Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Miska

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Nova sam ovdje molila bih Vas za pomoc malo panicarim. Znaci bila sam na pilulama sve do ljeta ciklusi prije bili 28 dana nakon prestanka pilula smirili se na 30 dana. Zadnju menstruaciju sam imala 15.12. Nismo se pazili tokom odnosa. Sada mi kasni 8 dana. Zadnjih 2 i pol tjedna imam ceste vrtoglavice i mucnine mozda je povezano mozda nije neznam. Danas me povremeno zaboli trbuh al samo u jednoj tocki sto je jako cudno inace prije vjestica trbuh me ubija a sad nista. Prije nego sto dode znam imat rozo smedi iscjedak a sad mi je bijeli. Neznam dali kasni i sve ovo je zbog stresa ili….? Test danas radila negativan. Dali je ipak moguce…..
    Oprostite na dugom postu

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Mislim da bi ti nakon 8 dana vec trebalo pokazati + ako si trudna. Cak i ako nije jutarnji urin. Ako te tolko brine, mozda da izvadis krv? 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Svilena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Naime mjesecnica mi uvijek dođe točno na vrijeme! Imali smo nezaštićene odnose ovaj mjesec s ejakuliranjem unutra.Trebala sam dobiti 24.1 i na dan kašnjenja negativan test! Mene grudi dosta bole kao nikad dosad! Znale su me boljeti prije mjesecnice ali ovako nikad! Dali je ijedna od vas imala slicne simptome?!

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Svilena mozda ti je ovulacija bila kasnije pa nije jos hcg dovoljno visok za kucni test. Probaj kroz par dana opet ako ne dodje M.

    [tickerfactory.com]

  • Svilena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Grizli

    Svilena mozda ti je ovulacija bila kasnije pa nije jos hcg dovoljno visok za kucni test. Probaj kroz par dana opet ako ne dodje M.


    Bas su mi grudi kao nikad dosad! Znale su me boljeti prije mjesecnice ali ovakim intezitetom nikad! Kao da su vruce nekako! Konzultirala sam se s ginekologicom i rekla mi je da dodjem 31.1 pa da bi se to vec trebalo vidjeti na ultrazvuk! Ja bas imam osjecaj da sam trudna jer mi ovako nikad nije bilo!!! Na dan lcekivane mjesecnicee me zaboljelo malo u donjem dijelu trbuha i to je bilo to! Dali je imala neka slicne simptome! Stvarno zelimo bebicu malu😍😍😍😍😍😍

  • Svilena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Svilena

    Grizli

    Svilena mozda ti je ovulacija bila kasnije pa nije jos hcg dovoljno visok za kucni test. Probaj kroz par dana opet ako ne dodje M.

    Bas su mi grudi kao nikad dosad! Znale su me boljeti prije mjesecnice ali ovakim intezitetom nikad! Kao da su vruce nekako! Konzultirala sam se s ginekologicom i rekla mi je da dodjem 31.1 pa da bi se to vec trebalo vidjeti na ultrazvuk! Ja bas imam osjecaj da sam trudna jer mi ovako nikad nije bilo!!! Na dan lcekivane mjesecnice me zaboljelo malo u donjem dijelu trbuha i to je bilo to! Dali je imala neka slicne simptome????Stvarno zelimo bebicu malu😍😍😍😍😍😍


  • Pencil

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    cuvita13

    Slee

    Pozdrav svima,
    M mi kasni peti dan, inace ciklusi redoviti. Simtomi kao u pmsu, bolne grudi, dolje boli kao da trebam dobiti. Danas sam napravila test i ne znam sto da mislim o njemu. Radi se o testu first sign. Sutra cu ponoviti test jer imam dva u pakiranju.

    jesi ponovila test? onaj prvi je nevazeci ili krivo napravljen… nemoj preci max oznaku kod umakanja u urin


    Ovako je i meni ispalo, isti test. Ne znam kako ga napraviti kad on sam povuče mokraću preko maxa, iako je pisalo držati 5 sec, ja nisam jer je odmah povukao. Jesu i drugi testovi takvi? Ja napravila 4 dana prije očekivane i navečer 

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Svilena kakvo je stanje?

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Može koja pametna? 

    Naime, zadnja 3 ciklusa nakon spontanog su mi bila 24 - 24 - 25 dana. Kao početak ovog prvog ciklusa i prvi dan krvarenja računam kad je bila kiretaža. Ako računam da mi je sad ciklus 25 dana, trebala sam dobiti M sad u subotu. Nije došla, radila sam test odmah ujutro taj dan, bio je negativan. Danas je 27. dan, već danima imam kao neki osjećaj da ću dobiti, ali zasad još ništa. Nisam pametna, nadam li se uzaludno? Što mislite? 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    Cure, da li je koju od vas bolio trbuh prije poz testa? Meni kasni 4 dana, a već 3 dana imam grčeve kao da ću dobiti, a nikako da procuri. Radila sam First sign test s jutarnjim urinom i negativan je… baš sam zbunjena sad.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.