Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Meni ti je tako bilo u prvoj trudnoći, danima grčevi, ali nikako da dobijem. 

    Sad mi je slično, ali isto negativan test. Sad čekam pa što bude. Imam neki loš predosjećaj da ću danas ipak dobiti. :( 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    AllieH

    Meni ti je tako bilo u prvoj trudnoći, danima grčevi, ali nikako da dobijem.

    Sad mi je slično, ali isto negativan test. Sad čekam pa što bude. Imam neki loš predosjećaj da ću danas ipak dobiti. :(


    I ja se isto tako osjećam, nadam se da necemo dobiti!

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Kalanhoja

    I ja se isto tako osjećam, nadam se da necemo dobiti!


    Kakva je situacija? 

    Ja sam dobila jutros, nadam se da to znači da mi se vraća ciklus na staro, na normalnih 28 dana. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Kalanhoja

    Kalanhoja

    Broj poruka: 479

    Prijavi adminu

    AllieH

    Kalanhoja

    I ja se isto tako osjećam, nadam se da necemo dobiti!

    Kakva je situacija?

    Ja sam dobila jutros, nadam se da to znači da mi se vraća ciklus na staro, na normalnih 28 dana.


    Žao mi je što ti je došla :( Ali pozitivno je da ti se sve vraća na staro… pročitala sam da si imala spontani, koliko čujem to uopce nije toliko rijetko kao sto se misli. Kao sto si zatrudnila prvi put, tako ces opet :)

    Kod mene ništa… nema M, ali je test i dalje - . Tokom dana me često boli trbuh i križa, pa prestane pa opet boli i tako… Malo su me grudi pocele boljeti… Isla bih vaditi betu al se bojim da mi nece dati jer jos nije dovoljno vremena proslo… A i ovaj negativni test me deprimira.

  • Kelly32

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav za sve mame, i buduce mame.
    Mozda nisam na pravom forumu, no vrijedi pokusati…
    Suprug i ja radimo na bebi 11mj., njemu je rezultat spermiograma  pokazao astenoozospermiu. Dokt kazu da je trudnoca moguca, ima li nekoga ovdje da kroz slicno prolazi? Ili mozda da imaju istu dijagnozu a do trudnoce je doslo? Danas mi je 43dan ciklusa a mjesecnice nema. Trudnoca iskljucena, radila sam pr par dana test.

  • Avatar daaja93

    daaja93

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame i buduće mame 😊 M mi kasni 3 dana, nakon dana kasnjenja napravila sam test kasno popodne i pokazao je - ..kako ja i partner već nekoliko mjeseci pokušavamo dobit malu bebicu zanima me postoji li mogućnost da je test bio lažno negativan, inače mi nikad ne kasni više od jednog dana..molim Vas za pokoji savjet ❤️

    Daaja93

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Kelly32

    Pozdrav za sve mame, i buduce mame.
    Mozda nisam na pravom forumu, no vrijedi pokusati…
    Suprug i ja radimo na bebi 11mj., njemu je rezultat spermiograma pokazao astenoozospermiu. Dokt kazu da je trudnoca moguca, ima li nekoga ovdje da kroz slicno prolazi? Ili mozda da imaju istu dijagnozu a do trudnoce je doslo? Danas mi je 43dan ciklusa a mjesecnice nema. Trudnoca iskljucena, radila sam pr par dana test.


    Pozdrav. Moj muz ima istu dijagnozu i ista stvar, do trudnoce moze doc i prirodno medutim niti nakon jedne inseminacije niti prirodno nista se ne dogada. Tako da ne znamo u cemu je problem. Jajovodi su prohodni, hormoni nakon tableta u granicama normale. Za koji tjedan idemo ponovno pokusat sa inseminacijom. 🤞

    [lilypie.com]

  • Naeeeli

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zanima me jesam li trudna…
    Muž i ja odlučili smo imati dijete, dva dana prije nego sto sam trebala dobiti mjesecnicu smo radili na tome… Sada mi tjedan dana kasni mjesecnica.. je li moguce da se primilo bez obzira sto su dani neplodni? 

  • Djadja93

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li vam ovo lici na pozitivan ili negativan test?
    Hvala  

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Djadja93

    Da li vam ovo lici na pozitivan ili negativan test?
    Hvala


    Ja kad sam se zagledam vidim crticu svijetlu svjetlu. Jel ti kasni M ili?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.