Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Manich

    Deja1988

    Manich - Chico ulosci su veliki kao pelene😁 Zato ih je dobro imati u pocetku par dana kad se jako krvari. A kasnije vir, lola i ne znam tko jos od proizvođača ima takve slicne… Zato jer su oni najmeksi… Ovi always itd. su grozni, najlon zivi… A posto ce dole biti sve osjetljivo, rana od epiziotomije vjerojatno, ovo ce ti biti najugodnije….

    Super hvala ti na objasnjenju sad sam i ja guglala da vidim zasto idu bas ti.. Sad mi je jasno hihi.. Budem ih uzela sljedeci odlazak u dm.. I one jednokratne gacice… Cula sam da si neke zene nose i ove obicne gacice samo vece i dublje pa sad neznam ni sama.. Kupit cu svakako te jednokratne..


    Imas u mulleru isto te ogromne, jeftiniji su od chicco… zaboravih kako se zovu, bijeli paket s plavim slovima. Ako te zanima probam naci sliku


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    ayla

    Manich

    Sad sam isla otvoriti da vidim.. Ti sto je ona dobila ce biti super kad krvarenje bude malo manje jer su kraci ali deblji i jakoo mekani bit ce super za kuci kad dodjem.. A za bolnicu cu ipak uzet paket tih velikiiih..

    Pa nemoras samo ih stavis vise, isto kao sto su vir ili lola

    Bojim se da ce to biti jako neprakticno jer su jako debeli pa tko zna kako cu ja to jadna staviti hahahah.. Ponjet cu si taj jedan paket pa cemo vidjet mozda cu ih moci iskoristiti..


    A i koliko sam cula da se i chicco mece po 2 na pocetku a dok nevdim neznam 

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Curke sam pazite citala sam da neke bolnice zahtjevaju vir uloske

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Manich uslikala sam uloske i velicinu pored svoje ruke al nece mi sliku ucitat , preporuka ti je chico ili eventualno nesto sto je dugacko cak i ti ulosci za starije osobe ono sto se zna jos dodatno njima u  pelenu stavljat . Jer vir ti je prekratak i procurit ces izvan njega i jako bude krut kad se natopi krvi ja sam njih imala da si potapkam dolje da se osusim nakon tusiranja jer vjeruj mi neces moc brisat se rucnikom. A vir ti je kratak i pogotovo kad lezis a kad bude sisao nekad po sat vremena procurit ce ti posvuda. A uslikala sam ti i te jednokratne gacice al ne ucitava slike to ti bude u paketu nekih 5 komada i kosta nekih 30 kuna taj jedan paket ti je dovoljan ako ces imat dobre uloske jer nece procurit na njih nista ja sam 4 potrosila u bolnici. Bolje je njih inat nego svoje gace jer su prozracne i nisu krute. Ja sam i pukla malo iznutra i imala epizotomiju pa mi je stimalo ovako kako sam tebi savjetovala naravno ti kako zelis ovo je moje.iskustvo od prije tjedan dana ☺

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Vjerujem ti. Vlastiti mir je neprocjenjiv. Ja sam ti skroz tip da osim ako me zivot ne natjera ne bih ni u istoj kuci na drugom katu zivjela sa nikakvom rodbinom. Volim svoju intimu i svoj mir koji ionako danas uz telefone i sve nemas do kraja. Doci ces i do toga. Korak po korak.


    U potpunosti se slazem. Ovih 10 dana sa svekrvom, sogoricom i njenom djecom sam na zivce ispalila. Radije bi masno placala podstanarstvo, nego zivjela u zajednici. Moja 4 zida, moja obitelj i mir, neprocijenjivo.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Frajla

    Manich

    Deja1988

    Manich - Chico ulosci su veliki kao pelene😁 Zato ih je dobro imati u pocetku par dana kad se jako krvari. A kasnije vir, lola i ne znam tko jos od proizvođača ima takve slicne… Zato jer su oni najmeksi… Ovi always itd. su grozni, najlon zivi… A posto ce dole biti sve osjetljivo, rana od epiziotomije vjerojatno, ovo ce ti biti najugodnije….

    Super hvala ti na objasnjenju sad sam i ja guglala da vidim zasto idu bas ti.. Sad mi je jasno hihi.. Budem ih uzela sljedeci odlazak u dm.. I one jednokratne gacice… Cula sam da si neke zene nose i ove obicne gacice samo vece i dublje pa sad neznam ni sama.. Kupit cu svakako te jednokratne..

    Imas u mulleru isto te ogromne, jeftiniji su od chicco… zaboravih kako se zovu, bijeli paket s plavim slovima. Ako te zanima probam naci sliku


    Evo, cak ih povremeno daju na snizenje
    https://popusti.njuskalo.hr/akcija/ulosci-pelzy-30-kom-67092 [popusti.njuskalo.hr]


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Dali koga svrbe noge od kolina pa do prstiju ja se sva rascesa 🙄🙄

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Neomi ja sam i pukla i rezana, iznutra malo pukla a izvana me rezali. Nisu mi dali drip nije bilo potrebe imala sam jake trudove i brzo sam se otvorila pa zato nisam kogla ni dobit epiduralnu nego morala prirodno rodit. Kad te sivaju daju inekciju ali ovo sivanje iznutra sam osjetila a izvana ne jer je vec bilo umrtvljeno onda. Doijes bebu na.orsa dok te sivaju i da proba sisat i nakon toga beba ide na kupanje i sredivanje a ti u hodnik pa u sobu. Ja sam rodila navecer i sutra ujutro sam dobila bebu kod sebe negdje oko 9 i bio je cijeli dan skoro samnom. Posjete mi nisu smjele unutra isla sam van ja. Bila sam u bolnici od ned do srijede . Odvedu ih navecer ako bas si jako umorna i ako ti je tesko al u vecini slucajeva ih odvedu od 2 do 6 i onda ih dobijes na hranjenje i nakon toga se idu kupat i ostatak vremena su s tobom. Kad su posjete ostavis bebu u sobi u kreveticu sestre ih obidu ako placu i dohrane ih da se smire ili spavaju ili ih sestre odvedu kod sebe.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    kzeli

    Manich uslikala sam uloske i velicinu pored svoje ruke al nece mi sliku ucitat , preporuka ti je chico ili eventualno nesto sto je dugacko cak i ti ulosci za starije osobe ono sto se zna jos dodatno njima u pelenu stavljat . Jer vir ti je prekratak i procurit ces izvan njega i jako bude krut kad se natopi krvi ja sam njih imala da si potapkam dolje da se osusim nakon tusiranja jer vjeruj mi neces moc brisat se rucnikom. A vir ti je kratak i pogotovo kad lezis a kad bude sisao nekad po sat vremena procurit ce ti posvuda. A uslikala sam ti i te jednokratne gacice al ne ucitava slike to ti bude u paketu nekih 5 komada i kosta nekih 30 kuna taj jedan paket ti je dovoljan ako ces imat dobre uloske jer nece procurit na njih nista ja sam 4 potrosila u bolnici. Bolje je njih inat nego svoje gace jer su prozracne i nisu krute. Ja sam i pukla malo iznutra i imala epizotomiju pa mi je stimalo ovako kako sam tebi savjetovala naravno ti kako zelis ovo je moje.iskustvo od prije tjedan dana ☺


    Hvala ti budem si ja kupila tako kao i ti pa sam mirna.. Ayla ja sebi nemogu predocit da cemo mi toliko krvarit jbt strasnoooo.. E a nitko ne spominje bolove poslje poroda… Jel boli kao kad imas jaku menstrualnu bol ili? Mislim pretpostavljam da boli rana ali ono uz to jel budu i grcevi onako kao kod menge.. Irma ako cemo iskreno po mome bi bolnice trebale imati takve stvari da daju zenama tamo pogotovo ove bolnice u okolici zagreba koje su puno bolje i modernije od osjecke bolnice a ne jos da zahtjevaju koje tocno treba imati mislim sta ako ako nekome nije zgodno dat toliko para za te sto oni traze. Mislim ne treba toliko toga i nije to tako skupo ali realno zasto nebi u bolnicama bilo omoguceno da se rodiljama daje to.. Recimo neka fora preko zdravstvenog da imamo pravo na to. To bi bilo jedino fer. Realno ti od kuce vuces hrpu togaaaa sto za sebe sto za bebu.. Sto je glupo jer kad vidim da politicari imaju para za kupovat ratne avione a za obnovu bolnica ili tako nesto potrebno nebi se sjetili dat pare.. Ljepa nasa hrvatska ali steta sto se ne ulaze tamo di je najpotrebnije. 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ja zaspala sinoc oko 11, ostavila otvorene rolete i oko ponoci me probudila grmljavina, vjetar i kisa, isla spustiti rolete. Spavale smo bogme do pola 10. Otisla danas s malom u west gate, tako mi je zbrcka u glavi da sam mislila da cu se srusiti na ulazu. Tlak mi je nizak i sad pijem drugu kavu. Popodne sam mislila barem obrisati prasinu i oprati sanitarije a sutra posaugati, fizicki ne mogu sve isti dan.
    Netko je pisao da je nasao cistilicu (Zg), koliko racuna sat i kako cisti? Najradije bi pozvala nekoga da to napravi umjeato mene

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.