤔

    Hercegovina=Kalifornija 😂

    Znaci ipak radi taj moj trudnicki mozak😆
    Koliko su kod vas ta mutsy? Cisto za usporedbu cijena me zanima… jel znas neki webshop kod vas? Cak si razmisljam da bi se mogla zaletiti preko granice u bih ili srbiju ako nadem jeftinije

    Pa mozda tintilinic, Dotea, i Bojprom, pogledaj im web. Str. Ja sam gledala u St. U baby Centru ove neo jer ih nisam nasla kod nas, al sam skontala da je sa drugim modelom cijena skoro ista, tako da. 🙄
    Povrat poreza, mozda. 😜


    Taman ti je od danas na akciji 😉
    A za povrat poreza nadam se da ces imati srece. Prijatelj je tako kupio mobitel, trazio na nasoj granici povrat poreza, a oni su javili preko, tako da su ga u bih zaustavili carinici i naplatili porez 🤦🏼‍♀️


  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Uzimala sam ja te tetre u pepcu sarene i u bubamari taj paket od 10kom. Ove iz pepca su ono, ah… za svaki slucaj da se ima, nije bas neka kvaliteta, ali vjerojatno ce za nesto posluziti. Ove iz bubamare se cine skroz dobre.

    [lilypie.com]

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Deja1988

    kzeli

    evo mene padobranca medu vas sa ljetnih beba jel netko mozda uzimao ove tetra pelene ? Kod nas u Os je 15 % na sve u magicbaby pa sam mislila uzet ove pelene . koje bijele su vam dobre? Imam nesto sarenih sad bi uzimala malo bijelih da imam posto nemam ni jednu zasad

    To sam se bas i ja raspitivala😁😁 I ja sam ih vidjela😁


    Ja sam uzela njihove one krpice za brisanje male ne cine se lose mislim da cu ih svakako uzet posluzit ce

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja sam se ujutro probudila malo poslije 7 i obično se ovo moje čudo isto tako pomiče. 
    Jutros ništa, dođe 8,nista, 9.. Ja se okrećem lijevi bok, desni bok, noge u zrak na zid, jedem bananko, pijem sok, kavu.. Ništa 
    Posto sam veliki panicar mene je oko pola 9 već počelo lovit lagano, zovem ovog svog na mobitel on me uvjerava da nije ništa, ja još bolje luda jer apsolutno ništa ne osjetim. Reko ništa, idem na hitnu, otuširam se, plačem usput, opet ovaj zove, sad i on u panici. Da bi gospođica počela s protezanjem i nabijanjem ko da je blesava oko 10.
    Pa ja ne mogu vjerovat koliko je to naše dijete bezobrazno. Da ona nije cijelo jutro osjetila sve moje pokušaje ili moje nerviranje, na kraju, sve si mislim da je osjetila ali ju baš boli ona stvar za to 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.