Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nini

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje... Moja prica je sljedeca, imala sam odnos uz prekinuti snosaj na dan kad sam trebala dobiti M ( no nije dosla) kasni mi vec 11 dana inace mi je ciklus 30 dana.. Je li moguce da sam trudna, sta da radim? Help :)

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

     Da li je po vama pozitivan test?

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Nini

    Pozdrav, nova sam ovdje… Moja prica je sljedeca, imala sam odnos uz prekinuti snosaj na dan kad sam trebala dobiti M ( no nije dosla) kasni mi vec 11 dana inace mi je ciklus 30 dana.. Je li moguce da sam trudna, sta da radim? Help :)

    Napraviti test? 

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    POOOOZZZ   
    Nova sMam ovdje vec par dana citam vaše postove pa sam se htjela pridružiti
    MuZ I ja radili smo na bebi u vrijeme ovulacije i sada trebam dobiti 12.11
    Par dana nakon imala sam strašno probadanje u lijevom jajniku koje je trajalo cca 5 min 
    i stalno sam imala osjecaj kao da cu dobiti od pocetka samog
    trbuh mi se napuhao kao da sam naduta 
    spava mi se non stop,ali imam i problema sa željezom pijem terapiju redovito ali kao što kazete mogla bi zaspati bilo gdje
    grudi nista posebno osim malih bolova
    apetit mi varira, kavu koju inace volim ujutro piti sad jedva popijem cudno mi je nesto
    E da i leda su me u pocetku bolila znači doljnji dio sad me bas boli sve i sinoc nisam mogla spavati 
    Sad kad trebam dobiti nesto me prbada, osjecaj kao pred mengu,onda kao da nešto titra po trbuhu
    Jel kome bilo slicno pomagajt   eeee

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Daaa tak je meni bila slaba crta u prvoj trudnoći 

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Danijela Antic

    Da li je po vama pozitivan test?

    Daaaa tak je meni bila slaba druga crta u prvoj trudnoći 

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Malasova

    Ova okomita crtica je skroz svijetle boje…

    Pozitivan je meni je bila tako svijetla cestitam

  • Avatar Mayyko37

    Mayyko37

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Nini

    Pozdrav, nova sam ovdje… Moja prica je sljedeca, imala sam odnos uz prekinuti snosaj na dan kad sam trebala dobiti M ( no nije dosla) kasni mi vec 11 dana inace mi je ciklus 30 dana.. Je li moguce da sam trudna, sta da radim? Help :)

    Bok 
    Moguće je imaš li kakve simptome?

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Danijela Antic

    Da li je po vama pozitivan test?

    Ja bi ponovila test.Nakon koliko se pojavila ova druga crtica?Jer meni to izgleda ko ona evaporacijska linija...

    Mama 3 cure ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Odmah se pojavila,posle par sekundi,mozda nije dobra slika,ali je linina roze boje..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.