Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja sam 85 c sad zadnje kupovala jer su mi se povecale, imala sam prije prosjecne a sad su zaista ono bombe 😂🙈
    Slova su oznaka velicine kosarice odnosno velicina grudi, a brojevi su opseg prsnog kosa.
    Manich bravo za bebicu, nije bitno tih par dana, vec bi doktorica reagirala da nije nesto kako treba. 😊

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Ja sam nosila 75b sad 80b, nezz dal se gleda po a, b, c, d ili od 75 pa nadalje 😂😂


    Da da, dobro je Julie napisala … Tak i meni osim grudi siri se i prsni kos s 70 na 75,tko zna mozda i na 80 dodje…. To se kapacitet pluca siri za bolje disanje i tiskanje 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Pošto sam gore jače građe uvijek sam morala uzeti opseg malo veći pa sam nosila 80B i za sad sam još na tome…imam jedan 85C čisto za prvu silu kad zatreba, a dalje ćemo vidjeti…Nakon prvog tromjesečja, grudi su me preko noći prestale boljeti i sad samo lagano bradavice na dodir. Jesu li vam areole potamnile? Meni su počele prije nekih mj dana i malo su se povećale.

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    PaulaPerkovic

    Joj meni su sise bas narasle dosta, tsske su mi jako i napete i bolne 😭😭 bas me smeta samo da velicins ostane to je ok al da ova tezina nestane,😤😤


    Tebi je drugo, jel tako bilo i s prvim? Koliko su ti se smanjile nakon dojenja?

    Koliko se opcenito smanje grudi nakon ovih divljanja hormona? To ce najbolje znati zenice koje vec imaju djecicu… 😊
    Mojoj seki koja je kao djevojka imala cetvorku nakon troje djece i njihovog dojenja grudi su pale na jedinicu skoro… Dušu su joj isisali 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    DijMar

    Pošto sam gore jače građe uvijek sam morala uzeti opseg malo veći pa sam nosila 80B i za sad sam još na tome…imam jedan 85C čisto za prvu silu kad zatreba, a dalje ćemo vidjeti…Nakon prvog tromjesečja, grudi su me preko noći prestale boljeti i sad samo lagano bradavice na dodir. Jesu li vam areole potamnile? Meni su počele prije nekih mj dana i malo su se povećale.


    DijMar

    Pošto sam gore jače građe uvijek sam morala uzeti opseg malo veći pa sam nosila 80B i za sad sam još na tome…imam jedan 85C čisto za prvu silu kad zatreba, a dalje ćemo vidjeti…Nakon prvog tromjesečja, grudi su me preko noći prestale boljeti i sad samo lagano bradavice na dodir. Jesu li vam areole potamnile? Meni su počele prije nekih mj dana i malo su se povećale.


    Meni su potamnile i dobile neke tamne sitne ko tockice tu i tamo. Ima neki naziv za to al nisam zapamtila. 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Tecaj 3. dan……danas nam je predavanje drzala primalja (babica). Pricala je koja je njezina uloga, pricala je o fazama poroda i sto kojoj pripada, kako ide postupak kad nas zaprime u bolnicu, vaznosti toga da imamo nekog svog kao potporu pa tko god da to bio, pohrani ili darivanju maticnih stanica iz pupkovine, sto ponijeti u bolnicu itd…..jako mi je drago da smo otisli na taj tecaj jer sam dobila masu odgovora i nekako me to umiruje jer zaista nista nisam znala, a htjela sam strucna misljenja i naputke.

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Dobri su Millerovu grudnjaci, pamučni su i dovoljno čvrsti. Ja sam ih koristila u prvoj trudnoći, prala sam ih na 90 i ništa im nije bilo. 
    Za veličinu se ne sjećam koju sam bila uzela.
    Meni su grudi odmah buknule, ne stanem u stare grudnjake plus šta su me užasno zuljali. Kako je netko već napisao nije samo stvar što su mi se  povećale grudi nego su i teške.
    Uzela sam h&m ove za sad i dobri su mi, sviđa mi se šta su malo podstavljeni. Ponovo ću uzet i Mullerovu pred kraj trudnoće. Nadam se lakše pogoditi broj.

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Julie

    DijMar

    Pošto sam gore jače građe uvijek sam morala uzeti opseg malo veći pa sam nosila 80B i za sad sam još na tome…imam jedan 85C čisto za prvu silu kad zatreba, a dalje ćemo vidjeti…Nakon prvog tromjesečja, grudi su me preko noći prestale boljeti i sad samo lagano bradavice na dodir. Jesu li vam areole potamnile? Meni su počele prije nekih mj dana i malo su se povećale.

    DijMar

    Pošto sam gore jače građe uvijek sam morala uzeti opseg malo veći pa sam nosila 80B i za sad sam još na tome…imam jedan 85C čisto za prvu silu kad zatreba, a dalje ćemo vidjeti…Nakon prvog tromjesečja, grudi su me preko noći prestale boljeti i sad samo lagano bradavice na dodir. Jesu li vam areole potamnile? Meni su počele prije nekih mj dana i malo su se povećale.

    Meni su potamnile i dobile neke tamne sitne ko tockice tu i tamo. Ima neki naziv za to al nisam zapamtila. 🙈


    Da, točkice baš oko bradavica jel? To će biti za podmazivanje kod dojenja, lojne žlijezde, ako mislimo na isto…

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    DijMar

    Julie

    DijMar

    Pošto sam gore jače građe uvijek sam morala uzeti opseg malo veći pa sam nosila 80B i za sad sam još na tome…imam jedan 85C čisto za prvu silu kad zatreba, a dalje ćemo vidjeti…Nakon prvog tromjesečja, grudi su me preko noći prestale boljeti i sad samo lagano bradavice na dodir. Jesu li vam areole potamnile? Meni su počele prije nekih mj dana i malo su se povećale.

    DijMar

    Pošto sam gore jače građe uvijek sam morala uzeti opseg malo veći pa sam nosila 80B i za sad sam još na tome…imam jedan 85C čisto za prvu silu kad zatreba, a dalje ćemo vidjeti…Nakon prvog tromjesečja, grudi su me preko noći prestale boljeti i sad samo lagano bradavice na dodir. Jesu li vam areole potamnile? Meni su počele prije nekih mj dana i malo su se povećale.

    Meni su potamnile i dobile neke tamne sitne ko tockice tu i tamo. Ima neki naziv za to al nisam zapamtila. 🙈

    Da, točkice baš oko bradavica jel? To će biti za podmazivanje kod dojenja, lojne žlijezde, ako mislimo na isto…


    Izgledaji tipa ko pjegice samo puno tamnije

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    PaulaPerkovic

    Joj meni su sise bas narasle dosta, tsske su mi jako i napete i bolne 😭😭 bas me smeta samo da velicins ostane to je ok al da ova tezina nestane,😤😤

    Tebi je drugo, jel tako bilo i s prvim? Koliko su ti se smanjile nakon dojenja?

    Koliko se opcenito smanje grudi nakon ovih divljanja hormona? To ce najbolje znati zenice koje vec imaju djecicu… 😊
    Mojoj seki koja je kao djevojka imala cetvorku nakon troje djece i njihovog dojenja grudi su pale na jedinicu skoro… Dušu su joj isisali 🤣🤣🤣


    Joj draga moja ovo je bolna tema o kojoj je najbolje šutiti😂😂 ja sam inala zbilja prije orvog djeteta grudi taman ono prosjecno stajale kak otreba sve super u prvoj trudnoci povecslo se to ono svi su me pitali jesam li silikone stavljala hahaha bakon sto sam prestala dojit znsci 2 balons koja je netko napuhao samo su se ispuhali, pocelo visiti tuga i jad.. Zivjeli grudnjaci hahaha rekla saam ako cu ikad imati toliko novaca da cu si moc priuštiti korekciju grudi otici cu haahha bas me briga da se to malo popuni i podigne da ne visi ovo je uzas hahah.. Ne trebsm stavljat nis da imam ogromne grudi ni nista samo da se podignu i ujednace 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.