Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Viko22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Plusic ce pojavio. Sreca do nebaa i nazad 😄😄😄😄😄

  • Avatar Leyla

    Leyla

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    a jooooojjjj bas mi je drago!!!! cestitam! bolje da si uradila test, sad lipo odma znas....kazem ti, ja sam oba puta na dan kad je tribala menstruacija doc i bija je plus....zanji puta nedavno, i evo 10 tjedana sam trudna

  • Sanja1810

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav, pila sam tablete do 9 mjeseca, i doktorica mi je u 11 mjesecu rekla da mogu ici na dijete, inace sam imala nepravilne cikluse, i do sada su mi ciklusi isli 32, 33 i 35 dana, dok evo danas mi je 43 dan i menstrucije nema. Radila sam test u pon i pokazao je negativan. Sad me zanima da li je bilo jos prerano za test?

  • Avatar Leyla

    Leyla

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Sanja1810


    Pozdrav, pila sam tablete do 9 mjeseca, i doktorica mi je u 11 mjesecu rekla da mogu ici na dijete, inace sam imala nepravilne cikluse, i do sada su mi ciklusi isli 32, 33 i 35 dana, dok evo danas mi je 43 dan i menstrucije nema. Radila sam test u pon i pokazao je negativan. Sad me zanima da li je bilo jos prerano za test?

    po meni nakon 43 dana nikako nije prerano za test...pokazao bi definitivno da je pozitivan...jedino neznam koji si radila...ja sam, rekla sam vec oba puta na sam dan kad je menstruacija tribala doc, nakon 30 dana ciklusa napravila test i bija je pozitivan....i bila sam trudna...samo uzela san oni digitalni skuplji...ja bi napravila po tebi jos jedan, uzmi neki malo bolji, ujutro na prvi urin i ako ne pokaze + definitivno su ti se pobrkali ciklusi nakon tableta pa triba vrimena da dodje na svoje...kako bilo da bilo javi...ja se nadam da ce bit pozitivan :))

  • Sanja1810

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu


    po meni nakon 43 dana nikako nije prerano za test…pokazao bi definitivno da je pozitivan…jedino neznam koji si radila…ja sam, rekla sam vec oba puta na sam dan kad je menstruacija tribala doc, nakon 30 dana ciklusa napravila test i bija je pozitivan….i bila sam trudna…samo uzela san oni digitalni skuplji…ja bi napravila po tebi jos jedan, uzmi neki malo bolji, ujutro na prvi urin i ako ne pokaze + definitivno su ti se pobrkali ciklusi nakon tableta pa triba vrimena da dodje na svoje…kako bilo da bilo javi…ja se nadam da ce bit pozitivan :))

    Ma uvijek su mi bili nepravilni, i prije tableta su znali najvise bit 43 dana, jedino ako sam imala kasnije ovulaciju..

  • see-salt

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!Čitam i čitam ovaj forum, ali toliko je toga napisano na ovom forumu da jednostavno ne stignem sve pročitati, a u nedoumici sam. muž i ja radimo na bebi već neko vrijeme, pa tako i ovog mjeseca. međutim sada sam malo zbunjena. naime nekoliko dana nakon ovulacije posumnjala sam da je ipak možda došlo do začeća. menstruacija mi je inače prilično točna dođe redovito u periodu od 28. dana popodne najkasnije 29. dopodne. plodne dane isto tako znam kad su jer osjećam točno ko po satu mravce uz laganu bol u lijevom ili desnom jajniku na sredini ciklusa. e sad ovaj mjesec sam 2-3 dana nakon ovulacije počela primjećivati da su mi grudi kao teže, te sam ponekad imala kao laganu bol u donjem dijelu trbuha. ne stalno i ne jaku. nakon 7 dana počela sam češće ići na wc i najčešće mokraća je bila skroz prozirna, bezbojna. nisam baš pridavala pažnju svemu tome. međutim jučer popodne sam osjetila menstrualnu bol i nakon mokrenja na wc papiru je bila kao sukrvica. to je zapravo 1,5 dan prije od normalnog, a točno bi bio 13 dan od ovulacije. tokom noći vrlo malo krvi, no nešto tamnije boje. danas jako blagi menstrualni bolovi, a menstruacija slabašna. inače početkom ciklusa 1-2 dan imamo prilično jake bolove i dosta jaku tamno crvenu menstrualnu krvu. traje mi obično 7 dana, a ovo danas izgleda mi kao inače menga pred kraj ciklusa (5. - 6. dan), a boja je ili svijetlo crvena ili tamno smeđa. i to me jako zbunjuje, jer u 30 godina nisam imala takvo iskustvo sa mojom mengom. 
    I sad ne znam što da mislim. zapravo kad sam jučer procurila, odustala sam i od same pomisli da sam možda trudna, ali danas kad sam čitala sve te tekstove i forume malo mi je u glavi konfuzija. ne želim se previše nadati iako vjerujem da kao i većina vas ovdje jako želim dočekati i taj dan i taj +.

  • Mrvili

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Imala sam spolni odnos u vrijeme plodnih dana kako pokazuje kalendar (kako sam izračunala) i dečko je ejakulirao u mene, ali s obzirom da su me počele taj dan bolijeti malo grudi,a to je kod mene inače znak da ću dobiti mjesečnicu, da li postoji mogućnost trudnoće? Taj dan kada je dečko ejakulirao u mene sam bila jako “mokra” dolje i tijekom odnosa je izašlo mnogo te tečnosti, oprostite na izrazu, te ja smatram da je najplodniji dan taj kada mi je vagina jako vlažna i ide puno iscjetka, al opet grudi su me počele bolijeti a to je znak nadolazeće mjesečnice,i sada ne znam što da mislim… Možda se ovulacija dogodila prije ili baš taj dan? Da li postoji velika mogućnost trudnoće?

  • Avatar Leyla

    Leyla

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    see...i kakva je situacija? ja ipak mislim da je to menstruacija jer nije svaki ciklus isti...nekad sam i ja jace krvarila a nekad samo 3 dana...i mislim da je nakon plodnih dana pre rano za tezinu u grudima i bilo kakve simptome...oni se jave nakon tjedan-dva, onda kad bi menga tribala doc....a Mrvi mogucnost trudnoce naravno postoji ;) ipak si imala nezasticeni odnos...pricekaj do menstruacije...ijako ne mora znaciti, neki ljudi pokusavaju godinama a nekim upali odma ;)

  • Katarina0105

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hej zenske. Danas sam napravila test, vrlo rano- 6 dana prije ocekivane m. Imam grceve koje inace imam u vrijeme ovulacije, traju mi vec 2 tjedna. Prije par dana mi je iscurila veeelika kolicina sluzi odjednom, jedno 7 dana od predvidene ovulacije, taj dan me i trbuh jace grcio, cak sam pomislila da mi ovulacija kasni, al evo bolovi se nastavljaju i ja pojma nemam kaj da mislim sve skupa. 
    Ovo je sumnjivi +.
    Napravila sam test uopce ne znam zasto tako rano, ova kontrolna crta se odmah pojavila a preko pola testa se kao preljevalo i naoko nije izgledalo pozitivno, al nisam imala vremena gledat u njega 5-10min. Kasnije sam pogledala ponovo i sad vidim ovo, s tim da je donji dio plusa gdje je bila "boja" razlivena jace vidljiv. 
    Iskustva? Da ponavljam sutra ili pricekam jos? 
    Sumnjivo mi je jako sam ga rano radila 😂 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Katarina0105 meni je prvi test sest dana prije mestruacije bio isto takav. samo sam ja vidjela plus hihihi.. I eto me u 4 mjesecu trudnoce.. Tak da pricekaj jos par dana ali ja mislim da ti menstuacija nece doci..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.