Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Sutra ujutru cu ponoviti test.. Hvala puno svima 😗

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Danijela Antic

    Odmah se pojavila,posle par sekundi,mozda nije dobra slika,ali je linina roze boje..

    Danijela trudni ste sigurno,javite mi 

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Danijela Antic

    Sutra ujutru cu ponoviti test.. Hvala puno svima 😗

    Kakve simptome imate, ima li išta slično kao i kod mene?

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mayyko37

    Danijela Antic

    Sutra ujutru cu ponoviti test.. Hvala puno svima 😗
    Kakve simptome imate, ima li išta slično kao i kod mene?

    Mene bole jajnici kao da cu da dobijem,samo manje,i nekada mi se pojavi bol u desnoj jajniku malo veca...Jajnici me bole vec skoro 2 nedelje,i imam bas bolne grudi,kao i bol u ledjima..To je sve 😀 

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mayyko37

    Danijela Antic

    Odmah se pojavila,posle par sekundi,mozda nije dobra slika,ali je linina roze boje..
    Danijela trudni ste sigurno,javite m

    Mayyko37

    Sutra ujutru radim test,javicu vam obavezno 😀


  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Danijela Antic

    Odmah se pojavila,posle par sekundi,mozda nije dobra slika,ali je linina roze boje..

    Ako je roze boje,onda je trudnoca.Cestitam

    Mama 3 cure ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Ivana3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, imam pitanje..Zadnji puta sam imala M 01.10.2017, danas je 10.11..i jos je nema..nema nikakve prisutne boli, zna me tu i tamo malo zabolit donji dio ledja i to je sve..trebala sam dobiti 28.10. Sto znaci da mi kasni otprilike 2 tj..radila sam test prvo clearblue easy i nije mi bas bio najjasniji, kontrolna crta u redu, vidljiv minus i nazire se okomita pruga gdje bi trebala biti al to sam ocito samo ja vidila..nakon dva dana(jutros) sam ponovila test clearblue digitalni ni on mi sasvim nije jasan pa bih vas molila pomoc..


  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Danijela Antic

    Sutra ujutru cu ponoviti test.. Hvala puno svima 😗

    Po meni je to pozitivno samo je mozda jos malo rano pa je zato blijeda linija! Vjerujem da ce ti vec sutra biti puno tamnija! Sretno i javi! 

    Ivana3

    Pozdrav svima, imam pitanje..

     Sretno!!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

  • Ivana3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala baarbaraa29 🤗

  • Piki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Draga Ivana3 isto mi je bilo s digitalnim i kad sam ga rastavila jos tamnije linije su bile i nije bila trudnoca...zasto ih ja ne volim,jer ti ovo moze znacit jaaako ranu trudnocu i ne trudnocu. Iz dm-a first sign mi je prosli mjesec kad mi je kasnila M 2 tjedna pokazao 2 debele crvene linije a drugi dan nista...Isla na pregled na kraju od muke prvo mislili zeljezo palo kad ono kasna ovulacija.
    Probaj sa nekim manje razvikanim testicem.
    I zelim ti kao i svima sretne vijesti😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.