Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar HopeforU

    HopeforU

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Postovane,
    Zadnja M mi je bila 03.05. Ciklus mi inace traje 28 dana.vec pola godine radimo na bebi s tim da muz radi van zemlje i tu je samo vikendom.Ovaj mjesec je bio tu svaki dan i naravno koristili smo priliku.Vec tri dana sam naduta i imam probadanja u stomaku,grudi su mi natecene ali ne bole,da ne spominjem koliko jedem.crv mi se uvukao u glavu da sam mozda trudna,ili je i ovaj pu lazna uzbuna :(

    A On zna kad je najbolje vrijeme 🙏🙏

  • Mare0311

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke,

    Trebala bi pomoć.. Znaci zadnja menga mi je bila 9.5 i zavrsila 15.5. Cikčusi mi nisu bas redovni od 24 do 26 dana imam. Sljedeču bi trebala dobit 3.6.Sad odnoss deckom sam imala 25.5. Di je on ejakuirao u mene. Sad po nekim izracunima negdje sam na granici moguće i nemoguće trudnoće tj plodnih i neplodnih dana, da li je moguće da sam uspjela ostat trudna (tnači trudnoća je zeljena) ,molila bi za pomoć malo sam zbunjrna i sve mi se smjeslao sad… 😊

  • askim

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam…
    Mjesecnica mi je uranila tj.dana,imala odnos tokom ovulacije,tj.dana nakon pocele promjene,grudi bolne,mucnine bez povracanja,stalna glad,temp.37,5,dobila “menst.” Koja nije kao inace,3 dana trajala,inace 5,bez prekida,sada 3 dana,jedva da je ista bilo vidljivo,i nikakvi simptomi kao inace pred i u menstruacijii…zanima me kolika je vjerojatnost da sam trudna???🤔

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Postoji velika vjerojatnost da je to ranije krvarenje bilo implantacijsko.. koji ti je danas dc ili dpo? Napravi test na dan kad si zapravo trebala (ne) dobiti. Jedino tako ces sa sigurnoscu znati. A mozes i betu vaditi. Sretno, tj. kako si vec zelis! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • anjuska007

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudilice…evo nova sam ovdje al pratim vas već skoro godinu dana…zanima me sljedeće u 1mj.ove godine imala sam vanmaternicnu i odstranjen mi je jedan jajovod..ciklusi su mi sad od 30-35 dana,ovulacija mi je bila 27.05 računam po aplikaciji i iscjetku..sljedeću m trebam dobiti 10.05.znan da je još rano za sve al sam jako nestrpljiva,imam bol u donjem dijelu leđa i osjećam kao da ću procurit svaki čas a za m.je rano,jučer na mahe sam imala mučnine i zastavicu što u prvoj trudnoci nisam imala,grudi malo u bradavicama osjetljive al ništa strašno,a iscjedak kao da ni nemam nešto malo..jučer ujutro radila test i negativan a danas popodne opet radila i pozitivan blijeda crta al vidla se u prvih par sekundi..šta mislite jel ipak malo prerano za sve il ova crta ipak znači nešto?

  • anjuska007

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu
    Evo i slikice
    Evo i slikice
  • Avatar miniii20

    miniii20

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Bok anjuska007 ja imam istu situaciju O mi je bila tamo 25-26.05. A sljedeću nedjelju trebam dobiti sljedeću, mene ti već nekoliko dana probada lagano desni jajnik nešto skroz lagano a inače prije M dva dana užasni bolovi, iscjedak nemam a bradavica isto boli, s tim da zadnja 3 dana moram svako malo u wc i kad odem na wc ili bude skroz malo ili kad se popiskim imam osjećaj da opet moram u wc kao neki pritisak. Ja neznam bili radila test još koji dan jer mi se neda gledat mikroskopom jeli crtica tu ili ne. Imam neki osjećaj da bit o moglo biti to. Tvoju crticu vidim ali neznam sto da kažem za taj clearblue prošle godine sam radila test i vidila neku skroz slabu crticu sta Zna biti ona evaporacijska. Najbolje su ti one trakice iz mullera jedna trakica ti je 13 kn na ovo po meni bezveze bacaš pare kad možeš 4 iz mullera kupit za cijenu jednog clear blue a nije toliko pouzdan. Svakako napravi opet sutra ujutro. Pa javi želim ti svu sreću da vidit plusic pa javljaj jer izgleda da se pratimo u dan dva. 

  • OkBaby

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 😊 Zadnju menstruaciju imala sam od 8. do 13.5., a iduću bi trebala dobiti tek 19.6. Ciklusi su mi inače neredoviti i traju duže (u prosjeku po 40ak dana). 31.5. i 1.6. imala sam odnose s ejakulacijom u rodnicu, prema kalendaru 31.5. započeli su mi plodni dani. Dana 1.6. trbuh mi je bio malo napuhan i imala sam neki čudan osjećaj kao da se nešto događa, kao da je nešto unutra. Također isti dan na gaćicama sam uočila srednju količinu svijetlo smeđe sluzi, a to mi se prije nije događalo. Nakon toga nisam imala nikakav iscjedak. Od 2.6., pa sve do danas 4.6. i dalje me prati taj čudan osjećaj u trbuhu i napuhanost uz zatezanje te bolovi u donjem dijelu leđa, lagani grčevi i probadanja jajnika. I nešto što sam primjetila je da me smeta sve u predjelu trbuha, tajice, traperice sve otkopčavam ili mičem dole haha. 3.6. mi je krenuo lagani iscjedak (prozirna sluz), kojeg imam i danas (4.6.). Znam da je rano za ikakve simptome ali ludim jer mi je sve to čudno, a do menstruacije imam još više od 2 tjedna 😬.

  • maja1996

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ivana3

    Pozdrav svima, imam pitanje..

    Zadnji puta sam imala M 01.10.2017, danas je 10.11..i jos je nema..nema nikakve prisutne boli, zna me tu i tamo malo zabolit donji dio ledja i to je sve..trebala sam dobiti 28.10. Sto znaci da mi kasni otprilike 2 tj..radila sam test prvo clearblue easy i nije mi bas bio najjasniji, kontrolna crta u redu, vidljiv minus i nazire se okomita pruga gdje bi trebala biti al to sam ocito samo ja vidila..nakon dva dana(jutros) sam ponovila test clearblue digitalni ni on mi sasvim nije jasan pa bih vas molila pomoc..


    Mozes li mi reci samo koji je ishod bio kod doktora posto imam isti takav razultat 🙃
    Unaprijed hvala 👌

  • nina_mala99

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok mame. Nova sam ovdje. S deckom sam vec 2 god prakticiramo nezasticeni odnos ali prekinemo na vrijeme. Meng mi nekad zna kasnit dan/dva. Ali tjedan dana prije nego trebam dobiti M bole me grudi i doljnji dio trbuha, te budem jako zivcana  i po tome znam da cu uskoro doboti. Ovaj mjesec nista me nije bolilo ni grudi ni trbuh niti sam bila zivcana kao u PMSu. Tocno na dan (25.6.)kad sam trebala dobiti na doljnjem rubu se pojavila mrljica krvi kao na pocetku M svijetlo crveno/ roza. Ali do kraja dana nije nista vise bilo, i sutra dan mi je bilo malo i do navecer nestalo. Vise nista. Cesto imam grceve u stomaku, glava me boli, gladna sam uvijek, trbuh mi se napuhao, i stalno mi se spava sto inace spavam po 5/6 sati sad i do 12 sati. Sve simptome trudnoce imam. Ali sve sam mislila da li sam si umislila dok se jucer nisu pojavile mucnine i povracanje. Danas sam napravila test za trudnocu i negativan je. Ne znam sad vise sta da radim. Zbunjena sam.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.