Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ja imam srece sto se tice mame jako je dobra prema meni i ona se zapravo jedina ponasa kao da sam trudna. Svi drugi onak nitko i ne pita kako si i jel ti treba sta.. E lazem pitaaaa me cesto jedna prijateljica i sestricna iz osijeka koju nevidjam cesto ona me stalno pita kako sam i kako napredujemo… Moram se sjetit da joj kupim cokoladu jer je stvarno dobra prema meni a njena sestra cije dijete ja cuvam i zabavljam stalno otkako se rodila e ona nist ne pita.. Kazem nema oko mene tetosenja i ono da se netko drugacije ponasa prema meni.. 

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Ah ta trudnica ce sve to pojesti?! 🤣

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Irma, svakako popričaj jer ovakvo ponašanje nema smisla. Ne kužim ni te žene koje iz svojih sinova rade totalne invalide.
    Ja sam to svom napomenula odma, da ja ne mislim skakati na svaku te da nije malouman da se ne može za sebe pobrinut. Ako ja mogu gletat zidove, postavit knauf, laminat e bome i on može po kući i tu nema rasprave. 

    Čitam sad, ja od nikog ne očekujem pomoć. Ustvari ne volim da mi se neko gura i najdraže mi je dok nešto napravim sama. Za ono što vidim da ne mogu sama, pitat ću njega ili eventualno mamu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Moji zive daleko pa nisu u prilici pomoci, muzevi su blize i zbilja stalno pitaju jel sta trebam, nude se al nema potrebe. Muz dosta radi ali kad dodje doma obavi usisavanje, izvadi robu iz perilice, vikendom zajedno kuhamo slozenija jela. Ja sam na komplikacijama pa kroz jutro prebrisem, obavim mini kupovinu, skuham, obavim s djetetom zadacu, a i dijete pomogne iznijeti smece, pokupi sa stola za sobom, slozi svoju sobu. Pranje prozora, kupaonice i sl. je iskljucivo muzev posao trenutno, ne da mi da radim ista teze od brisanja prasine i brzinskog kuhanja. Oko prvog djeteta je full pomagao, kad bolje razmislim ja sam samo dojila a on obavljao sve ostalo 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Petrica87

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Irma, mislim da trebas popricati sa svojim muzem i objasniti mu da ste vi ravnopravni partneri u svemu, pa tako i u kucanskim poslovima,odgoju djeteta i ostalim zivotnim aspektima. Meni osobno jako smeta kada zene govore kako im je muz pomogao pocistiti ili napraviti nesto i samim time ga uzdizu u nebesa hvaleci ga na takav nacin - on nije tu da meni pomaze vec da ravnopravno sudjeluje u svemu! Nazalost jos uvijek zivimo u takvom partijahalnom drustvu,ali mi zene snosimo veliku krivicu bas iz tog razloga sto preuzimamo sve na sebe i naviknemo ih na to i onda kad nam je puna kapa svega se zalimo nesvjesne da smo u vecini slucajeva to same prouzrocile. Nema toga sto muskarac ne moze a ja mogu sto se tice kucanskih poslova i odgoja osim dojiti dijete, sve ostalo je savrseno sposoban napraviti ili nauciti,kao i mi

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutro, moze men jedna 😶😋

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Petrica87

    Irma, mislim da trebas popricati sa svojim muzem i objasniti mu da ste vi ravnopravni partneri u svemu, pa tako i u kucanskim poslovima,odgoju djeteta i ostalim zivotnim aspektima. Meni osobno jako smeta kada zene govore kako im je muz pomogao pocistiti ili napraviti nesto i samim time ga uzdizu u nebesa hvaleci ga na takav nacin - on nije tu da meni pomaze vec da ravnopravno sudjeluje u svemu! Nazalost jos uvijek zivimo u takvom partijahalnom drustvu,ali mi zene snosimo veliku krivicu bas iz tog razloga sto preuzimamo sve na sebe i naviknemo ih na to i onda kad nam je puna kapa svega se zalimo nesvjesne da smo u vecini slucajeva to same prouzrocile. Nema toga sto muskarac ne moze a ja mogu sto se tice kucanskih poslova i odgoja osim dojiti dijete, sve ostalo je savrseno sposoban napraviti ili nauciti,kao i mi


    Potpisujem svaku riječ. Još se čudimo što svaka druga žena ima zdravstvenih problema.
    Hvala Bogu, mogu reći da sam sretna jer moj muž zna sve i pomaže koliko može, vikendom najviše jer tijekom tjedna dolazi tek navečer s posla. Nije obožavatelj pranja suđa i peglanja, ali će i to odraditi. Ja napravim koliko mogu. Na komplikacijama sam pa ako se osjećam ok, napravim više, a ako ne, nek čeka, neće eksplodirati kuća. lol Kad si tako posložiš stvari, sve nekako lakše ide. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro svima, evo i mene 🦉😄

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Jutro,
    Moj muz, jos koliko bi napravio po kuci, toliko to polovicno napravi, da onda radije sama napravim. Kuhati sam ga ucila davno ali je sve zaboravio. Isto jedan od onih koje je mama razmazila po tom pitanju, obzirom da je kucanica, uvijek je crncila za obitelj. Nemamo niciju pomoc, moji su umrli, njegov tata isto, a mama zivi u slavoniji pa smo prepusteni sami sebi.
    Cure, ako nemate a imate mogucnosti, svakako si nabavitr perilicu sudja jer to je spas i stedi vrijeme, pogotovo kad dodju djeca. Gledam si frendicu koja izgara na poslu pa jos doma pa stalno brda sudja za prati.

    Nego, cekam muza da dodje iz nocne pa idemo na more. Ja budna od 6:15, mala se zbudila pola sata kasnije, inace je jedva probudim za vrtic poslije 7 a danas je uzbudjena zbog mora pa je budna rano 😊.
    Trenutno pijem ☕ u krevetu, uzivanac.

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Jutro,
    Moj muz, jos koliko bi napravio po kuci, toliko to polovicno napravi, da onda radije sama napravim. Kuhati sam ga ucila davno ali je sve zaboravio. Isto jedan od onih koje je mama razmazila po tom pitanju, obzirom da je kucanica, uvijek je crncila za obitelj. Nemamo niciju pomoc, moji su umrli, njegov tata isto, a mama zivi u slavoniji pa smo prepusteni sami sebi.
    Cure, ako nemate a imate mogucnosti, svakako si nabavitr perilicu sudja jer to je spas i stedi vrijeme, pogotovo kad dodju djeca. Gledam si frendicu koja izgara na poslu pa jos doma pa stalno brda sudja za prati.

    Nego, cekam muza da dodje iz nocne pa idemo na more. Ja budna od 6:15, mala se zbudila pola sata kasnije, inace je jedva probudim za vrtic poslije 7 a danas je uzbudjena zbog mora pa je budna rano 😊.
    Trenutno pijem ☕ u krevetu, uzivanac.


    Dobar povod želim, sretan put! 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.