Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar

    Bolnice, tj rodilista bi trebala imati SVE za mamu i bebu…svi se samo reklamiraju bla bla i na kraju skuzis da je sve samo za imidz neki…poznanica koja je rodila u Italiji je bila sva u cudu kad je cula da kod nas nosis vecinu, ako i ne i sve svoje od doma. A o stanju u bolnicama bolje da ne pricamo…u neke kad udjes je gore nego zatvor 😢

    A bolovi i krvarenje uhhhh vjerujem da je puuuno puno jace nego kad imas mengu…pogotovo jer se cisti sve sto nije ovih 9 mj, a maternica se steze i smanjuje 😬


    Aaaaaa sad si me uplasila mene vise strah bolova poslje nego poroda.. Haahahh jesam jedina luda tako? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    felicita28

    ayla

    felicita28

    ayla

    Dali koga svrbe noge od kolina pa do prstiju ja se sva rascesa 🙄🙄

    Mene svrbi od zgloba do stopala i kad se pocnem cesati dobijek po stopalima ko neku alergiju, sitne tockice koje svrbe ..ne znam sto to moze biti

    Mene od kolina 🙄🙄🙄 al nemam nikakvih tockica nit ista samo svrbi, ja cu u srijedu spomenuti doktoru citam po int svasta da more biti radi secera, zuci, jetre pa me sada strah a secer nisam vadila od ogtt u 25 tj

    Svakako mu spomeni pa mi javi sta ti je rekao..ja idem u utorak pa cu isto to napomenuti doktoru


    Budem naravno trenutno mecem mokar rucnik na noge i pomaze, mozda nam je to jer noge oticu, pa bolja prokrvljenost ko ce znati samo da nije sta opasno 🥴

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Manich

    DijMar

    Bolnice, tj rodilista bi trebala imati SVE za mamu i bebu…svi se samo reklamiraju bla bla i na kraju skuzis da je sve samo za imidz neki…poznanica koja je rodila u Italiji je bila sva u cudu kad je cula da kod nas nosis vecinu, ako i ne i sve svoje od doma. A o stanju u bolnicama bolje da ne pricamo…u neke kad udjes je gore nego zatvor 😢

    A bolovi i krvarenje uhhhh vjerujem da je puuuno puno jace nego kad imas mengu…pogotovo jer se cisti sve sto nije ovih 9 mj, a maternica se steze i smanjuje 😬

    Aaaaaa sad si me uplasila mene vise strah bolova poslje nego poroda.. Haahahh jesam jedina luda tako?


    Hahah nisi ne, ali trebamo biti spremne na sve. Sigurno ce vise boljeti zenu koja je bila rezana ili popucala nego onu koja nije…ali sve smo mi drugacije i nitko ne zna kak cemo se oporavljati…ali da je lako, sigurno nije 😓 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Meni je samo krivo, sto cu zbog tih bolova, a da ne zaboravimo na dojenje i moguce probleme, biti frustrirana i cangrizava i da necu moci uzivati i opustit se sa bebom 😢

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Manich

    Joj boze cure opet malo o odnosima sa prijateljima… Znaci imam dvije prijateljice od kojih jedna ni ne pita nista ne javlja se a kad se ja javim onda kaze da se ni ja ne javljam pa sto bi ona.. A prijateljica s kojom sa svaki dan provodila se naljutila na mene jer sam bila iskrena prema njoj a po njenom sam bila bahata i bezobrazna i ladno mi kaze kako nezeli kontakt samnom. I ja si sad kontam jesam se ja toliko promjenila u trudnoci da sam sve otjerala od sebe ili sto?! Ljudi ocito ne podnose kad im se kaze istina.. Ljepse lagati nekoga i smijati im se u facu onako lazno.. Strasno.. Znaci druzim se sa jednom curom iz ulice jer se znamo godinama i ona me svaki dan pita kako sam i obozava to sto cu imat bebu.. A cura s kojom sam od osnovne dobra me tako ladno odjebala iz svog zivota.. Ja ne kuzim te ljude.. Ona se nekad ponasala kao da je ljubomorna sto sam ja trudna sada i sto ja nemogu s njom ic van i na kave kad se njoj ide. Realno zbilja me nije briga i da se ne pomirimo jer taj njen stav prema meni je meni odbojan..ali ono pitam se boze jesam ja problem..

    Ljudi su cudni tj zene… ja imam osjecaj da sam se pocela udaljavati od vecine prijatelja jer kao sto kazes neda mi se imati fejk smail i smjeskati se na neke postupke i izjave koje su glupe. Moj problem je to sto ni jedna od mojih prijateljica nije bas samostalna nema djecu i jednostavno nemamo vise nekih zajednickih tema…. njihov zivot je isti kao kad smo isle na faks… bas sam razmisljala da mi je zao da nemam neku prijateljicu koja ima dijete pa da ipak imam drustvo i eventualno osobu s kojom mogu tu i tamo popricati posavjetovati se.


    E bas tako se i ja osjecam.. Samo se ja osjecam kao da sam ja sad izopcena iz drustva jer sam trudna i ja kao vise nemam o cemu pricat vec samo o trudnoci.. I sere mi se od osoba koje tako razmisljaju.. Tesko je ne imati nikoga za druzit se i popricat ali iskreno uopce se ne brinem oko toga.. Kao sto je jednom bila tema o tome kad rodimo i kako onda upoznas drugi krug ljudi jer se kreces medju ljudima koji isto imaju djecu. Dodje to sve na svoje.. A na kraju uvijek se ovdje mozemo druskat i izrec svoje sumnje i brige.. Meni je zbilja lakse otkad sam na forumu.. I ovdje upoznas jakooo dobre i drage zenice i shvatis da nisu svi takvi da osudjuju i da ti se smiju lazno u facu a iza ledja tko zna sta pricaju.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar

    Meni je samo krivo, sto cu zbog tih bolova, a da ne zaboravimo na dojenje i moguce probleme, biti frustrirana i cangrizava i da necu moci uzivati i opustit se sa bebom 😢


    Ma ja mislim da nece biti bas tako lose da ce nas sprijeciti u uzivanju sa bebom.. A ako i bude sigurna sam da ce nas nase bebice ucinit jacima i da cemo sve to izdrzati.. 

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Bok cure, sad kad vas citam, sjetile ste me o jednom clanku o postporodjajnoj depresiji. Kolko znate o tome? Ja do poslije prvog poroda nisam ni cula da postoji, a bila sam na samom rubu…. Puuuuno znaci podrska zene koja razumije i koja je prosla slicno. Imala sam jednu takvu koja me podigla nakon 3 tjedna suza i ocaja. Malo je teze muzeve pripremiti i educirati o tome, pogotovo one koji ni sada u trudnoci nemaju bas razumijevanja za hormone, tegobe, promjene raspolozenja….. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Dinah

    Bok cure, sad kad vas citam, sjetile ste me o jednom clanku o postporodjajnoj depresiji. Kolko znate o tome? Ja do poslije prvog poroda nisam ni cula da postoji, a bila sam na samom rubu…. Puuuuno znaci podrska zene koja razumije i koja je prosla slicno. Imala sam jednu takvu koja me podigla nakon 3 tjedna suza i ocaja. Malo je teze muzeve pripremiti i educirati o tome, pogotovo one koji ni sada u trudnoci nemaju bas razumijevanja za hormone, tegobe, promjene raspolozenja…..


    Vazno je razlikovati baby blues, kojeg manje vise sve zene prolaze i depresiju

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Curke, da li i vama postane toplije kad se najedete? Ja nakon obroka, najcesce rucka, osjecam kako gorim haha bas mi bude toplije sigurno nekih sat vremena nakon toga…toliko oslobadjanje energije nisam osjecala nikad 😯

    [lilypie.com]

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    DijMar

    Dinah

    Bok cure, sad kad vas citam, sjetile ste me o jednom clanku o postporodjajnoj depresiji. Kolko znate o tome? Ja do poslije prvog poroda nisam ni cula da postoji, a bila sam na samom rubu…. Puuuuno znaci podrska zene koja razumije i koja je prosla slicno. Imala sam jednu takvu koja me podigla nakon 3 tjedna suza i ocaja. Malo je teze muzeve pripremiti i educirati o tome, pogotovo one koji ni sada u trudnoci nemaju bas razumijevanja za hormone, tegobe, promjene raspolozenja…..

    Vazno je razlikovati baby blues, kojeg manje vise sve zene prolaze i depresiju


    Slazem se. Zato je dobro informirati se i o tome i znati kaj nas ceka. Zene o tome stvarno malo pricamo, zbog srama, krivnje itd. -  jer se ocekuje da je sve divno i krasno, nerazumijevanja okoline… Lako zapadnes u grozno stanje. Uglavnom se zene zatvore nakon poroda i drze sve za sebe. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.