Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • minnie_me

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Dinah

    Bok cure, sad kad vas citam, sjetile ste me o jednom clanku o postporodjajnoj depresiji. Kolko znate o tome? Ja do poslije prvog poroda nisam ni cula da postoji, a bila sam na samom rubu…. Puuuuno znaci podrska zene koja razumije i koja je prosla slicno. Imala sam jednu takvu koja me podigla nakon 3 tjedna suza i ocaja. Malo je teze muzeve pripremiti i educirati o tome, pogotovo one koji ni sada u trudnoci nemaju bas razumijevanja za hormone, tegobe, promjene raspolozenja…..


    Ja sam nakon prvog poroda zaradila anksioznost i napade panike. Depresiju nisam imala. Tek nakon sto sam otisla lijecniku, dobila terapiju i prihvstila sto mi se desava bilo mi je bolje.neki smo vise osjetljivi neki manje. Vazno je na vrijeme prepoznati i potraziti pomoc. Ja sam sad 5 godina poslije odlicno cak mi je  ova druga trudnoća pomogla malo nije bilo problema a nadam se da ce tako ostati i poslije poroda.. 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ayla od kolestaze zna svrbiti, ako ne stane zovni doktora iako vjerojatno nije to u pitanju kod tebe.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Ayla od kolestaze zna svrbiti, ako ne stane zovni doktora iako vjerojatno nije to u pitanju kod tebe.


    Da da mislim svakako al stalo je sad me pece samo od nokata kako sam cesala, aman sam se istusirala mozda je suha koza pa cu da se namazem i pratim stanje ako nebude bolje sutra idem doktoru, ne zelim se zaje s tim bolje puhati na hladno 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ja se nadam da mene nece uhvatiti nista takvo ali s obzirom kako sam i prije znala lako upast u depresiju i kad gledam cijelu svoju situaciju mislim da postoji velika sansa da upadnem u gadnu depresiju poslje poroda… Kazem nadam se da necu da ce me ipak ovo malo cudo moje toliko zaokupiti misli na pozitivan nacin da necu stici biti sjebana.. Naravno mislim da to zbilja nemozemo birati mozemo jedino na vrijeme primjetiti da nesto ne stima i reci to a ne drzati u sebi. 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Cure koje koriste utrogestan - da li v se bebica nekako umirila od kad ste ih pocele koristiti? Meni se nekako cini kao da je mirnija, osjetim ju i dalje, ali takav mi je dojam neki.😕
    I da, kontrakcije su se zbilja smanjile i to vec iduci dan od prvog koristenja. 😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja sam iza poroda bila u nekom skroz cudnom stanju, sreca sto je muz bio tolerantan, netko drugi bi poludio na njegovom mjestu. 
    Nadam se da cu sada biti opustena i vesela 😀

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Cure koje koriste utrogestan - da li v se bebica nekako umirila od kad ste ih pocele koristiti? Meni se nekako cini kao da je mirnija, osjetim ju i dalje, ali takav mi je dojam neki.😕
    I da, kontrakcije su se zbilja smanjile i to vec iduci dan od prvog koristenja. 😊


    Jel ih stavljas samo navecer ili vise puta dnevno? Ja koristim samo navecer, ali po danu imam kontrakcije i dalje.. Meni se mali isto smirio u zadnje vrijeme, kao da se isteze vise. Valjda nemaju vise toliko mjesta

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    ReginaP

    mc_zgb

    Cure koje koriste utrogestan - da li v se bebica nekako umirila od kad ste ih pocele koristiti? Meni se nekako cini kao da je mirnija, osjetim ju i dalje, ali takav mi je dojam neki.😕
    I da, kontrakcije su se zbilja smanjile i to vec iduci dan od prvog koristenja. 😊

    Jel ih stavljas samo navecer ili vise puta dnevno? Ja koristim samo navecer, ali po danu imam kontrakcije i dalje.. Meni se mali isto smirio u zadnje vrijeme, kao da se isteze vise. Valjda nemaju vise toliko mjesta


    Ja stavljam 2 navecer i 2 ujutro, ali da, sto odmice dan vise, opet malo cesce budu. I ako radim nesto po stanu ili vise sjedim.
    Da, i moja curka se nekako pocela vise kao istezati, a ne lupkati. Kao da se migolji 😀  Samo neka se oni nama i dalje javljaju, u kojem god obliku 😍

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    ReginaP

    mc_zgb

    Cure koje koriste utrogestan - da li v se bebica nekako umirila od kad ste ih pocele koristiti? Meni se nekako cini kao da je mirnija, osjetim ju i dalje, ali takav mi je dojam neki.😕
    I da, kontrakcije su se zbilja smanjile i to vec iduci dan od prvog koristenja. 😊

    Jel ih stavljas samo navecer ili vise puta dnevno? Ja koristim samo navecer, ali po danu imam kontrakcije i dalje.. Meni se mali isto smirio u zadnje vrijeme, kao da se isteze vise. Valjda nemaju vise toliko mjesta

    Ja stavljam 2 navecer i 2 ujutro, ali da, sto odmice dan vise, opet malo cesce budu. I ako radim nesto po stanu ili vise sjedim.
    Da, i moja curka se nekako pocela vise kao istezati, a ne lupkati. Kao da se migolji 😀 Samo neka se oni nama i dalje javljaju, u kojem god obliku 😍


    Ali bome zna bas nekad me trknit da vidim sve zvjezde ili se toiko istegne da me koza zaboli, ali barem znam da je tu.. bas me zanima sto ce mi u utorak reci na kontroli

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    ReginaP

    mc_zgb

    ReginaP

    mc_zgb

    Cure koje koriste utrogestan - da li v se bebica nekako umirila od kad ste ih pocele koristiti? Meni se nekako cini kao da je mirnija, osjetim ju i dalje, ali takav mi je dojam neki.😕
    I da, kontrakcije su se zbilja smanjile i to vec iduci dan od prvog koristenja. 😊

    Jel ih stavljas samo navecer ili vise puta dnevno? Ja koristim samo navecer, ali po danu imam kontrakcije i dalje.. Meni se mali isto smirio u zadnje vrijeme, kao da se isteze vise. Valjda nemaju vise toliko mjesta

    Ja stavljam 2 navecer i 2 ujutro, ali da, sto odmice dan vise, opet malo cesce budu. I ako radim nesto po stanu ili vise sjedim.
    Da, i moja curka se nekako pocela vise kao istezati, a ne lupkati. Kao da se migolji 😀 Samo neka se oni nama i dalje javljaju, u kojem god obliku 😍

    Ali bome zna bas nekad me trknit da vidim sve zvjezde ili se toiko istegne da me koza zaboli, ali barem znam da je tu.. bas me zanima sto ce mi u utorak reci na kontroli


    Hehe da, tako i meni 😊 Ajde bas javi sto ce ti reci, ja idem za 2 tjedna na kontrolu opet, pa cemo vidjeti. 🤞

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.