Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minyy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Oticicu, nemam ja problema nikakvih kad idem u wc. Te ruzicaste krvi ima vrlo malo..

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Barbi13

    Omerta

    Da li je 4 dana prije m. rano za raditi test?

    Sutra idem raditi papu pa sam mislila spomenuti da sumnjam na trudnocu. Mozda bi me trazili urin… Inace imam neki Onestep Pregny test koji sam mislila raditi 21.01. kad (ne)bi trebala dobiti.
    Dragi misli da je najbolje da prvo cekam da li ce mi kasniti, ali naravno mi zene smo nestrpljive pa se onda nekad i razocaramo.

    Od simptoma za sad neka cudna povremena glavobolja i pikanje dolje.

    Vec imamo jednu curicu od 3 godine, pa nam se cini ok tajming za drugo.

    Ja sam napravila test tjedan dana prije vjestice i bio je pozitivan…e kad smo mi zene nestrpljive😊😊😊😊i sad imamo tri mjeseca…Zelim ti puno srece i skolsku trudnocu


    Lijepo!  Hvala!
    Napravljena mi je papa + neki brisevi.
    Doktoric kaze da napravim test tjedan dana nakon izostanka (ako izostane). Pa ko bi toliko izdrzao? 

    Minny sretno, nadam se da nije nista ozbiljno.
    Ja sam sa 7tj na prvom uzv saznala da sam imala hematom koji je tad bio u nestajanju. Sva sreca pa nije uzrokovao nikakve probleme. Sjecam se da sam imala blago krvarenje za koje tad nisam znala da li je slabija m. koja je uranila (to je bilo prije testa) ili implantacijsko ili iscjedak od malog laserskog zahvata koji sam imala 10-ak dana prije izostale m. A mozda je bilo sve zajedno… Bitno da je sa nasom bebicom bilo sve ok! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Suncica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. 
    Nova sam ovdje i molila bi savjet nekoga tko je ima slicna iskustva. 
    Naime, u proslom mjesecu sam imala dvije menstruacije. Iako su mi ciklusi inace redoviti(28 dana) menstruacija mi je dosla nakon dva tjedna.  Sada su dva dana do menstruacije prema redovnom ciklusu. Vec cetiri dana me bole jajnici i veliki mi je pritisak. dosta se znojim dolje. Nemam iscjedak I ne smrdi. Radila sam test I on je negativan. Ako netko ima slicna iskustva molim savjet

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Bok Suncice, ne znam ocu li ti pomoc ili odmoc svojim iskustvom, al meni se prije 3 mjeseca desila ista situacija imala sam mjesecnicu urednu, nakon 15 dana (taman kad si trebali biti plodni dani) ponovno prokrvarila. Kako pokusavam ostat trudna otisla sam kod gin nakon sto sam krvarila 3 dana misleci da su mi se hormoni poremetili i tada je ustanovljeno da mi je povisena beta koja je nakon 2 dana pala sto je znacilo da je to bio spontani. Kako meni nisu uspjeli ustanoviti kad sam ostala trudna nezaju dal se radilo mozda o biokemijskoj trudnoci ili nekom visem tjednu. M sam dobila redovno nakon toga kao da se nista nije desilo, jedino sto je bila jako bolna i obilna i imala sam veliki pritisak dole i grceve. Betu su mi vadili 7 dana iza tog krvarenja i bila je pala skroz. Ne kazem da je to i kod tebe se desilo, no moje iskustvo je takvo. Al svakako ako si radila test vise od 7 dana nakon pocetka krvarenja tesko da ce biti pozitivan ako je bila u pitanju bilo nesto slicno mom slucaju. Implatacijsko krvarenje je inace vrlo oskudno i krace traje nego M. Ako i dalje sumnjas na trudnocu ponovi test na dan kad bi trebala doc ako ne dodje. Sretno Lp

    [tickerfactory.com]

  • Suncica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Draga Grizli,
    Upravo je tako bilo i samnom. Dosla je tocno u vrijeme ovulacije. Sada treba doci za dva dana, a ja vec 4 dana trpim bolove. Cak mislim da me I ne bole jajnici vec mi je veliki pritisak dolje. Kao da se sve rasteze. Ici cu na pregled ali cu autra ponoviti test. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Suncica nadam se da ce ishod biti onakav kakav si zelis. Ponovit test ti je najlakse pa mozda bude neke promjene,al javi se svom gin bez obzira bio + ili ne. Ako zelis bebu onda sretno pa da bude ujutro +

    [tickerfactory.com]

  • Suncica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Joj hvala…I ja se nadam da ce biti. Pozz

  • Suncica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Opet test negativan. Cak su mi se i bolovi smirili. Da je bila upala jajnika nebi prestalo samo od sebe. Na momente me bolilo kao da se tijelo priprema za porod. Nije ni slicno bolovima kada trebam dobiti. Ne razumijem sto se dogada. Dali je moguce da kod niske trudnoce test ne pokaze trudnocu?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Moguce ako je ovulacija bila kasnije i do oplodnje je doslo kasnije. Moguce da test ne bude pozitivan jos koji dan. Zato ti inace vecinom ginici preporuce kao test raditi tek kad M izostane 7 dana. Upala definitivno ne bi prestala sam od sebe i imala bi vjerojatno visoku temperaturu. Jesi probala mjeriti temp?

    [tickerfactory.com]

  • Suncica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Temperatura mi je ok. Ovulacija je bila tocna jer sam koristila takice za mjerenje. Vise me ne boli nista. Ici cu na pregled. I ja mislim da nije bola upala. . Joj jedva cekam da odem na pregled. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.