Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Katarina0105

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Tebi nije bio sumnjiv? 😂 meni je, jer kad sam tek popiskila nije bio +,a nisam mogla cekat pa ne znam jel se pokazao unutar 10 min ili je ovo evaporacijska linija koja se pojavi. Makar, istina da evaporacijska nema boju.. :) vidjet cu, ponovit cu na dan ocekivane ako ne dode.. 

  • Sanja1810

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo nakon par negativnih testova, jucer otisla ginekologu i ustanovljena je trudnoca od 5 tjedana..🤗🤗🤗

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Drage moje pozdrav svima, čitam Vas već dugo ali nikako do sada nisam komentirala, pa evo došao i moj trenutak :)
    Stvar kod mene je sljedeća. Prošle godine sam imala spontani pobačaj u 8 tjednu. Suprug i ja smo počeli pokušavati zadnjih nekoliko mjeseci međutim ništa :(  imali smo odnos za vrijeme plodnih dana, menga (ne)treba doći za 2 dana, test sam pravila jučer popodne i bio je negativan :( je li to rano za test? nadam se da simptome nisam umislila, grudi su mi nabrekle i bole od pazuha, idem češće piškiti nego inače, bole me leđa u donjem dijelu i dosta sam umorna u zadnje vrijeme. Nadam se da vještica neće doći :) i da će osvanuti plusić na mom sljedećem testu, kada je najbolje vrijeme da se testiram? hvala Vam puno na odgovoru.

  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    draga wanttobemama!
    Neke cure ovdje imaju vise iskustva s testovima,dobit ces vjerojatno jos koje misljenje.
    Po meni je malo rano za test. Obicno bude pozitivan na dan izostanka ili dan-dva kasnije. Ali,postoje oni senzitivniji za jos ranije,negdje oko 5 dana pred menstruaciju. Malo su skuplji,ali eto osjetljiviji. Moj savjet,ili kupi taj rani test ili cekaj jos 2-3 dana.
    Kod tih "simptoma" treba biti oprezan jer se lako zamjene s PMS om. Mislim da je na Klokanici bas bio jedan clanak o tome kako razlikovati PMS od trudnoce.
    Sretno i ne pojavila ti se vjestica i dosao veliki + !!!!!

  • NaTi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje dame :) ...Zadna M mi je trajala od 13.2.-19.2. ciklus mi traje 26 dana...Odnos sa deckom sam imala 21.2. (utorak) I 25.2. (subota)...od ponedeljka imam grceve u zelucu I kao da me na momente zabole jajnici ko pred M I  sise me pocele bolit na dodir, znam da je rano za neke simptome al recite mi svoja misljenja...plizzz nestrpljiva sam jako, to je ono najgore. Pusaaaaa

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    larimara

    draga wanttobemama!
    Neke cure ovdje imaju vise iskustva s testovima,dobit ces vjerojatno jos koje misljenje.
    Po meni je malo rano za test. Obicno bude pozitivan na dan izostanka ili dan-dva kasnije. Ali,postoje oni senzitivniji za jos ranije,negdje oko 5 dana pred menstruaciju. Malo su skuplji,ali eto osjetljiviji. Moj savjet,ili kupi taj rani test ili cekaj jos 2-3 dana.
    Kod tih "simptoma" treba biti oprezan jer se lako zamjene s PMS om. Mislim da je na Klokanici bas bio jedan clanak o tome kako razlikovati PMS od trudnoce.
    Sretno i ne pojavila ti se vjestica i dosao veliki + !!!!!

    Hvala punoo na podršci @larima  :* danas je vještica trebala doći ali je hvala Bogu jos nema :) nekako se bojim još napraviti test mislim da cu pričekati ako izdrži moja znatiželja koji dan da se uvjerim da nece doći pa onda napraviti test. Inače mi je točna u dan, eventualno dan prije ili poslije :) 

  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Drage cure i zene. 
    Decko i ja pokusavamo tek tri mjeseca, ovaj mjesec sam bila plodna za valentinovo 😍 I cijeli taj tjedan smo radili na bebi. Sada mi kasni evo danas peti dan, napravila sam test na dan kad sam je trebala dobiti ali tek ne sa prvim jutarnjim urinom i test je bio negativan. Imam iscjedak i osjecam kao da mi "curi" m a nema nicega, grudi su mi lagano bolne vise bradavice, i stalno me tjera na podrigivanje (zenstveno a) , placljiva sam i umorna. Ne znam cure sto vi mislite , sad me strah ponovit test da opet nebude negativan :p

  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    i meni se to desilo, doduse na dan na koji sam trebala dobiti , isto sam vidjela frendica je rekla da sam luda i da je to kao sjena, i nesto i da se vidi ako se zagledas :p 
    meni kasni danas peti dan, napravila sam danas neki jeftini test na poslu al na brzinu i jos sam smocila pol papirica  ( ne pitaj) i to je samo na papiricu ne na stapicu i pokazao je negativno ,:(
    tako da sam odustala ako ne dodu  do srijede idem kod ginekologice. 
    presumnjivi su mi simptomi i meni stvarno nikada ne kasni

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Drage moje pozdrav svima :) Vjerujem da ne postoji tema koju nisam prelistala od kada smo se odlučili za bebača  ... Situacija je slijedeća... Zbog PCOS sam bila na Belari 4 godine, u 11 mjesecu mi je privatno u poliklinici napravljena LETZ konizacija kako bi se CIN u potpunosti odstranio jer sam ga vukla oko godinu i pol dana, pretpostavljam radi stresa jer je život krenio malo nizbrdo.... Kolposkopija prije mjesec i pol dana uredna kao i PAPA test, na uzv je rekao da su jajnici super i da cista gotovo i nema...nitko sretniji od mene, doktor je rekao da se možemo baciti na bebicu jer je sve u najboljem redu... 31.01. sam prestala biti kontracepcijske, zadnja menstruacija 04.02. .... Prema mojim bolovima ovulacija je bila oko 24-25.02., menstruacija mi kasni 4 dana.... Jučer navečer sam radila test i u prvoj minuti je bila jedna crta, a oko pete minute blijedolika druga. Onda sam se iznervirala i sve to lijepo u kantu za smeće Luda sam Vjerujem da je sve moguće, ciklusi nisu došli na svoje zbog kratkoće ne konzumiranja tableta, možda zapravo i nije bilo ovulacije , a možda sam i trudna... Mene zanimaju iskustva trudnoće nakon pilula? I da li je moguće da sam prerano napravila test ?
    Hvala vam puno! Divne ste

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    Curke. Jučer sam radila test sa prvim urinom, kašnjenje menge 2 dana, 30 dan ciklusa. Inače su mi točne.  Bio je negativan :( menge još nema. Je li moguće da je lažno negativan test? Je li je još nekome nešto slično događalo?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.