Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Danas 2.dan radila sam paralelno s ovim i test iz mullera snjesko bijelic samo takav. 
    tako da nemam neke nade. msm da je evap.linija 
    28 imam termin kod gin za konzultacije jer je prosla godina a ne dolazi do trudnoce , prvog sina smo dobili iz prve prakticki .. otvorite link di je moja slika , i otvorite gore na pocetnu str. imate upload , odaberete sliku i kopirate link 

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce se na pregledu ipak vidjeti bebica, zelim svu srecu svijeta i da jos ove godine budemo trudnice 🙈Mi radimo na prvoj bebi pa jos uvijek ne znam mozemo li mi to i dal je sve okej… bas sam zabrinuta.https://ibb.co/zbssxv3 Evo ako sam dobro učitala 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Maa jojj 😍😍 ovo su supeer crte 🥰 
    Cestitaam ti !! 
    Nadam da se da moja nece doc  i da cemo dobit bracu il seku ipak 😍

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    December2024

    Maa jojj 😍😍 ovo su supeer crte 🥰
    Cestitaam ti !!
    Nadam da se da moja nece doc i da cemo dobit bracu il seku ipak 😍

    Ma ovo je bio test od prošlog mjeseca prvi radeni nakon toga svi ostali negativni, tako da je ocito bio lažno pozitivan nazalost 😫 bas sam se bila razocarala i trebalo mi je neko vrijeme da to isprocesuiram, jer sam naravno poletjela od srece kad sam ga napravila.Ne znam do cega je da je ispao pozitivan , ali imala sam
    Vec mengu prosli mjesec normalnu, kazem napravila sam nakon njega sto testova i svi negativni. Cudno :/

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Ovaj mjesec smo isli s ovulacijakim trakicama i dobili smo smile pokrili taj dan i sad evo cekam imam 10 dana do iduce M 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar December2024

    December2024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Ajme nisam povezala uopce , oprostite 💜 
    Nadam se da cete uspjet u ovom ciklusu .. 
    Mi pokusavamo sa drugim vec godinu dana .. i nista . 
    Pa sam zakazala konzultacije da vidimo sto i kako dalje jer sam napunila 30 prije par dana . i eto 
    Jucer test bez ikakve linije dns ova kao evap. i eto misli odma odu na 1000strana 

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    December2024

    Ajme nisam povezala uopce , oprostite 💜
    Nadam se da cete uspjet u ovom ciklusu ..
    Mi pokusavamo sa drugim vec godinu dana .. i nista .
    Pa sam zakazala konzultacije da vidimo sto i kako dalje jer sam napunila 30 prije par dana . i eto
    Jucer test bez ikakve linije dns ova kao evap. i eto misli odma odu na 1000strana

    Moguce da je jos uvijek rano, sve dok M ne dođe trudni ste 🥰

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    December2024

    Maa jojj 😍😍 ovo su supeer crte 🥰
    Cestitaam ti !!
    Nadam da se da moja nece doc i da cemo dobit bracu il seku ipak 😍

    Nadam se da će uskoro biti pozitivan test. Mi smo prvo dijete dobili od prve, druga trudnoća nakon skoro 2 godine pokušavanja završila spontanim i evo sad nakon godinu i pol pokušavanja pozitivan test i sreća i strah do neba. Mi smo obavili sve pretrage i spremali se na potpomognutu. Sve uredno, jednostavno nije dolazilo do trudnoće. Stres, opterećenje ili nešto drugo?!?!?

    22.08. +

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago da ste konacno vidjeli dugo iščekivani + , nadam se da ce sve biti dobro, kako se osjećate?Kod mene isto kao da ima nekih simptoma 9dan sam od M, stalni pritisak imam dolje, bradavice intenzivno bole na dodir i grudi sa strane kod pazuha. Druge simptome kao mučnina i slicno jos nista, nadam se da ce ovaj mjesec biti uspješan, jer sam se prosli bas razocarala.Drzim nam fige da u 2025 dobijemo zdrave 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.