Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ureaplazma je zbilja dosadna i ne da se. Ja sam je se rijesila tek nakon 5 koktel antibiotika, mjesecima je to trajalo

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na savjetima… Definitivno cu pit folnu navece iako sam ja procitala da u biti folna smanjuje mucnine.  Neznam pijem i duphaston ali vec dva dana sam povratila i te tablete pa ispada da jednu dozu i ne popijem. Pa neznam koliko mi je to dobro.. Najradje nebi vise nista pila osim folne i nadam se da ce mi ukinut to sada na sljedecem pregledu. 

  • zenazmaj

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam u svemu. Evo nakon dugo vremena trudnoca☺. Sad sam u 9 tjednu, pa pomalo. Super ste sve I ful mi pomazete dok citam postove. Sretno svima

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda,  imamo plod i srceko, trudna 6+5, nema hematoma, izgleda kaze da je ono bilo implatacijsko krvarenje ali za svaki slucaj me ostavio na duphastonima, ista doza i pregled 12.4. da pratimo dalje. Napokon se mogu malo smiriti 😊

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Evo mene s pregleda, imamo plod i srceko, trudna 6+5, nema hematoma, izgleda kaze da je ono bilo implatacijsko krvarenje ali za svaki slucaj me ostavio na duphastonima, ista doza i pregled 12.4. da pratimo dalje. Napokon se mogu malo smiriti 😊


    Predivne vijesti, bas mi je drago 😘


  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Sad sam se sjetila da ides tek s 12 tjedana na pregled. Da, mogla bi ti onda ukinuti… sad vidim da si vec 10 tjedana pa mi to proletjelo, kao da si jucer bila 6 i nesto🙂


    Hihi daaaa vec 10 tjedana za koji dan tako da bi mi trebala smanjiti i ukinuti nadam se.. Ma propustim zapravo samo tu jednu jer popijem ja cim mi popuste mucnine.. A pijem 3x1… A posto sam vec dva dana izbacila tu prvu ispadne da sam dva dana popila samo 2 dnevno.. Mislim da to nije toliko strasno jer ne desava mi se svaki dan to.. Sad 5 dana nisam imala mucnine i evo jucer i danas me opet muci.. Sutra ce biti okej nadam se. I meni je ovo vrijeme proletilo bas kao da sam jucer bila 6 tjedana a evo jos malo pa cemo uci u 12ti tjedan da konacno vidim bebicu.. 

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Evo mene s pregleda, imamo plod i srceko, trudna 6+5, nema hematoma, izgleda kaze da je ono bilo implatacijsko krvarenje ali za svaki slucaj me ostavio na duphastonima, ista doza i pregled 12.4. da pratimo dalje. Napokon se mogu malo smiriti 😊


    Super draga, sad uzivaj 😊

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Renata super 😊
    Ja sam se odlucila nazvati sutra ujutro svog ginekologa i posjetit ga privatno.Proslu trudnocu sam mu bila 3× privatno,a ovaj put cu barem 1
    Pregled mu kosta 50 KM( 200 kuna),a obzirom da je stvarno jako dobar i u zavodu za materinstvo i zene prema meni,i primi me bez narucivanja ako je potrebno,to nisu neki novci za izdvojit barem 1 u 9 mjeseci.
    Ako bude 2 smjena vjerovatno ce me odmah sutra primiti.Mozda saznamo spol.Ako bude djecak opet to je onda lako.Proslu trudnocu mi je u 13 sedmici rekao da je djecak.Nekako sam uzbudjena iako ne znam da li cu uopste ga i dobiti na telefon :D

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Aurora87

    renata.koscec

    Evo mene s pregleda, imamo plod i srceko, trudna 6+5, nema hematoma, izgleda kaze da je ono bilo implatacijsko krvarenje ali za svaki slucaj me ostavio na duphastonima, ista doza i pregled 12.4. da pratimo dalje. Napokon se mogu malo smiriti 😊

    Divno🤗🤗🤗🤗!
    Sad se lakse dise😊. Bas mi je drago, ovo su stvarno lijepe i vesele vijesti s obzirom na to da si bila bas jako zabrinuta i nekako mi se cinilo da si bila spremna na sve.


    Da, bila sam vec u glavi spremila najhori scenarij pa me ovo ugodno iznenadilo. Ipak sam jos suszdrzana u veselju dok ne prodje 12 tjedana. Jutros opet malo smedjeg iscjetka ali za sad se ne zabrinjavam previse, pratim. Za 10 dana opet imam pregled, da prati prirast, buduci da je trudnoca u tjedan dana napredovala za 2 tj, vjerojatno duphastone radi ulogu u tome.

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure, izgleda da nas ceka jos jedan suncan dan 😀.
    Renata, super, nadam se da si predahnula, bit ce sve u redu. Svi imamo svoje male strahove ali na kraju cemo docekati svoje mrvice 😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.