Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu
    Evo jedna od sinoc,gdje su vasi stomacici :)
    Evo jedna od sinoc,gdje su vasi stomacici :)
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Jutro curke,mene evo grlo uhvatilo samo se nadam se nece i prehlada s grlom i temperatura 🙁

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Dan cure, vrijeme predivno pa sve koje niste na mirovanju gustajte u prirodi. Ja sam podigla rolete i razmakla zavjese da me sunce obasja u krevetu 😀. Jedva cekam iduci pregled i nadam se da hematoma vise nece biti da mogu setati 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    luce35

    Dan cure, vrijeme predivno pa sve koje niste na mirovanju gustajte u prirodi. Ja sam podigla rolete i razmakla zavjese da me sunce obasja u krevetu 😀. Jedva cekam iduci pregled i nadam se da hematoma vise nece biti da mogu setati


    Joj Luce i samoj mi je tako lijepo vrijeme pticice pjevaju zovu me na rostilj tortu a ja nit mrdnut 🙄… Imam jos 2 tjedna do pregleda i jedva cekam da vidim jel se smanjio il daj Boze nestao. I ovaj tjedan sam krvarila pa se nadam da je odradilo svoje i ispuhao se 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Curke pitanje koliko se moze ovih pastila dnevno pocuclati u trudnoci uzela sam one isla pastile

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    ayla

    Curke pitanje koliko se moze ovih pastila dnevno pocuclati u trudnoci uzela sam one isla pastile


    Ma mozes koliko hoces ja mislim jer na uputstvu ne pise konkretno. Ja sam znala po 7 8 dnevno bez problema jer to je na bazi islandskog lisaja pa ne steti nista

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    felicita28

    ayla

    Curke pitanje koliko se moze ovih pastila dnevno pocuclati u trudnoci uzela sam one isla pastile

    Ma mozes koliko hoces ja mislim jer na uputstvu ne pise konkretno. Ja sam znala po 7 8 dnevno bez problema jer to je na bazi islandskog lisaja pa ne steti nista


    Hvala ti 😘

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    luce35

    Dan cure, vrijeme predivno pa sve koje niste na mirovanju gustajte u prirodi. Ja sam podigla rolete i razmakla zavjese da me sunce obasja u krevetu 😀. Jedva cekam iduci pregled i nadam se da hematoma vise nece biti da mogu setati

    Joj Luce i samoj mi je tako lijepo vrijeme pticice pjevaju zovu me na rostilj tortu a ja nit mrdnut 🙄… Imam jos 2 tjedna do pregleda i jedva cekam da vidim jel se smanjio il daj Boze nestao. I ovaj tjedan sam krvarila pa se nadam da je odradilo svoje i ispuhao se 🤷‍♀️


    Ja nikako nisam krvarila al smanjio se u 2 tjedna pa se nadam na iducem pregledu da ce biti jos manji i da ce mi smanjiti dozu utrogestana

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    luce35

    Pikulica19

    luce35

    Dan cure, vrijeme predivno pa sve koje niste na mirovanju gustajte u prirodi. Ja sam podigla rolete i razmakla zavjese da me sunce obasja u krevetu 😀. Jedva cekam iduci pregled i nadam se da hematoma vise nece biti da mogu setati

    Joj Luce i samoj mi je tako lijepo vrijeme pticice pjevaju zovu me na rostilj tortu a ja nit mrdnut 🙄… Imam jos 2 tjedna do pregleda i jedva cekam da vidim jel se smanjio il daj Boze nestao. I ovaj tjedan sam krvarila pa se nadam da je odradilo svoje i ispuhao se 🤷‍♀️

    Ja nikako nisam krvarila al smanjio se u 2 tjedna pa se nadam na iducem pregledu da ce biti jos manji i da ce mi smanjiti dozu utrogestana

    Sto je utrogestan? Vaginalete s progesteronom? Ja sam stavljala Cyclogest i nisu dali dulje od 30dana nakon ET..  
    Ma samo da nam prodje prvo tromjesečje i onda cemo i mi uzivati u setnjicama kad nam bebice nadjacaju hematom 🥰 jos malo tebi i malo vise meni 😃

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Da, progesteron vaginalete, 6 komada dnevno, strah me toliko cackanja i jedva cekam da mi smanji bar na 2x2. One nisu stetne, nemaju ogranicenje da se uzimaju samo mjesec dana. U srijedu idem na uzv, sva sam uzbudjena 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.