Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutro,ja jos uvjek lezim neda mi se dizati,grlo me jos vise pece i sad me i usi svrbe i peku, nisu nikada nezz el to upala uha sta li samo se nadam da ce proci sta prije..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Jutro curke!
    Sretno na pregledima tko ide danas i da sve bude ok🤗
    Luce, nisam se uopce naspavala. Prvo nisam mogla zaspat jer sam poslijepodne spavala (prije mi to nije smetalo ali evo pocelo), onda sam se vrtila jer me boli donji dio leđa kad sam duze na boku, pa pisanje i sve nesto bzvz. Ali mm me nocas tako rastopio, vracam se u krevet poslije wc-a, okrenem se prema njemu a on me pomazi po stomaku😍. Jutros se nicega ne sjeca😄.
    Imam pitanje za vas…imate li sukrvicu u nosu? Mene vec danima zasvrbi nos, i onda skuzim da mi pukla kapilara u nosu. Ne tece jako nego ostaje na maramici. Cula sam da je to normalna pojava u trudnoci ali zasad ne poznajem niti jednu trudnicu kojoj se to događalo.


    Meni se to desava al neobracam uopce paznju na tu krv.. i tako mm svaku vece kad ima priliku dira po trbuhu😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jutrooo zenice eto mene vec drugi dan zaredom povracam.. Najgore mi sto popijem ujutro folnu i naravno sad sam ju sigurno povratila i jebi ga.. Mislim da cu je pocet uzimat kasnije u danu jer ovako nisam sigurna jel ostala u zelucu ili nije.. Danas me mama ugnjavila da idem s njom u trgovine malo gledat neke stvari a ja sam koma i sad neznam bi li krenula ikuda s obzirom da nemogu nista jesti i sto neznam dal cu opet morati povracati.. Bas me uhvatilo ovo sve.. Sve vise i vise razmisljam kako ce se pokazat da nosim malu zlocku koja zeza mamu od ranih dana… Al neka je samo neka ona raste u busi i neka je sretna.. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro svima, ja istio imam sukrvicu ali nije nista opasno pa ni ne dozivim.

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Nisam se naspavala. Mala se cijelu noc vrtila i rotirala po krevetu, gurala me, tako sa sam se 500× budila. Jutros sam je odvela u vrtic i jos malo odspavala. Sad, ko na iglama, cekam pregled, koji imam tek u 18h. 

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ni ja se nisam bas nesto naspavala, morala malog uzeti u krevet vec u pol 1, stalno se nesto prevrto… Ako zaspem s njim popodne onda nemogu navecer pa sam u zacaronom krugu, tak da eto, cackam po mobitelu.
    Hoce tako malo krv iz nosa jer se povecava kolicina krvi zbog bebe, pa neka kapilarica malo popusti. Probajte si kapunuti malo fizioloske u nos, cisto da bude malo vlaznije. Inace, ja sam cijelu proslu T bila balava i evo sad opet. Citala sam da to ima veze s hormonima, skuznica malo natekne i bla bla, eto nema pomoci, treba istrpiti. A bas mi ide na zivce kad legnem i be mogu disati na nos.


  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Curke mislim da je vitamine najbolje pit poslije jela kao sto sama rijec govori dodatak prehrani a sad kako kome pase

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Za mucnine sam cula da je dobar caj od đumbira ili zvakati komadic, pa tko voli takve stvari možete probati. Ima za kupiti bas caj ili jednostavno svjezi đumbir nasjeckati na male komadice/naribati i skuhati.
    Ja hvala bogu nemam mucnina, ali volim popiti caj od dumbira i limuna


  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Manich ja sam procitala da je najbolje folnu i sl.vitamine piti pred spavaanje jer vecini izazivaju mucnine.Pa probaj tako

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Bokic curke 🤗
    Nadam se da ste lijepo provele vikend 😊
    Ja se sad vratila od dr., isla po nalaz brisa, i opeeeet sugava Ureaplasma, nikako da se rijesim te gnjide, bas me zivcira. Sutra pregled kod ginicke, nadam se da je barem sto se toga tice sve ok.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.