Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Kod žao je trebao ici ovaj smajlic :( sorry . Držim ti fige da drugi ciklus bude taj pravi :)

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    wanttobemama

    Kod žao je trebao ici ovaj smajlic :( sorry . Držim ti fige da drugi ciklus bude taj pravi :)

    Ja se nadam da oce :) a ti obavezno javi jel plusic kod tebe:))) nisam pokusala? Imas iskustva s tim?


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    M.lady

    wanttobemama

    Kod žao je trebao ici ovaj smajlic :( sorry . Držim ti fige da drugi ciklus bude taj pravi :)
    Ja se nadam da oce :) a ti obavezno javi jel plusic kod tebe:))) nisam pokusala? Imas iskustva s tim?

    Nabavila sam si preko ebaya LH trakice :) tamo imaš dosta jeftino, kod nas u ljekarnama imaš u pakiranju po 5 koliko sam od cura tu uspjela saznati :) Koristim ih zadnja 2 ciklusa. Prošli ciklus smo malo fulali :/ zato se nadam da nismo i ovaj :) Uglavno  poslije menge cca 5 dana pred ocekivanu ovulaciju piškiš. Dvije crtice se pojave 24-48 sati pred ovulaciju i tad je najbolje vrijeme za praviti bebača :) to je ono što ja znam hehehe
    Svakako javim čim napravim ponovno test :)

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    wanttobemama

    M.lady

    wanttobemama

    Kod žao je trebao ici ovaj smajlic :( sorry . Držim ti fige da drugi ciklus bude taj pravi :)
    Ja se nadam da oce :) a ti obavezno javi jel plusic kod tebe:))) nisam pokusala? Imas iskustva s tim?
    Nabavila sam si preko ebaya LH trakice :) tamo imaš dosta jeftino, kod nas u ljekarnama imaš u pakiranju po 5 koliko sam od cura tu uspjela saznati :) Koristim ih zadnja 2 ciklusa. Prošli ciklus smo malo fulali :/ zato se nadam da nismo i ovaj :) Uglavno poslije menge cca 5 dana pred ocekivanu ovulaciju piškiš. Dvije crtice se pojave 24-48 sati pred ovulaciju i tad je najbolje vrijeme za praviti bebača :) to je ono što ja znam hehehe
    Svakako javim čim napravim ponovno test :)

    A bas cu otic kupit, pa cemo probati, mozda i upali :) obavezno javi :)


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    M.lady

    wanttobemama

    M.lady

    wanttobemama

    Kod žao je trebao ici ovaj smajlic :( sorry . Držim ti fige da drugi ciklus bude taj pravi :)
    Ja se nadam da oce :) a ti obavezno javi jel plusic kod tebe:))) nisam pokusala? Imas iskustva s tim?
    Nabavila sam si preko ebaya LH trakice :) tamo imaš dosta jeftino, kod nas u ljekarnama imaš u pakiranju po 5 koliko sam od cura tu uspjela saznati :) Koristim ih zadnja 2 ciklusa. Prošli ciklus smo malo fulali :/ zato se nadam da nismo i ovaj :) Uglavno poslije menge cca 5 dana pred ocekivanu ovulaciju piškiš. Dvije crtice se pojave 24-48 sati pred ovulaciju i tad je najbolje vrijeme za praviti bebača :) to je ono što ja znam hehehe
    Svakako javim čim napravim ponovno test :)
    A bas cu otic kupit, pa cemo probati, mozda i upali :) obavezno javi :)

    Wanttobemama ima li novosti? :)


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Daaaa :) nakon nekoliko negativnih testova i svijetlih crtica ja danas nakon 8 dana kasnjena napravila clearblue digitalni i plus ko kuća s tim sa on pokazuje da sam trudna 2-3 tjedna :) napravila sam na isti urin i onaj test sa ebay-a on i dalje pokazuje jedva vidljivu crticu tako da def taj sa ebay-a nije bio pouzdan. :)

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Cestutam od srca!!!!!!

    url=https://daisypath.com]

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    hvalaa :) držim fige i za sve vas da vidite svoje plusiće

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    wanttobemama

    Daaaa :)nakon nekoliko negativnih testova i svijetlih crtica ja danas nakon 8 dana kasnjena napravila clearblue digitalni i plus ko kuća s tim sa on pokazuje da sam trudna 2-3 tjedna :) napravila sam na isti urin i onaj test sa ebay-a on i dalje pokazuje jedva vidljivu crticu tako da def taj sa ebay-a nije bio pouzdan. :)

    Cestitam ti draga 😉😉😉😉😉😉😉 


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    M.lady

    wanttobemama

    Daaaa :)nakon nekoliko negativnih testova i svijetlih crtica ja danas nakon 8 dana kasnjena napravila clearblue digitalni i plus ko kuća s tim sa on pokazuje da sam trudna 2-3 tjedna :) napravila sam na isti urin i onaj test sa ebay-a on i dalje pokazuje jedva vidljivu crticu tako da def taj sa ebay-a nije bio pouzdan. :)
    Cestitam ti draga 😉😉😉😉😉😉😉

    hvala puno 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.