Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BubiBubi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu


    • Pozdrav svima ! Moja situacija ovakva , nije da intenzivno radimo na bebi nego smo se odlucili počet ne štititi . U zadnjih 6 mj ciklusi variraju od 28 do 32 dana , inače policisticni jajnici .Pijem tinkturu vrkute i konopljike , od polovice 11. mj strogo redovno , inače bi znala malo zaboravljat … Uglavnom nezaštićeni odnosi su bili 13. , 15. , 23. i 29. dc , nisam uopće pazila na plodne i neplodne dane i teško mi ih je prepoznati . Zadnji ciklus 28 dana . Danas 38 . dan ciklusa i nista , testovi negativni na 32. i 35. dan ciklusa . Malo sam zbunjena , ne znam sto mi se dogadja ovaj mj , simptome nemam osim sto su mi se danas javili lagani al bas lagani grčevi . Inače prije menstruacije par dana imam smeckasti iscjedak al zasad ni to … Jel moguće da je ipak došlo do trudnoće ? Oprostite na dugom postu …😊

    💜💚💙

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja samo znam da su problem neredovite mjesecnice pa ti ne mogu konkretno pomoci!Ali mogu ti reci da je moja poznanica imala policisticne jajnike,rekli joj da nece moci imati djece,a rodila je dvije zdrave curice!Sretno….Mala razlika je bila izmedju njih,nekih godinu i pol!A da se mucis,uvijek mozes otici izvadit betu!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ispravak..Da se ne mucis mozes betu izvadit

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • BubiBubi

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ja samo znam da su problem neredovite mjesecnice pa ti ne mogu konkretno pomoci!Ali mogu ti reci da je moja poznanica imala policisticne jajnike,rekli joj da nece moci imati djece,a rodila je dvije zdrave curice!Sretno….Mala razlika je bila izmedju njih,nekih godinu i pol!A da se mucis,uvijek mozes otici izvadit betu!


    Hvala 😊 Pricekat cu još par dana a onda dogovoriti pregled jer ionako moram obaviti godišnji …Buni me to sto mi je tinktura stvarno izregulirala ciklus i nije bilo ovolikog kašnjenja … Nisam ni sama znala da toliko želim bebu hehe 🙈😊

    💜💚💙

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Da li je 4 dana prije m. rano za raditi test? 

    Sutra idem raditi papu pa sam mislila spomenuti da sumnjam na trudnocu. Mozda bi me trazili urin… Inace imam neki Onestep Pregny test koji sam mislila raditi 21.01. kad (ne)bi trebala dobiti. 
    Dragi misli da je najbolje da prvo cekam da li ce mi kasniti, ali naravno mi zene smo nestrpljive pa se onda nekad i razocaramo.

    Od simptoma za sad neka cudna povremena glavobolja i pikanje dolje.

    Vec imamo jednu curicu od 3 godine, pa nam se cini ok tajming za drugo. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Tinchyca

    Tinchyca

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Imaš clear blue s njim ak se ne varam možeš saznati i 2 dana prije nego M treba doći :) Sretno! 😊

    💙30.06.2018 💙 Noa💙
    [lilypie.com]

  • Minyy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cao cure, ja sam ovdje nova. Nadam se da mi mozete malo pomoci. Naime moj muz i ja radimo na bebi vec neko vrijeme bas danas sam trebala dobiti menstruaciju, neke simptome PMS bas i nemam. Ali imala sam neki osjecaj da trebam uraditi test, uradila sam i on je pozitivan tj. Dosta vidljiv +.  Medzutim navece mi se pojavila ruzicasta krv… sutra sam planirala otici doktoru. Ne znam sta da mislim.. :-(

  • Minyy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu
    Ovo je taj test sto sam danas radila.
  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Omerta

    Da li je 4 dana prije m. rano za raditi test?

    Sutra idem raditi papu pa sam mislila spomenuti da sumnjam na trudnocu. Mozda bi me trazili urin… Inace imam neki Onestep Pregny test koji sam mislila raditi 21.01. kad (ne)bi trebala dobiti.
    Dragi misli da je najbolje da prvo cekam da li ce mi kasniti, ali naravno mi zene smo nestrpljive pa se onda nekad i razocaramo.

    Od simptoma za sad neka cudna povremena glavobolja i pikanje dolje.

    Vec imamo jednu curicu od 3 godine, pa nam se cini ok tajming za drugo.


    Ja sam napravila test tjedan dana prije vjestice i bio je pozitivan…e kad smo mi zene nestrpljive😊😊😊😊i sad imamo tri mjeseca…Zelim ti puno srece i skolsku trudnocu

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Minyy

    Ovo je taj test sto sam danas radila.


    Minyy,ja sam tako krvarila do 12 tjedna jer sam imala hematom,psihicki me sredilo dosta jer svaki odlazak na wc mi je bio mucan.Moj savjet ti je da ides sutra ginekologu na utz….Sretno

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.