Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Po meni je ovo pozitivno!!!!!I meni je bila jaaaako slaba crtica!Ajde javi..

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Ivana3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Curke hvala Vam puno..al izgubila sam zivce vise s ovim testovima, kupim ih da mi oni kazu nesto na kraju se mislim jel je ili nije, najsigurnije je otici kod doktora cini mi se i najpametnije 😂 javit cu vam svakako..ja inace imam slabo zeljezo, s obzirom da mi kasni vec 2 tj, da li je moguce da mi ne pokazuje rezultat dobro zbog slabe krvi i zeljeza? 

  • Piki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mislim da je moguce samo da ti kasni zbog zeljeza pa imas kao malo obilniju kad stigne...
    Ali daj se ne predaj radije kupi neki jeftini test malo manje razvikan pa probaj opet i to svakako u casicu nemoj direkt na stapic pa nam javi sretne vijesti

  • Ivana3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Da da tako sam i radila ova dva, u casicu pa ondaa..a ne znam ne bude meni to toliko obilno mene on cesto pita da mi da antibaby tako da ne krvarim puno kad dobijem i da me ne boli, na sta ja nikako ne pristajem da to uzimam, i stvaarno menii ne krvari puno i ne boli me, samo kad se prehladim zna bolit..a prije mi nikad ovako nije kasnilo..i bolile bi me grudii leda kad trebam dobit, a grudi sad nista, povremeno leda almalo skroz i tjt..

  • Piki

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nisam mislila obilno da curi i boli ko ludo..npr.moje obilno je kad imam komadica a opet curi normalno. Meni se ti komadici desavaju radi zeljeza.
    Po ovome kako je tebi vjerojatno da bi se i ja ziva pojela...ma daj ti jos jedan testic okreni pa da si sigurna

  • Ivana3

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Maaa ja odoh u ginekologaa u pon/uto moram vidit kad radi, ne da mi se vise s tim testovima haha, sta je sigurno sigurno je..e i da imam jos jedno pitanje u 8 mj sam isl bila na kontrolu 2 puta ono bezveze i oba puta me pitao ima li mi u familiji blizanaca? Hmm sta mu je to trebalo znaciti..

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Cure,radila sam jutros test,sve je isto kao i juce..Jos uvek nisam dobila,sacekacu sa testovima ako ne dobijem,jos neka zakasni bar 3-4 dana i onda cu da uradim jos jedan,i onda zakazacu kod doktora ako tada pokaze + 
    Javljam vam za par dana da li je test pozitivan 😗

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Danijela to je slaba crtica,ali ziher je tridnica!I meni je bila tako slaba!A i menga ti jis nije dosla!Koliko ti kasni?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Anastasijamil

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Caoo svima :)
     
    Ovako, imam pitanje za sve... U poslednjih nekoliko dana osecam neke promene, povecana zeljaa za hranom, grudi su mi vece pocele su da rastu tj ogromnee su 😂... grcevi u stomaku, bol u jajniku nekad levi nekad desni ali traje mozda minut ni toliko, ali grcevi su konstantni...Sad cekam da vidim da li ce menstruacija da mi kasni,pa da idem ginekologu ili doktoru da vidim da li je mozda virus stomacni ili nesto ako vec nije trudnoca.. Inace stvarno imam redovno odnose sa deckom ali pazimo se, nekoliko puta je bilo ‘ Proveri ti to nisam siguran da li sam u tebe’ i slicno.. Pa sta vi mislite?
    Nekako mislim da nisam imala kako pstati trudna a sa druge strane nadam se da jesam haha..

  • Melica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo. 
    Poslednja m mi je bila 8.10.'17. Ovaj mjesec sam dobila (ako se može tako reći) 7.11. Roze boje i to samo malo kao tačkastoo,bez ikakvih siimptoma.. Pa me zanima šta bi moglo biti.. Već 5 mjeseci planiram trudnoću, da li postoji mogućnost da je to neki simptom? :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.