Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Hahaha Eleonore, ja se isto nekad pitam kad vidim trudnicu jel sa foruma 😆
    Moja prijateljica koja je rodila prosle god je prvih par dana bas uzela pelene za odrasle i onda nakon toga debele uloske…ja sam isto razmisljala o toj opciji jer u tom stanju jos razmisljat kak se okrenut i lezat da ne procuri, ziher mi se nece dati…ali s tim sam bez brige jer moja mama, kako ima nekih problema s mjehurom, ima pravo dobit uloske ili pelene, a ona ih ne koristi, pa ih sad cuva za mene 🤗 
    Jos samo seksi mrezaste i bas cemo bit mmmmm 🤣🤣🤣

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Mrezaste gacice* 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar

    Hahaha Eleonore, ja se isto nekad pitam kad vidim trudnicu jel sa foruma 😆
    Moja prijateljica koja je rodila prosle god je prvih par dana bas uzela pelene za odrasle i onda nakon toga debele uloske…ja sam isto razmisljala o toj opciji jer u tom stanju jos razmisljat kak se okrenut i lezat da ne procuri, ziher mi se nece dati…ali s tim sam bez brige jer moja mama, kako ima nekih problema s mjehurom, ima pravo dobit uloske ili pelene, a ona ih ne koristi, pa ih sad cuva za mene 🤗
    Jos samo seksi mrezaste i bas cemo bit mmmmm 🤣🤣🤣


    E vidia zato sam i ja pitala jel bas moraju biti te iz dm - a jer i moja mama dobije na poslu te kao pelene za odrasle doduse ovo nije tako dugacko kao ti od chica… I ona mene uvjerava da ce mi te biti dobre da ne kupujem te posebne.. Ja sam nekako skepticna jer nisam sigurna koliki su ti sto ona dobije.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    Hahaha Eleonore, ja se isto nekad pitam kad vidim trudnicu jel sa foruma 😆
    Moja prijateljica koja je rodila prosle god je prvih par dana bas uzela pelene za odrasle i onda nakon toga debele uloske…ja sam isto razmisljala o toj opciji jer u tom stanju jos razmisljat kak se okrenut i lezat da ne procuri, ziher mi se nece dati…ali s tim sam bez brige jer moja mama, kako ima nekih problema s mjehurom, ima pravo dobit uloske ili pelene, a ona ih ne koristi, pa ih sad cuva za mene 🤗
    Jos samo seksi mrezaste i bas cemo bit mmmmm 🤣🤣🤣


    Pa na boku cemo lezati kao i do sada 😂😂 ja jedva cekam da legnem na leda ili na trbuh i odmorim ko covjek makar to trajalo pola sata, i nezz kako bi pelene nosili po ovoj vrucini ja znam kad sam u petrovoj radala oni su ispod mene staviti pelenu veliku i kad sam dosla u sobu onda sam lolu koristila al nije bilo krvi puno samo sam 10 dana krvarila

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    DijMar

    Hahaha Eleonore, ja se isto nekad pitam kad vidim trudnicu jel sa foruma 😆
    Moja prijateljica koja je rodila prosle god je prvih par dana bas uzela pelene za odrasle i onda nakon toga debele uloske…ja sam isto razmisljala o toj opciji jer u tom stanju jos razmisljat kak se okrenut i lezat da ne procuri, ziher mi se nece dati…ali s tim sam bez brige jer moja mama, kako ima nekih problema s mjehurom, ima pravo dobit uloske ili pelene, a ona ih ne koristi, pa ih sad cuva za mene 🤗
    Jos samo seksi mrezaste i bas cemo bit mmmmm 🤣🤣🤣

    E vidia zato sam i ja pitala jel bas moraju biti te iz dm - a jer i moja mama dobije na poslu te kao pelene za odrasle doduse ovo nije tako dugacko kao ti od chica… I ona mene uvjerava da ce mi te biti dobre da ne kupujem te posebne.. Ja sam nekako skepticna jer nisam sigurna koliki su ti sto ona dobije..


    Docim su za odrasle najvjerojatnije da su velike, i moja baka dobiva uloske i veliku su tako da mislim da i ti mogu posluziti

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Kzeli, jesu ti radili epiziotomiju? Si popucala? Jesi bila na dripu? Kako je proslo sivanje? Kad si dobila bebu, odmah na prsa ili? Da li odmah stave bebu s tobom u sobu? Da li odnose svakodnevno bebu da se mozes malo odmoriti ili nema predaha? Koliko si dugo bila u bolnici? Smiju li posjete doci u sobu ili ti izlazis na hodnik i tko cuva bebu ako su vani posjete? Haha, a jesam te izresetala 😝

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Sad sam isla otvoriti da vidim.. Ti sto je ona dobila ce biti super kad krvarenje bude malo manje jer su kraci ali deblji i jakoo mekani bit ce super za kuci kad dodjem.. A za bolnicu cu ipak uzet paket tih velikiiih.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    Sad sam isla otvoriti da vidim.. Ti sto je ona dobila ce biti super kad krvarenje bude malo manje jer su kraci ali deblji i jakoo mekani bit ce super za kuci kad dodjem.. A za bolnicu cu ipak uzet paket tih velikiiih..


    Pa nemoras samo ih stavis vise, isto kao sto su vir ili lola 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Cure, kolko ste se udebljale do sad? Ja se osjecam ko slon.. razmisljam dal bi mi bilo lakse da sam laksa…


    24 tt, za sad na +3. Za dva tj imam pregled pa cemo vidjeti

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    ayla

    Manich

    Sad sam isla otvoriti da vidim.. Ti sto je ona dobila ce biti super kad krvarenje bude malo manje jer su kraci ali deblji i jakoo mekani bit ce super za kuci kad dodjem.. A za bolnicu cu ipak uzet paket tih velikiiih..

    Pa nemoras samo ih stavis vise, isto kao sto su vir ili lola


    Bojim se da ce to biti jako neprakticno jer su jako debeli pa tko zna kako cu ja to jadna staviti hahahah.. Ponjet cu si taj jedan paket pa cemo vidjet mozda cu ih moci iskoristiti.. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.