Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Danas setam gradom i odjednom osjetim izljev i mislim se fak evo je dosla vjestica ali di bas sad kad sam u gradu i u svjetlim hlacama. Nista trc do ducana po uloske i u prvi kafic u wc,kad ono nije vjestica nego nekakav obilan bijeli iscjedak,kao da ponovno imam ovulaciju a bila mi je 3.03 jer sam pratila trakicama. Jel neko imao slicno iskusto, i da i dalje imam iscjedak,ne u tolikoj kolicini ali svakako moram imat dnevni ulozak

    url=https://daisypath.com]

  • Malasova

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu
    Pozitivan ili negativan????
    Pozitivan ili negativan????
  • Malasova

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ova okomita crtica je skroz svijetle boje...

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Mala sova,
    Po meni je to pozitivan test !

  • Malasova

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    mono1111

    Mala sova,
    Po meni je to pozitivan test !

  • Malasova

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jutros ponovila test...negativan je.Sad sam totalno zbunjena???????

  • Malasova

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Malasova

    Jutros ponovila test…negativan je.Sad sam totalno zbunjena???????

    Molim vas odgovorite mi ocajna sam......Menstruacija mi kasni 11 dana...jucer test pozitivan,danas negativan?!?!?'Da napravim jos jedan?U ginekologa sam narucena u cetvrtak.Jel neko imao ovakvu situaciju?Oba testa su radena s prvim jutarnjim urinom.

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ti clearblue testovi su najgori.
    Meni je pokazao plus kad nisam bila trudna.Ponovi test sa obicnom trakicom.

  • Malasova

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    suza4

    Ti clearblue testovi su najgori.
    Meni je pokazao plus kad nisam bila trudna.Ponovi test sa obicnom trakicom.

    Hvala vam .Sutra ujutro javljam nove rezultate sa drugim testom!

  • Chaterine

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok, ako ima neko slicno iskustvo ... Menstruacija mi inace dolazi na 25 ili najdalje 28 dan.. zadnji je bia do 6.03 i treba mi je doci ili prekjucer,jucer ili danas .. najdalje. medutim jucer se pojavilo samo malo krvi pri brisanju full crvene i poslije mrvicu smedeg na ulosku uz cudne grceve  danas nista nema krvi.. i neosicam vise da ga trebam dobiti a ove dane sam osicala .. imala sam odnos taman prije nekih 6-7 dana ali iza ovulacije(ako je skolski na pola ciklusa)i imala sam odnos 2 dana prije ovulacije, jel moguce da je ovo implatacijsko krvarenje bilo ? kad najranije mi test moze pokazati jeli trudnoca?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.