Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Od sutra je grudnjak za dojenje u Mulleru na nekoj akciji… Inace je kao 80kn,a sad ce biti 60…ima tko iskustva s njim, da li vrijedi ista? 😁


    U upotrebi vec 3,5g, peri deri 😊

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    MaybeBaby

    tog je i mene strah da mi ne kaze jedno aa ono boom drugo
    poznanici mojoj su do kraja vikali cura cura a kad ono musko 😂 kaze neznam ko je u većem soku ja muž il doktor 😂😂


    Mene na porodu zezao; pita me prije kaj cekam? Curu. Izvadi je, kaze dobili ste krasnog decka. Ja ono, decka ???? Kaze, salim se, cura je. Na kraju su mi i muza zbunili, odnijela sestra pokazati bebu, kaze ali nije decko nego cura a muz ono tilt? Pa curu smo i cekali kaze 😊.
    Od mojeg kolege zeni su cijelo vrijeme govorili decko a ono cura se rodila.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Nove dobrodosle :)
    Ja isto nezz koju velicinu da uzmem meni su narasle za br i toj to nit me vise bole nit su napete nista.. 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Deja1988

    renata.koscec

    Deja1988

    Od sutra je grudnjak za dojenje u Mulleru na nekoj akciji… Inace je kao 80kn,a sad ce biti 60…ima tko iskustva s njim, da li vrijedi ista? 😁

    U upotrebi vec 3,5g, peri deri 😊

    Onda kupujem😁😁😁 Hvalaaa😊 A veličine su standard, ili idu S, M, L itd…?


    Kad isprobaš javi veličinu

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu
    Cure ja sam vam bila na pregledu… Sve je okej jedino je beba nesto manja po tjednu trudnoće ali rekla doktorica da je to sve okej i da je beba super.. Srceko kuca.. I mala zloca je spavala bas onako cvrsto ovaj put i ni makac tako da o spolu nije ni bilo govora a doktorica je i onako rekla kako je jos prerano da bi i vidjela.. Slatka je ta moja bebica ima medene rukice i sisala je palac kad smo poceli pregled.. Upalila nam je doktorica i 3D i ljepo je ali jos je mala beba da bi se ljepse vidjelo.. Kaze za mj dana cemo opet i onda cemo gledati i spol. 
    Evo ovakve su mjere jel to okej?
    Evo ovakve su mjere jel to okej?
    A evo i bebace
    A evo i bebace
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Deja1988

    DijMar

    Deja1988

    DijMar

    Deja1988

    Od sutra je grudnjak za dojenje u Mulleru na nekoj akciji… Inace je kao 80kn,a sad ce biti 60…ima tko iskustva s njim, da li vrijedi ista? 😁

    Ja mislim da bi trebao vrijediti, ali me muci koju velicinu uzeti jer do sad su mi se povećale samo 3 cm i još stanu u stare grudnjake iako sam uzela jedan broj veći, sa košaricama kao i do sad, kao za koji mj kad se još povećaju, ali s tim za dojenje ću još pričekati koji mjesec…aaa uzela sam ja s ebaya, lijepi, sa žutim točkicama, sa gumbićima sprijeda, čak 2 vel veći a kad je došao, jedva sam ga zakopčala, a pola sisa mi je virilo van

    Komedije😂😂😂😂 Joj meni su se nesto jako malo povecale, a ja se ponadala - stize Pamela… 😭😭😭😭😭

    Vjerojatno si ko i ja, neka dvojka/trojka? A gle, možda tamo pred kraj hehe kažu da opet kreće u zadnjem tromjesečju Iako iskreno, ja ni ne bi nešto veće, uvijek smatram kako je bolje imat manje jer nam ne opterećuju toliko kralježnicu, lakše ih strpamo u grudnjak, a u trudnoći kad narastu su opet taman

    Ma da, dvojka, nisam nikad bila obdarena😁 Ma salim se, ne opterećuje me to, kad sam bila klinka, je😂😂 Jer mama mi ima velike, i sve tete, a ja sam onda valjda grudi naslijedila od tate🤣🤣🤣 Malo smijeha…


    Hahahaha tako i ja nekako imam osjecaj da sam nasljedila od tate 🙈🙈

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Manich

    Cure ja sam vam bila na pregledu… Sve je okej jedino je beba nesto manja po tjednu trudnoće ali rekla doktorica da je to sve okej i da je beba super.. Srceko kuca.. I mala zloca je spavala bas onako cvrsto ovaj put i ni makac tako da o spolu nije ni bilo govora a doktorica je i onako rekla kako je jos prerano da bi i vidjela.. Slatka je ta moja bebica ima medene rukice i sisala je palac kad smo poceli pregled.. Upalila nam je doktorica i 3D i ljepo je ali jos je mala beba da bi se ljepse vidjelo.. Kaze za mj dana cemo opet i onda cemo gledati i spol.


    Moj ni na jednom pregledu do sad nije spavao tako da ni ne ne znam kak izgleda dok miruje Super da je sve okej, a te manje ili veće bebe su ionako sve super jer se to može mijenjati iz tjedna u tjedan. Moja je veća za nekih par dana, ali mi je zanimljivo kako imam relativno mali trbuh za veliku bebu

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Joj meni su sise bas narasle dosta, tsske su mi jako i napete i bolne 😭😭 bas me smeta samo da velicins ostane to je ok al da ova tezina nestane,😤😤

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Deja1988

    DijMar

    Deja1988

    DijMar

    Deja1988

    Od sutra je grudnjak za dojenje u Mulleru na nekoj akciji… Inace je kao 80kn,a sad ce biti 60…ima tko iskustva s njim, da li vrijedi ista? 😁

    Ja mislim da bi trebao vrijediti, ali me muci koju velicinu uzeti jer do sad su mi se povećale samo 3 cm i još stanu u stare grudnjake iako sam uzela jedan broj veći, sa košaricama kao i do sad, kao za koji mj kad se još povećaju, ali s tim za dojenje ću još pričekati koji mjesec…aaa uzela sam ja s ebaya, lijepi, sa žutim točkicama, sa gumbićima sprijeda, čak 2 vel veći a kad je došao, jedva sam ga zakopčala, a pola sisa mi je virilo van

    Komedije😂😂😂😂 Joj meni su se nesto jako malo povecale, a ja se ponadala - stize Pamela… 😭😭😭😭😭

    Vjerojatno si ko i ja, neka dvojka/trojka? A gle, možda tamo pred kraj hehe kažu da opet kreće u zadnjem tromjesečju Iako iskreno, ja ni ne bi nešto veće, uvijek smatram kako je bolje imat manje jer nam ne opterećuju toliko kralježnicu, lakše ih strpamo u grudnjak, a u trudnoći kad narastu su opet taman

    Ma da, dvojka, nisam nikad bila obdarena😁 Ma salim se, ne opterećuje me to, kad sam bila klinka, je😂😂 Jer mama mi ima velike, i sve tete, a ja sam onda valjda grudi naslijedila od tate🤣🤣🤣 Malo smijeha…

    Hahahaha tako i ja nekako imam osjecaj da sam nasljedila od tate 🙈🙈


    🤣🤣🤣🤣🤣
    Ima nas takvih… Ja sam bila u redu za krumpire kad je Bog dijelio grudi… Cijeli zivot do sad nosam atletske  🤣🤣🤣🤣
    Kad smo vec kod toga koliko su vam se povecale grudi??
    Meni od jedva popunjene A kosarice polako idem prema C 🥳
    Kad mi rastu mene samo bradavice svrbe, kao i sad zadnja 2dana bas mi naocigled trbuh raste i koza me svrbi od rastezanja 🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja sam nosila 75b sad 80b, nezz dal se gleda po a, b, c, d ili od 75 pa nadalje 😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.