Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Sto se tice kalendara na mobitelu, ili bilo kakvog takvog, on nije pouzdan, osim ako imas bas redovite M koje traju 28 dana i tako svaki ciklus.
    Sve ostalo može jako varirati.
    Imate lh trakice koje su pouzdanije u pracenju O.
    Spermiji u idealnim uvjetima mogu prezivjeti 3 dana, u ideanim znaci, tako da meni to nije upalilo, kada je odnos bio 3 ili vise dana prije O.
    Osobno mislim da oni tako dugo kao kod tebe Ela nisu mogli prezivjeti do dns ili do sredine ciklusa, kada je inace O u normalnim ciklusima 28 - 30 dana.

  • Tamis

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,ciklus je dosao sa zakasnjem.Doktorica kaze da je vjerovatno malo prehlada nista ozbiljno i malo se pomjerilo zbog odnoso,sve je uredu uglavnom.Idemo ponovo sve sa nadom da ce sad biti pozitivno😀

  • bebice

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav,imam jedno pitanje,radimo na bebi vec par mjeseci..4 dana prije menstruacije imam neki smedi iscjedak,sta to znaci? 😕

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Bebice,
    Mozda je implantacijsko. Napravi test.

  • bebice

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mislis?grudi mi osjetljive,dole me boli,al manje nego kad imam mengu

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ne znam.
    Test bi trebao pokazati.
    Meni je osobno tako bilo.

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Draga Bebice, i ja imam isti problem. Prije sam mislila da je to uobičajeno prije menstruacije, ali kasnije sam saznala da je mogući uzrok nedostatak progesterona. A može biti i implantacijsko, kako mono1111 kaže. Nadam se da je ipak beba u pitanju!  Ako se nastavi, traži kontrolu hormona.

  • Avatar Leyla

    Leyla

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, malo sam bacila oko...Bebice pricekaj dan kasd bi tribala doc menstruacija ili jos bolje par dana iza...ako ne dodje napravi test tako ces bit sigurna jedino...sve unaprid je nagadjanje...smedji iscjedak sam i ja nekad u ciklusu znala imati i nije imao veze sa trudnocom

  • Viko22

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    I ja imam pitanje.. 
    Zadnja menstruacija mi je bila 25.12 ,ciklus traje 27-28 dana. Posto radimo na bebi ,pratim si polozaj cerviksa preko njega si utvrdim plodne dane.
    Cerviks je jucer visoko ,mekan je i kao povecan.. Kod ginekologa idem iduci tj.a mislim da mi je za test prerano ,sta vi mislite?

  • Avatar Leyla

    Leyla

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    ja sam radila u obe trudnoce test na onaj dan kad je menstruacija tribala doc i pokaza je +...i to popodne...al sam uzela onaj skuplji....tako da ako jesi trudna mozes ti napraviti test i pokazat ce kakvo je stanje...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.