Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Liaaaaaa

    Liaaaaaa

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    aarauch

    Liaaaaaa

    Pozdrav svima…zadnju menstruaciju sam imala 15.6., ciklusi između 25–28 dana. Radimo na bebi već tri godine. Svi Testovi su uredni oboje zdravi. Menstruacija mi kasni jedan dan…jutros radim clearblue i negativan je. Postoji li mogućnost da sam možda ipak trudna, kakva su vam iskustva sa clearblue?

    Liaaaa pokusaj opet sutra ponoviti test,mozda je ovulacija bila koji dan kasnije…u svakom slucaju drzim fige…ja sam radila 3 dana prije menge clearblue i meni je odmah pokazao plus ali ima dosta cura koje se zale tako da neznam sto bi ti pametno rekla osim da ponovis test ili izvadis betu sto he ipak najsigurniji pokazatelj…sretnoooo


    Hvala ti na odgovoru…probati ću za par dana ponovo kupila sam first sign…možda ipak postoji nada :)

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Liaaaaaa

    Pozdrav svima…zadnju menstruaciju sam imala 15.6., ciklusi između 25–28 dana. Radimo na bebi već tri godine. Svi Testovi su uredni oboje zdravi. Menstruacija mi kasni jedan dan…jutros radim clearblue i negativan je. Postoji li mogućnost da sam možda ipak trudna, kakva su vam iskustva sa clearblue?

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    tinika

    Liaaaaaa

    Pozdrav svima…zadnju menstruaciju sam imala 15.6., ciklusi između 25–28 dana. Radimo na bebi već tri godine. Svi Testovi su uredni oboje zdravi. Menstruacija mi kasni jedan dan…jutros radim clearblue i negativan je. Postoji li mogućnost da sam možda ipak trudna, kakva su vam iskustva sa clearblue?


    Cestitam 😍

    [lilypie.com]

  • Tina0909

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima nova sam ovdje inaće stalno vas pratim. Ja i muž tri mjeseca radimo na bebi dva mj razočarenje a sad ovako M je bila 23-27.06 ovulacija prošla inaće imam redovito 28 dana treba doći za 3 dana a ja nikakve simptome da ću dobiti M nemam inaće uvjek bole grudi trbuh sada ne što vi mislite dal mi je rano raditi test ili da pričekam još tri dana?
    Nestrpljiva. 

  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Tina0909

    Pozdrav svima nova sam ovdje inaće stalno vas pratim. Ja i muž tri mjeseca radimo na bebi dva mj razočarenje a sad ovako M je bila 23-27.06 ovulacija prošla inaće imam redovito 28 dana treba doći za 3 dana a ja nikakve simptome da ću dobiti M nemam inaće uvjek bole grudi trbuh sada ne što vi mislite dal mi je rano raditi test ili da pričekam još tri dana?
    Nestrpljiva.


    Draga, ako ti je ciklus svaki mj tocan onda bi svakako trebalo pokazati blijedu crticu ako je trudnoca u pitanju, neke rade vec 4 dana prije pa se nazire crtica, ako imas testica probaj sutra ujutro sa prvom mokracom i sretno 😊



  • Tina0909

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Strah me nenormalno jer sam se dvaput razočarala inaće 19.07 sam naručena na pregled redovni papa test i tako kod ginekologa. Jedino sto mi je čudno to sto mi je trbuh postao tvrd i nekako napuhan osječaj ko da je unutra nešto. 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Draga Tina sa 4 tjedna trudnoće Ne mozes apsolutno imati osjećaj da ti je nešto unutra jer je plod veličine čestice prasine. Dakle ili napravi test ujutro prije ginekologa da ne ideš bezveze i da te ne pregledava tako rano kad se ionako ništa ne vidi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonki

    Tonki

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, zarucnik i ja radimo na bebi. Zadnja menstruacija 17.6., 
    3.7 mi se pojavljuje ujutro jako malo svijetlo smedjeg iscjedka i sljedece jutro svijetlo smedje sa malo krvi i sljedecih 5 dana se nastavlja samo smeđe. Molim vas pomozite jeste li imali ovakvu situaciju ikad? Jucer sam trebala dobiti mens. radila test i jedan dan prije mens i kad sam trebala dobiti i negativno je. Uvijek sam imala smedji iscjedak ali tamni i to dva dana prije mens. A ovo je sad bilo 2 tjedna. 
    Pokusavamo vec godinu i pol. I nikako.. Sa nalazima i mojim i njegovim je sve okej.. I pokusavali sa onim dizanjem nogu :/ 

  • Avatar Tonki

    Tonki

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Tonki

    Pozdrav svima, zarucnik i ja radimo na bebi. Zadnja menstruacija 17.6.,
    3.7 mi se pojavljuje ujutro jako malo svijetlo smedjeg iscjedka i sljedece jutro svijetlo smedje sa malo krvi i sljedecih 5 dana se nastavlja samo smeđe. Molim vas pomozite jeste li imali ovakvu situaciju ikad? Jucer sam trebala dobiti mens. radila test i jedan dan prije mens i kad sam trebala dobiti i negativno je. Uvijek sam imala smedji iscjedak ali tamni i to dva dana prije mens. A ovo je sad bilo 2 tjedna.
    Pokusavamo vec godinu i pol. I nikako.. Sa nalazima i mojim i njegovim je sve okej.. I pokusavali sa onim dizanjem nogu :/


  • Avatar HopeforU

    HopeforU

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage mame,buduce mame :)
    Radimo na bebi vec 8 mjeseci s tim da je muz terenac pa cesto ne bude kuci kad mi je ovulacija ;( 
    Ovaj put smo imali odnos dva dana nakon ovulacije,trebam dobiti za 4 dana,znam da je mala mogucnost da sam trudna ali vrag u glavi radi svoje,nemam nikakve simprome bilo cega osim sto me grudi bole kao i svaki put pred menstruaciju.
    Razlog sto pisem je taj sto mi je ginekolog ekao da mi je maternica srcolikog oblika,jajnici su ok.Imam 28 godina.Zanima me vase misljenje,da li bih trebala trazit strucnu pomoc ?

    A On zna kad je najbolje vrijeme 🙏🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.