Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Moja sestra nakon dvoje godine nije imala nista od sisa i morala je raditi silikone jer su to bile samo ispuhane vrecice i licila je na muskarca haha    Ne znam iskreno kako ce meni biti i pomalo me strah toga ali vidit cemo.. to valjda sve isto ovisi i o kozi i o rastezanju i o dojenju, nemam pojma

    [lilypie.com]

  • Natalie

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pravilo je da pravila nema! Meni su cice nakon više od 2,5 godine dojenja slične kao i prije trudnoće. Možda maaaalkice veće i mrvicu opuštenije ali sam i dalje zadovoljna izgledom! Ali s obzirom da sam dojila u trudnoći ne mogu reći kakav me krajnji rezutat čeka. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Pikulica19

    PaulaPerkovic

    Joj meni su sise bas narasle dosta, tsske su mi jako i napete i bolne 😭😭 bas me smeta samo da velicins ostane to je ok al da ova tezina nestane,😤😤

    Tebi je drugo, jel tako bilo i s prvim? Koliko su ti se smanjile nakon dojenja?

    Koliko se opcenito smanje grudi nakon ovih divljanja hormona? To ce najbolje znati zenice koje vec imaju djecicu… 😊
    Mojoj seki koja je kao djevojka imala cetvorku nakon troje djece i njihovog dojenja grudi su pale na jedinicu skoro… Dušu su joj isisali 🤣🤣🤣

    Ja dojim vec 3,5g ali mi se cice nisu niti objesile, niti ispuhale. Mislim da je fora u tome sto stalno nosim grudnjak, po danu onaj klasicni, po noci taj mullerov za dojenje. E sad, kako ce bito nakon drugog, ne znam 😂.
    Sad su mi se opet malo povecale ali nista specijalno.


    Paa to se desi nakon prestanka dojenja, sto ne? Ka dll sma dojila je isto bil osuper ahhaah

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Ma ovo je uzas nakon prestanka dojenja pogotovo zene koje su prije imale vece grudi ili kojjma su znatno porasle jer se koža rastegne pa bude višak kao što je netko napisao
    Ja bi sigurno isla na korekciju da nogu to platiti bez razmisljanja 

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Eh te cicke😂😂😂 Ma kaj sad, ako budu kao objesene vrece, idem pod noz kad završim s radanjem i dojenjem😁 Bitno da beba ima kaj papati, a estetiku cu poslije rijesavati ako bude potrebe… Rekla sam da nikad ne bi isla pod noz, ali nikad ne reci nikad😝Samo neka uguraju malo masnog tkiva s trbuha i to je to😂😂😂


    Ahhahahaja podpisujem 😂😂😂😓

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja ne bi pod noz ni da budem ravna ko daska,  briga me kako ce izgledati.  Kupim grudnjak s umetkom i rjeseno 😀. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Dobro jutro ja sam dns bome dobro spavala nakon duze vremena uz 2 put dizanje na wc al to je nista, ja, se ne zamaram sa sisama prjetjerano ima push ap grudnjaka pa ce izgledati da nesta kao ima 😂😂 ja nezz kako zene su prije radale po 4,5,6 djece i dojile su i imaju sve velikee cicke ja nezz sta se desilo s danasnjim cickama

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Moramo pitati na Inst. Hanicu kako je to praviti cicke u Istambulu, mozda podjeli kakav popust 🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hej zenice da se i ja ubacim za siske meni su od pocetka trudnoce odma buknule i bile ogromne i bolne.. I kako sam prosla 12ti tjedan splasnule su na normalnu velicinu koja je kod mene 85C i ostale osjetljive samo bradavice i naravno tamne su vide se do svemira ali neznam jesam ja luda ili sta meni nekako bas ljepo izgledaju grudi tako sa tamnijim bradavicama. I mene nekako ne brine kako ce izgledati poslje dojenja strije imam i po skembi i po grudima jos od puberteta pa mi to ne smeta bas. A hoce li biti manje poslje dojenja ne sekira me previse onaj tko ce me voljeti jednog dana voljet ce me takvu kakva jesam a ja cu se priviknuti samo da bebaca sisa i da bude ona zadovoljna cickama hahahah njene ce biti narednih godinu dana barem.. 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Jutro curke, ja sam tako likepo nocas spavala, napokon! Ni na wc nisam isla…zato sam jucer isla 15 puta sigurno, bez pretjerivanja….pila kakao s vodom, medom i cimetom umjesto kave i ovaj cimet me isusio🤪.
    Vidim jos pricamo o grudima🤣. Zaboravih napomenuti da su mi se pojavile i strije na njima unatoc mackanju….a sta je tu je….samo neka posluze svrsi kad dođe beba. Jos sam ih sad i proucavala potaknuta ovom temom😂 i skuzila da nemam nikakve tockice po njima….bradavice se vide iz aviona s obzirom na boju🙈.
    A dragi je odusevljen svaki put kad ih vidi pa se moram presvlaciti u kupatilu kad nisam raspolozena za akciju🤣….njemu igracka sada, bebi kad se rodi….pa naravno da ce se jadne ispuhati i objesiti kad se stalno netko s njima zeli igrati😆


    🤣🤣🤣🤣
    Mogu rec da su i mene impresionirale kolike su pa se i ja igram, potpuno razumijem da nije lako muskima  🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.