Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jutroo zenice ja danas sarmu imam za rucak ali sam povracala cim sam se probudila pa neznam dal cu moci uzivati u rucku. A dogovorila i neki odlazak na sladoled popodne sa tatom pa sam sad sva neka tuzna jer mislim da necu moci ako nastavim povracat. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro svima, Manich ja bi sarmu 😍 dragi i ja danas planiramo otici na rucak u restac i pogledati jedan ducan sa djecjom opremom odnosno kolica pa se veselim. Znam da jos imam puno vremena ali polako da vidimo sto se gdje nudi. 

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Dobar dan curke :) mene danas neka tuga i nervoza ulovila u isto vrijeme…fali mi moj dragi, a treba se vratiti s broda tek za 7 tjedana ako se nesto ne oduzi. Poludit cu do tada…on je isto nervozan i zivcan jer mu se smjena oduljila i hoce biti uz mene a ne moze i bas sam danas sva nikalva radi toga. Zato cure uzivajte kad vec mozete sa svojim polovicama u prekrasnom danu danas ❤❤ samo ljubav ❤❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja se umorna probudila, malo pomogla muzu da pripremi za rucak al zdjelica me boli, morala sam se vratit u horizontalu. 
    Nikako docekat pregled.
    Dan opet predivan, uzivajte u setnjama 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutreko. Evo ja i mali na putu za slavoniju, malo na odmor. Onda iza toga letimo u toplije krajeve, doktor dao zeleno svjetlo, karte kupljene, bas se veselim 🥳
    Nadam se da ce svima bolovi i mucnine brzo proci. Saljem pozitivne vibrice svima koje se brinu i iscekuju preglede.


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Frajla

    Jutreko. Evo ja i mali na putu za slavoniju, malo na odmor. Onda iza toga letimo u toplije krajeve, doktor dao zeleno svjetlo, karte kupljene, bas se veselim 🥳
    Nadam se da ce svima bolovi i mucnine brzo proci. Saljem pozitivne vibrice svima koje se brinu i iscekuju preglede.


    Ajme predivno, ja sam dragog htjela iznenaditi sa putovanjem za njegov rođendan međutim nedugo nakon sam saznala da sam trudna i odlučila na putovanje unutar HR zato jer se jako bojim letenja i obično mi i herpes izbije od nervoze Itd, ne treba takav stres bebici

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    felicita28

    Dobar dan curke :) mene danas neka tuga i nervoza ulovila u isto vrijeme…fali mi moj dragi, a treba se vratiti s broda tek za 7 tjedana ako se nesto ne oduzi. Poludit cu do tada…on je isto nervozan i zivcan jer mu se smjena oduljila i hoce biti uz mene a ne moze i bas sam danas sva nikalva radi toga. Zato cure uzivajte kad vec mozete sa svojim polovicama u prekrasnom danu danas ❤❤ samo ljubav ❤❤❤


    Moj nece doci do 7 mj iako nismo bas u dobrim odnosima svejedno mi fali… Mozda bi bilo sve drugacije da je tu da skupa prolazimo ovi sve.. Ovako se samo mogu nadati da ce mozda doc sebi kad me vidi i kad vidi stomacic i bebu na uzv. 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ja cekam sutrasnji pregled i usrdno se nadam sa se trudnoca razvija dalje  Smjenjuju se strah, nervoza, ljutnja pa me ni taj lijepi dan ne veseli iako smo izasli van da se mala izdivlja. Nije ni ona u elementu, osjeca moju negativnu energiju pa je manje zivahna nego inace. Uz to se jako boji motora, tj.buke koju proizvode a sad ih je more vani i nikako joj objasniti da je to samo buka.
    Drzite fige da mi sutra pregled ne bude jos jedno razocaranje 🤔.

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Manich

    felicita28

    Dobar dan curke :) mene danas neka tuga i nervoza ulovila u isto vrijeme…fali mi moj dragi, a treba se vratiti s broda tek za 7 tjedana ako se nesto ne oduzi. Poludit cu do tada…on je isto nervozan i zivcan jer mu se smjena oduljila i hoce biti uz mene a ne moze i bas sam danas sva nikalva radi toga. Zato cure uzivajte kad vec mozete sa svojim polovicama u prekrasnom danu danas ❤❤ samo ljubav ❤❤❤

    Moj nece doci do 7 mj iako nismo bas u dobrim odnosima svejedno mi fali… Mozda bi bilo sve drugacije da je tu da skupa prolazimo ovi sve.. Ovako se samo mogu nadati da ce mozda doc sebi kad me vidi i kad vidi stomacic i bebu na uzv

    Manich nikad se ne zna.Nemoj da brines bice onako kako je sudjeno.Iskoristi lijepo vrijeme i okruzi se ljudima koji te cine sretnim.
    Ja upravo cekam paprike da se ispeku i prelit cu ih sa puno kajmaka i vrhnja.Salatica i meni dosta.Takodjer meso se kuha,u ubacit cu koji krompiric da imam veceri.
    Kuca mi je uzas.Sudja za oprati.Vesa za sloziti.Prasine.Svaki dan isto,nista se ne vidi kad ocistis.

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure, jeste se naspavale? 
    Mene od lezanja bole ledja i vrat, jedva cekam da hematom ode da se mogu razgibat malo

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.