Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Manich

    DijMar

    Manich što se tiče pratnje koja je već rodila, tipa mama, baka ili štaj a znam koja žena koja nije prošla tečaj, jer to tada nije bilo, barem moja mama nije to obavila, mislim da ipak moraju sudjelovati, barem na jednom predavanju (tako je rečeno nama, da pratnja nek barem bude na jednom dijelu tečaja). Ja sam čak razmišljala i o douli, ali malo mi je financijski puno za to. Dečko se malo premišlja za sada, ali imat će potvrdu pa će se on i moja mama lako zamijeniti ako ne bude mogao izdržati sam porod. A gle, možda ćeš htjeti biti sama, nismo sve iste i pošto ne znamo kako će biti i kakve će biti naše reakcije, neke od nas će možda željeti da nema nikog pored….

    Uhh pa to je sranje jer kako nemam nikakva primanja kako platit taj tecaj kako bi netko mogao samnom ici.. E bas sam sad bljak volje.. Ja nezelim biti sama tamo jednostavno se i ovako osjecam izdano usamljena sam uzasno jer nemam muskarca kraj sebe i opcenito nemam bas neku ogromnu podrsku od strane mojih.. Svi oni su tu za mene ali da su bas super sretni sto sam odlucila roditi dijete i odgajati ga sama to im je ono bas teret veliki. Moj otac i dalje svima prica kako cu se ja udati i kao sve divno i bajno a jasno sam im dala do znanja da od toga nece biti nista.
    U 7., 8. mjesecu ce u os biti besplatan tecaj u domu zdravlja na koji ja planiram ici…javim kad saznam kad pocinjei gdje tocno😉


    Hej super pa hajde kad saznas javi pa se nadam da cu biti u stanju da idem i ja..  

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Hej žene,da se i ja javim,pratim redovito al eto nekako ne tipkam. Vidjela sam da je netko pisao kako mu se ništa ne da. Također je i kod mene,nekako sam uvijek zamisljala kako ću u trudnoći biti puno produktivnija,kad ono nista. Vec sam 3mj kod kuće, ispočetka sam isto pratila aplikacije,slikala se,upisivala info. u dnevnik trudnoće bla bla. A sad jedva pospremim stan i to 1 tj, a prije uz posao po 2 puta. Kod nas su stalno neke kise pa te dodatno tjera da si u kuci i pasivan. Nadam se da ću se ubrzo trgnuti i biti aktivnija radi lakšeg poroda. 

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Deja1988

    renata.koscec

    Deja1988

    Od sutra je grudnjak za dojenje u Mulleru na nekoj akciji… Inace je kao 80kn,a sad ce biti 60…ima tko iskustva s njim, da li vrijedi ista? 😁

    U upotrebi vec 3,5g, peri deri 😊

    Onda kupujem😁😁😁 Hvalaaa😊 A veličine su standard, ili idu S, M, L itd…?


    Po velicinama ako se dobro sjecam, tipa 75, 80…i velicina kosarice naravno a, b, c,,,,,,

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    PaulaPerkovic

    Joj meni su sise bas narasle dosta, tsske su mi jako i napete i bolne 😭😭 bas me smeta samo da velicins ostane to je ok al da ova tezina nestane,😤😤

    Tebi je drugo, jel tako bilo i s prvim? Koliko su ti se smanjile nakon dojenja?

    Koliko se opcenito smanje grudi nakon ovih divljanja hormona? To ce najbolje znati zenice koje vec imaju djecicu… 😊
    Mojoj seki koja je kao djevojka imala cetvorku nakon troje djece i njihovog dojenja grudi su pale na jedinicu skoro… Dušu su joj isisali 🤣🤣🤣


    Ja dojim vec 3,5g ali mi se cice nisu niti objesile, niti ispuhale. Mislim da je fora u tome sto stalno nosim grudnjak, po danu onaj klasicni, po noci taj mullerov za dojenje. E sad, kako ce bito nakon drugog, ne znam 😂. 
    Sad su mi se opet malo povecale ali nista specijalno.

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro,
    raspisale ste se posteno 😀.
    Moje grudi vise nisu napete i toliko bolne ko u 1.tromjesecju, inace nosim grudnjak 85C ali sad zbog osjetljivih bradavica ne podnosim ni grudnjak ni usku donju majicu 🙄

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Nocas sam tako lose spavala, prvo nikaoo zaspati pa se budila 500 x, sad cu kcer odvesti u vrtic i vratiti se na spavanje.
    Kasnije cu malo u setnju, lijep je dan, muz radi dnevnu, sve sam napravila kaj sam trebala, tako da danas odmorko

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Zavidim ti sto mozes zaspati tako, ja kad ustanem, gotovo je, nema sanse uspjeti zaspat ponovno.
    Ispratila muza i dijete i sad smisljam sto cu danas 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutro! Meni je baš neki dan pričala mama od malog kojeg čuvam - ona je dojila do prije mj dana, znači 2,5 god i kaže da su joj sad nakon što je prestala, grudi ispuhane i vise, a isto je neka dvojka E sad, ukoliko je stvar u mišićima, oni se mogu vježbati, ali ako je stvar u toj koži što se bila rastegla i onda bude višak?

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja sam dojila godinu dana, kad sam prestala bile su kao prije trudnoce ali mrvicu opustenije, nista primjetno. Nikad mi i nisu bile cvrste i lijepo oblikovane tako da neku razliku nisam primjetila

    [lilypie.com]

  • Avatar nopobo

    nopobo

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Joj cure kad vas čitam o cickama blago vama  meni su hvala bogu bolovi prestali nakon prvog tromjesečja al sam već u 2.mjesecu trudnoće morala kupiti nove grudnjake veličinu 80 D (inače sam 85C) i sad su mi opet maleni i moram kupovati nove, imam osjećaj da će mi cice eksplodirat 
    Bradavice i inače imam veće ali sad su oooogromne, tamne i pune točkica, sve me strah kad prestanem dojiti kako će to izgledati 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.