Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar larimara

    larimara

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Draga wantobemama!
    Test bi trebao vec biti pozitivan! Jedina mogucnost da se ovulacija malo pomaknula i da je oplodnja bila kasnije,pa mu mozda treba koji dan duze...sve je moguce.
    Druga manje vjerojatna teorija,kakav si test koristila? Znam da mi koje dulje iscekujemo,radimo vise testova...Neke cure su pisale da su imale netocne rezultate s onim jeftinim preko e-bay a...
    Kupi u DM-u onaj rani i znat ces na cemu si...ili izvadi betu i za pola sata imas najtocniji i 100% odgovor! Ne znam za tebe,ja sam uzasno nestrpljiva i napravila bih betu samo da mirno mogu spavati;))))

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Drage moje zenice 😃
    Relativno sam nova na ovom forumu, naime ja i m se trudimo vec par mj ali ovaj mj smo prvi put pratili O sa trakicama zbog mojih PCOS jajnika, i bili smo aktivni u vrijeme O. To je bilo nedavno(prije 6 dana) tako da znam da jos nista od simptoma. Naime po klasicnim simptomima ja bi bila trudna svaki mjesec jer me uvijek uzasno bole grudi,razdrazljiva sam,spava mi se i sve ostalo tako da ja ocekujem i kad ostanem trudna da necu nista od toga osjetit 😂 naime jedino sto me muci je da me jajnici bole kao da cu sutra dobit M a znam da je to nemoguce jer bi mi trebala bit tek 20.03, iako imam pol.jajnike nikad nisam M dobila prije 33.dana... Ugl ne nadam se previse jer su me isprepadali sa tim jajnicima,prije par god sam i cistu operirala i jos imam hipotireozu... A najbolje od svega muza pomorca koji je 3 mj na brodu a mj ipo doma... Tako da mi je "super". Al ne dam se😃 mozda nam je ovaj put i uspjelo tko zna. Evo morala sam se malo pozalit, i zelim vam svima plusice sta prije. A nadam se i sebi 😍😍😍

    url=https://daisypath.com]

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    larimara

    Draga wantobemama!
    Test bi trebao vec biti pozitivan! Jedina mogucnost da se ovulacija malo pomaknula i da je oplodnja bila kasnije,pa mu mozda treba koji dan duze…sve je moguce.
    Druga manje vjerojatna teorija,kakav si test koristila? Znam da mi koje dulje iscekujemo,radimo vise testova…Neke cure su pisale da su imale netocne rezultate s onim jeftinim preko e-bay a…
    Kupi u DM-u onaj rani i znat ces na cemu si…ili izvadi betu i za pola sata imas najtocniji i 100% odgovor! Ne znam za tebe,ja sam uzasno nestrpljiva i napravila bih betu samo da mirno mogu spavati;))))

    Imam test sa ebay-a :D nadam se da je do testa :) mislim da cu pričekati još koji dan pa otići u ljekarni kupiti neki sa malo većom osjetljivosti. Ne bi htjela raditi odmah ako se jos ne moze vidjeti pa da se ne stresiram bezveze. Menga mi je zadnja bila 6.2.a po svim simptomima pretpostavka da je ovulacija bila oko 17.2.znaci do danas se vec treba vidjeti :/ 

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    maca1510

    Drage moje zenice 😃
    Relativno sam nova na ovom forumu, naime ja i m se trudimo vec par mj ali ovaj mj smo prvi put pratili O sa trakicama zbog mojih PCOS jajnika, i bili smo aktivni u vrijeme O. To je bilo nedavno(prije 6 dana) tako da znam da jos nista od simptoma. Naime po klasicnim simptomima ja bi bila trudna svaki mjesec jer me uvijek uzasno bole grudi,razdrazljiva sam,spava mi se i sve ostalo tako da ja ocekujem i kad ostanem trudna da necu nista od toga osjetit 😂 naime jedino sto me muci je da me jajnici bole kao da cu sutra dobit M a znam da je to nemoguce jer bi mi trebala bit tek 20.03, iako imam pol.jajnike nikad nisam M dobila prije 33.dana… Ugl ne nadam se previse jer su me isprepadali sa tim jajnicima,prije par god sam i cistu operirala i jos imam hipotireozu… A najbolje od svega muza pomorca koji je 3 mj na brodu a mj ipo doma… Tako da mi je "super". Al ne dam se😃 mozda nam je ovaj put i uspjelo tko zna. Evo morala sam se malo pozalit, i zelim vam svima plusice sta prije. A nadam se i sebi 😍😍😍

    Draga ja ti držim fige da je to to :) svašta je moguće :)

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Pozz drage moje! Nova sam ovdje, muz i ja radimo nekih 5 mj na bebici al neide. Jucer 7.3 sam trebala dobiti M, ne dolazi, inace imam bolne menstruacije, sad me samo grudi bole. Radila sam test maloprie ispao je negativan? Dali je prerano ili stvarno umisljam? 


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    wanttobemama

    Curke. Jučer sam radila test sa prvim urinom, kašnjenje menge 2 dana, 30 dan ciklusa. Inače su mi točne. Bio je negativan :( menge još nema. Je li moguće da je lažno negativan test? Je li je još nekome nešto slično događalo?


    I ja sam radila danas, jucer sam trebala dobit isto negativan. Nadam se da je lazan 


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    M.lady

    wanttobemama

    Curke. Jučer sam radila test sa prvim urinom, kašnjenje menge 2 dana, 30 dan ciklusa. Inače su mi točne. Bio je negativan :( menge još nema. Je li moguće da je lažno negativan test? Je li je još nekome nešto slično događalo?

    I ja sam radila danas, jucer sam trebala dobit isto negativan. Nadam se da je lazan

    Moguće da je lažan i da je još rano :) nekima bude kasnija ovulacija pa se ne moze odmah vidjeti :) to su mi svi rekli, ja se isto nadam :) držim ti fige :) ja sam htjela čekati do vikenda da napravim ponovno test ali sam jako znatiželjna i s obzirom da imam dosta tih testića što sam sa ebay-a naručila išla sam maloprije ponovno isprobati i čini mi se da je jaaako slabo vidljiva druga crtica :) to mi daje malu nadu :) mislim da ću se danas još strpiti pa sutra kupiti u ljekarni jako osjetljivi test i nadam se da će moj plusić biti tu :) meni je danas 5.dan kako menga kasni. 

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    wanttobemama

    M.lady

    wanttobemama

    Curke. Jučer sam radila test sa prvim urinom, kašnjenje menge 2 dana, 30 dan ciklusa. Inače su mi točne. Bio je negativan :( menge još nema. Je li moguće da je lažno negativan test? Je li je još nekome nešto slično događalo?

    I ja sam radila danas, jucer sam trebala dobit isto negativan. Nadam se da je lazan
    Moguće da je lažan i da je još rano :) nekima bude kasnija ovulacija pa se ne moze odmah vidjeti :) to su mi svi rekli, ja se isto nadam :) držim ti fige :) ja sam htjela čekati do vikenda da napravim ponovno test ali sam jako znatiželjna i s obzirom da imam dosta tih testića što sam sa ebay-a naručila išla sam maloprije ponovno isprobati i čini mi se da je jaaako slabo vidljiva druga crtica :) to mi daje malu nadu :) mislim da ću se danas još strpiti pa sutra kupiti u ljekarni jako osjetljivi test i nadam se da će moj plusić biti tu :) meni je danas 5.dan kako menga kasni.

    Ja ti drzim fige i iskreno se nadam da ce to biti to 😉. Ja sam previse nestrpljiva, cas mislim da jesam trudna pa cas da ce svaki cas doc m. Izludit cu 😯😯


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • M.lady

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    M.lady

    wanttobemama

    M.lady

    wanttobemama

    Curke. Jučer sam radila test sa prvim urinom, kašnjenje menge 2 dana, 30 dan ciklusa. Inače su mi točne. Bio je negativan :( menge još nema. Je li moguće da je lažno negativan test? Je li je još nekome nešto slično događalo?

    I ja sam radila danas, jucer sam trebala dobit isto negativan. Nadam se da je lazan
    Moguće da je lažan i da je još rano :) nekima bude kasnija ovulacija pa se ne moze odmah vidjeti :) to su mi svi rekli, ja se isto nadam :) držim ti fige :) ja sam htjela čekati do vikenda da napravim ponovno test ali sam jako znatiželjna i s obzirom da imam dosta tih testića što sam sa ebay-a naručila išla sam maloprije ponovno isprobati i čini mi se da je jaaako slabo vidljiva druga crtica :) to mi daje malu nadu :) mislim da ću se danas još strpiti pa sutra kupiti u ljekarni jako osjetljivi test i nadam se da će moj plusić biti tu :) meni je danas 5.dan kako menga kasni.
    Ja ti drzim fige i iskreno se nadam da ce to biti to 😉. Ja sam previse nestrpljiva, cas mislim da jesam trudna pa cas da ce svaki cas doc m. Izludit cu 😯😯

    Ipak nista, gospoda je dosla :((


    💙 28.06 💙
    💙 STIPE 💙

  • Avatar wanttobemom

    wanttobemom

    Broj poruka: 352

    Prijavi adminu

    M.lady

    M.lady

    wanttobemama

    M.lady

    wanttobemama

    Curke. Jučer sam radila test sa prvim urinom, kašnjenje menge 2 dana, 30 dan ciklusa. Inače su mi točne. Bio je negativan :( menge još nema. Je li moguće da je lažno negativan test? Je li je još nekome nešto slično događalo?

    I ja sam radila danas, jucer sam trebala dobit isto negativan. Nadam se da je lazan
    Moguće da je lažan i da je još rano :) nekima bude kasnija ovulacija pa se ne moze odmah vidjeti :) to su mi svi rekli, ja se isto nadam :) držim ti fige :) ja sam htjela čekati do vikenda da napravim ponovno test ali sam jako znatiželjna i s obzirom da imam dosta tih testića što sam sa ebay-a naručila išla sam maloprije ponovno isprobati i čini mi se da je jaaako slabo vidljiva druga crtica :) to mi daje malu nadu :) mislim da ću se danas još strpiti pa sutra kupiti u ljekarni jako osjetljivi test i nadam se da će moj plusić biti tu :) meni je danas 5.dan kako menga kasni.
    Ja ti drzim fige i iskreno se nadam da ce to biti to 😉. Ja sam previse nestrpljiva, cas mislim da jesam trudna pa cas da ce svaki cas doc m. Izludit cu 😯😯
    Ipak nista, gospoda je dosla :((

    Ajoj baš mi je žao :) ali drugi put sigurno bude :)  jesi probala pratiti si ciklus i ovulaciju sa LH trakicama? :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.