Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mayamaya

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Imam curicu od skoro 3 godine, pa smo odlučili proširiti obitelj :D
    u 12om mjesecu sam zatrudnjela, no nažalost- plod se nije razvijao pa sam u veljači išla na kiretažu…
    Zadnja menstruacija - 28.05. 4 dana kašnenja- plus na testu. U utorak sam naručena na pregled, radi prijašnje situacije (ne očekujem da će se nešto extra vdijeti). Za mirnu svijest sam jučer vadila i betu koja iznosi 363,7.
    i sad sam u strahu jel mi se čini jako niskom.. ima li netko iskustva sa betama? 
    hvala! 

  • Avatar stefanii0402

    stefanii0402

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame :) ako moze jedna mala pomoc, mozda ce biti malo glupo pitanje..ali ne znam vise sta da radim,mislim.. radila sam first sign duo trakice.. da li crte moraju biti jedna do druge,ili? Jer meni se pojavila jedna blijeda crtica, ali ne blizu ove tamnije, mislim da se ta tamnija odnosi na kontrolno podrucje testa..
    Nemam sliku jer sam bila ljuta i zbunjena pa sam sve bacila.
    Hvala na pomoci unaprijed :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    stefanii0402

    Pozdrav dame :) ako moze jedna mala pomoc, mozda ce biti malo glupo pitanje..ali ne znam vise sta da radim,mislim.. radila sam first sign duo trakice.. da li crte moraju biti jedna do druge,ili? Jer meni se pojavila jedna blijeda crtica, ali ne blizu ove tamnije, mislim da se ta tamnija odnosi na kontrolno podrucje testa..
    Nemam sliku jer sam bila ljuta i zbunjena pa sam sve bacila.
    Hvala na pomoci unaprijed :)


    Napravi jos jedan pa ces znat 😉

  • Avatar stefanii0402

    stefanii0402

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Martina1982

    stefanii0402

    Pozdrav dame :) ako moze jedna mala pomoc, mozda ce biti malo glupo pitanje..ali ne znam vise sta da radim,mislim.. radila sam first sign duo trakice.. da li crte moraju biti jedna do druge,ili? Jer meni se pojavila jedna blijeda crtica, ali ne blizu ove tamnije, mislim da se ta tamnija odnosi na kontrolno podrucje testa..
    Nemam sliku jer sam bila ljuta i zbunjena pa sam sve bacila.
    Hvala na pomoci unaprijed :)

    Napravi jos jedan pa ces znat 😉


    Radila sam vec četri takva, i svi budu takvi, ne znam dal da idem probat sa clearblue, jer imam jos desetak dana do menzisa..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    stefanii0402

    Martina1982

    stefanii0402

    Pozdrav dame :) ako moze jedna mala pomoc, mozda ce biti malo glupo pitanje..ali ne znam vise sta da radim,mislim.. radila sam first sign duo trakice.. da li crte moraju biti jedna do druge,ili? Jer meni se pojavila jedna blijeda crtica, ali ne blizu ove tamnije, mislim da se ta tamnija odnosi na kontrolno podrucje testa..
    Nemam sliku jer sam bila ljuta i zbunjena pa sam sve bacila.
    Hvala na pomoci unaprijed :)

    Napravi jos jedan pa ces znat 😉

    Radila sam vec četri takva, i svi budu takvi, ne znam dal da idem probat sa clearblue, jer imam jos desetak dana do menzisa..


    Pa 10 dana do M je svakako dosta dana. Probaj sa clearblue. Moguce da ti je O bila ranije nego mislis. 

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Pricekaj do izostanka mensttuacije pa napravi test

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar stefanii0402

    stefanii0402

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovorima ženske :) probat cu se strpit, iako su me ova dva dana te vražje trakice izludile..simptomi su neki tu..slicni su kao pred M..osjecaja stotinu u meni..ne znam sta da mislim vise..al cu udahnut duboko i probat se smirit :)

  • Avatar Liaaaaaa

    Liaaaaaa

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima…zadnju menstruaciju sam imala 15.6., ciklusi između 25–28 dana. Radimo na bebi već tri godine. Svi Testovi su uredni oboje zdravi. Menstruacija mi kasni jedan dan…jutros radim clearblue i negativan je. Postoji li mogućnost da sam možda ipak trudna, kakva su vam iskustva sa clearblue?

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Liaaaaaa

    Pozdrav svima…zadnju menstruaciju sam imala 15.6., ciklusi između 25–28 dana. Radimo na bebi već tri godine. Svi Testovi su uredni oboje zdravi. Menstruacija mi kasni jedan dan…jutros radim clearblue i negativan je. Postoji li mogućnost da sam možda ipak trudna, kakva su vam iskustva sa clearblue?


    Liaaaa pokusaj opet sutra ponoviti test,mozda je ovulacija bila koji dan kasnije…u svakom slucaju drzim fige…ja sam radila 3 dana prije menge clearblue i meni je odmah pokazao plus ali ima dosta cura koje se zale tako da neznam sto bi ti pametno rekla osim da ponovis test ili izvadis betu sto he ipak najsigurniji pokazatelj…sretnoooo

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • mala.plava

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo,molim vas da mi pomognete…..danas smo ja i dečko imali odnos,dva puta za redom,i oba puta je stavio kondom,ali drugi put nismo ni primjetili da je kondom spao,i ostalo je u meni…..popila sam tableticu,ali opet strah postoji,trebam li popiti još jednu,jako me strah….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.