Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Manich

    Frajla

    Manich

    DijMar

    Manich što se tiče pratnje koja je već rodila, tipa mama, baka ili štaj a znam koja žena koja nije prošla tečaj, jer to tada nije bilo, barem moja mama nije to obavila, mislim da ipak moraju sudjelovati, barem na jednom predavanju (tako je rečeno nama, da pratnja nek barem bude na jednom dijelu tečaja). Ja sam čak razmišljala i o douli, ali malo mi je financijski puno za to. Dečko se malo premišlja za sada, ali imat će potvrdu pa će se on i moja mama lako zamijeniti ako ne bude mogao izdržati sam porod. A gle, možda ćeš htjeti biti sama, nismo sve iste i pošto ne znamo kako će biti i kakve će biti naše reakcije, neke od nas će možda željeti da nema nikog pored….

    Uhh pa to je sranje jer kako nemam nikakva primanja kako platit taj tecaj kako bi netko mogao samnom ici.. E bas sam sad bljak volje.. Ja nezelim biti sama tamo jednostavno se i ovako osjecam izdano usamljena sam uzasno jer nemam muskarca kraj sebe i opcenito nemam bas neku ogromnu podrsku od strane mojih.. Svi oni su tu za mene ali da su bas super sretni sto sam odlucila roditi dijete i odgajati ga sama to im je ono bas teret veliki. Moj otac i dalje svima prica kako cu se ja udati i kao sve divno i bajno a jasno sam im dala do znanja da od toga nece biti nista.

    Raspitaj se malo za te tecajeve u drugim ustanovama. U zg ima u domovima zdravlja, mi smo isli tamo i bilo je besplatno. Potvrda isto vrijedi ko i iz bolnice. I gledaj si na vrijeme jer mnogi preko ljeta imaju pauzu

    Draga ja sam iz Belog Manastira nemogu ja u zg na tecaj..


    Pa nisam rekla da ides u zg, nego da pogledas kod sebe
    Evo pomognem
    https://www.dzo.hr/category/dzo/ [dzo.hr]
    Za beli manastir ne nadem, ali prosetas i pitas ili bacis oko ako imaju oglasnu plocu
    Ili nazoves patronaznu i pitas


  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Joj cure vi ste se bas raspisale 🤭🤭, evo kod nss je sad tako lijep o vrijeme ja sam se uhvatila ciscenja i vrlo brzo umorila, napravila limunadu i legla 😂😂🤷🏼‍♀️
    Sad se nadam u setnju otici s malenim kad je ovako lipoo vani😍😍😍

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Viva zene, evo ja nova/stara na forumu. Mama jedog zvrka od nepune 4 godine. Sada smo u 15. tt. Termin nam je 11.11. Spol jos ne znam. Ima li tko saznanja o spolu u 15 tt? Pozdrav svima!

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Tinčica3

    Viva zene, evo ja nova/stara na forumu. Mama jedog zvrka od nepune 4 godine. Sada smo u 15. tt. Termin nam je 11.11. Spol jos ne znam. Ima li tko saznanja o spolu u 15 tt? Pozdrav svima!


    Pozdrav, dobro došla :))

    Ja sam, bila u prosloj trudnoci saznala spol u 14. Tj tako da dobar polozak bebe i jako iskusan dr i moze se saznati ka mislim :)) 

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Manich

    DijMar

    Manich što se tiče pratnje koja je već rodila, tipa mama, baka ili štaj a znam koja žena koja nije prošla tečaj, jer to tada nije bilo, barem moja mama nije to obavila, mislim da ipak moraju sudjelovati, barem na jednom predavanju (tako je rečeno nama, da pratnja nek barem bude na jednom dijelu tečaja). Ja sam čak razmišljala i o douli, ali malo mi je financijski puno za to. Dečko se malo premišlja za sada, ali imat će potvrdu pa će se on i moja mama lako zamijeniti ako ne bude mogao izdržati sam porod. A gle, možda ćeš htjeti biti sama, nismo sve iste i pošto ne znamo kako će biti i kakve će biti naše reakcije, neke od nas će možda željeti da nema nikog pored….

    Uhh pa to je sranje jer kako nemam nikakva primanja kako platit taj tecaj kako bi netko mogao samnom ici.. E bas sam sad bljak volje.. Ja nezelim biti sama tamo jednostavno se i ovako osjecam izdano usamljena sam uzasno jer nemam muskarca kraj sebe i opcenito nemam bas neku ogromnu podrsku od strane mojih.. Svi oni su tu za mene ali da su bas super sretni sto sam odlucila roditi dijete i odgajati ga sama to im je ono bas teret veliki. Moj otac i dalje svima prica kako cu se ja udati i kao sve divno i bajno a jasno sam im dala do znanja da od toga nece biti nista.


    Ma neeeeeeeeeeee!!! Di se plača tečaj???? Daj se raspitaj jer bi to trebalo biti besplatno! Kao za mamu tako i za pratnju.

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Znam da se to ovdje ne prati, ali ja sam počela toliko griješiti u gramatici, pogotovo kad pišem neš na brzak da mi misao ne pobjegne i užasavam se toga jer skužim tek kad objavim. Nisam neki “gramatolog”, ali užasno se sramim kad fulam ije/je ili pak č/ć….znam da nema veze s vezom ovo moje trkeljanje, ali eto, čisto da mi bude lakše
    Pisalo se o epiduralnoj i posljedicama pa eto samo da spomenem onu svoju gin, koja je čudna i ne zna svoj posao, kako mojoj frendici nije dala nikakve naznake ili poslala na dodatne testove iako smatram da je morala vidjeti iz nekih osnovnih nalaza krvi kako postoji mogućnost za trombozu pa je žena uzela epi i mj dana nakon poroda završila na hitnoj sa ugruškom te se sad 7 mj kasnije još uvijek bori s tim i nikako da joj se vrijednosti u krvi poslože na normalu…
    Ja sam spol saznala sa 20 tj, jer sam uzv ranije imala tek sa 13 pa je još bilo malo rano, barem već spomenutoj, mojoj gin
    Svašta nešto sam natrkeljala sad hehe e da, i kod nas napokon sunce, nakon maglovitog i vlažnog prijepodneva te se nadam da će barem koji dan ostati tako…

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Ma i ja isto pisem z'brda z'dola ahhaja pogotovo kad ovaj moj neko srsnje pa se žurim😂😂

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Od sutra je grudnjak za dojenje u Mulleru na nekoj akciji… Inace je kao 80kn,a sad ce biti 60…ima tko iskustva s njim, da li vrijedi ista? 😁


    Ja mislim da bi trebao vrijediti, ali me muci koju velicinu uzeti jer do sad su mi se povećale samo 3 cm i još stanu u stare grudnjake iako sam uzela jedan broj veći, sa košaricama kao i do sad, kao za koji mj kad se još povećaju, ali s tim za dojenje ću još pričekati koji mjesec…aaa uzela sam ja s ebaya, lijepi, sa žutim točkicama, sa gumbićima sprijeda, čak 2 vel veći a kad je došao, jedva sam ga zakopčala, a pola sisa mi je virilo van

  • Avatar marinaaaa

    marinaaaa

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Ja sam trudna 21 tjedan prva trudnoća, na zadnjem pregledu sam bila 18 tjedana i nismo saznali spol. Kaze ginekolog da je beba bila okrenuta nezgodno. Uskoro idem opet i nadamo se da cemo ovaj put saznatii. 🙊🙊

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Deja1988

    DijMar

    Deja1988

    Od sutra je grudnjak za dojenje u Mulleru na nekoj akciji… Inace je kao 80kn,a sad ce biti 60…ima tko iskustva s njim, da li vrijedi ista? 😁

    Ja mislim da bi trebao vrijediti, ali me muci koju velicinu uzeti jer do sad su mi se povećale samo 3 cm i još stanu u stare grudnjake iako sam uzela jedan broj veći, sa košaricama kao i do sad, kao za koji mj kad se još povećaju, ali s tim za dojenje ću još pričekati koji mjesec…aaa uzela sam ja s ebaya, lijepi, sa žutim točkicama, sa gumbićima sprijeda, čak 2 vel veći a kad je došao, jedva sam ga zakopčala, a pola sisa mi je virilo van

    Komedije😂😂😂😂 Joj meni su se nesto jako malo povecale, a ja se ponadala - stize Pamela… 😭😭😭😭😭


    Vjerojatno si ko i ja, neka dvojka/trojka? A gle, možda tamo pred kraj hehe kažu da opet kreće u zadnjem tromjesečju Iako iskreno, ja ni ne bi nešto veće, uvijek smatram kako je bolje imat manje jer nam ne opterećuju toliko kralježnicu, lakše ih strpamo u grudnjak, a u trudnoći kad narastu su opet taman  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.