Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar stefanii0402

    stefanii0402

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav dame, moze pomoc? Mislite da bi ovo moglo biti pozitvno?

  • Avatar stefanii0402

    stefanii0402

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    stefanii0402

    Pozdrav dame, moze pomoc? Mislite da bi ovo moglo biti pozitvno?


  • Avatar aila4

    aila4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam na forumu. Imam dvoje djece, neplaniram trudnocu, pijem kontracepcijske pilule ali zadnji cius sam pila antibiotike koji umanjuju djelotvornost, i pusila sam nargilu za koju nisam znala da steti kod kontracepcije 🤷🏽‍♀️
    Jucer radila neki jeftini test po danu i slabo se nesto naziralo jedva vidljivo pod posebnim kutem. Jeli imao itko iskustva sa trudnocom unatoc kontracepciji? 

  • Avatar aila4

    aila4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    aila4

    Pozdrav, nova sam na forumu. Imam dvoje djece, neplaniram trudnocu, pijem kontracepcijske pilule ali zadnji cius sam pila antibiotike koji umanjuju djelotvornost, i pusila sam nargilu za koju nisam znala da steti kod kontracepcije 🤷🏽‍♀️
    Jucer radila neki jeftini test po danu i slabo se nesto naziralo jedva vidljivo pod posebnim kutem. Jeli imao itko iskustva sa trudnocom unatoc kontracepciji?


  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Aila da li ti kasni menga ili jos trebas dobiti? jer ako si radila prije test, test je nepouzdan, ako ti kasni, napravi jedan ujutro malo kvalitetniji test s prvim urinom.

    [lilypie.com]

  • Avatar aila4

    aila4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ma sve je nekako zapetljano. S obzirom na kontracepciju MORA biti redovita ali ovaj ciklus je krenuo neki spoting 3 dana prije menge i trajao 2 dana, menga prava od 4-5dana krvarenja se nije ni pojavila, danas bi mi trebao biti 7 dan novog ciklusa. 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Koliko ih dugo pijes vec? Ta lagana krvarenj su normalna dok se ne unormalizira to sve i dok se organizam ne navikne na tablete😊 Sta se tice trudnoce, mislim da nisi trudna, ali svakako za par dana ponovi test pa ces sve znati😊

    [lilypie.com]

  • Avatar aila4

    aila4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pila 5 godina prije trudnoce sa kcerkom i sinom i nakon rodjenja sina evo ukupno 5 godina pijem bez prestanka. 

  • bzvz

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok, trebam pomoc, je li moguce zatrudnijeti 11. Dan ciklusa nakon odnosa bez zastite  od 10ak sekundi, s tim da ne znamo je li decku prva kapljica usla!?!?!?!

  • edinaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    bzvz

    Bok, trebam pomoc, je li moguce zatrudnijeti 11. Dan ciklusa nakon odnosa bez zastite od 10ak sekundi, s tim da ne znamo je li decku prva kapljica usla!?!?!?!


    Naravno da je moguce.
    Ako su ti ciklusi kraci samim ti i ovulacija biva ranije i sasvim je normalno da bude 10.ti 11.ti dan a sto se tice “kapljice” uopste nije bitno da li je prva,peta ili deseta.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.