Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,Ako bas želite biti sigurne da li se beta dupla, vadite ju iz krvi, može vam i gin.dati uputnicu za to pa ne morate placati.
    Ne znaci da ce vam test pokazati tamniju crticu za dva dana, tj.možda i hoce ali to nije sigurno jer isto tako ovisi o koncentraciji u urinu, da li ste pile vodu npr.prije testiranja ili sl.
    Beta je najtocniji pokazatelj.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Meni je bila jaaàaaaako slaba roza crtica,jedva oku vidljiva!postivala sam vrijeme gledanja!To je bilo dan prije menge!A dan nakon sto ju nisam dobila sam napravila test i bio je plusic!Prvo sam koristila onu trakicu gravidnost mini,a drugi clearblue!Mislila sam pricekati par dana nakon menge,ak izostane,al nisam imala strpljenja!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    mono1111


    Cure,Ako bas želite biti sigurne da li se beta dupla, vadite ju iz krvi, može vam i gin.dati uputnicu za to pa ne morate placati.
    Ne znaci da ce vam test pokazati tamniju crticu za dva dana, tj.možda i hoce ali to nije sigurno jer isto tako ovisi o koncentraciji u urinu, da li ste pile vodu npr.prije testiranja ili sl.
    Beta je najtocniji pokazatelj.

    Hvala puno na ovom savjetu! To cu sigurno uraditi, ali nazalost sam na putovanju trenutno, tako da polazem svu nadu u trakice. Ali za dva tjedna idem kod doktorice, nadam se da nije kasno.

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Cure, 2 testa jutros...oba pozitina :-) hip hip huraaa

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Predivan poklon za Bozic!Cestitam od srca!!!!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Cestitaam!!! Neka je da srecom! :)

  • Avatar mici_0555

    mici_0555

    Broj poruka: 160

    Prijavi adminu

    Hvala svima!! Nek nam 2017 svima krene s jednom zdravom trudnočom :-)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudilice….trebam savjet i misljenje…simptomi: nesanica, bijeli iscjedak i uzasno bolne bradavice. M (ne)treba doc u petak…vec 7 mj se trudimo i  svaki put se razocaram…a sada kao da sam T, neobicno se osjecam..ne zelim opet se razocarat i zelim👶👶 
    Sto mislite? Hoce li bit + ovaj put? 


    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Ela1202

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Nova sam ovdje. Relativno sam mlada te nisam imala djece pa ne znam sto ocekivati sada. Molim pomoc mama ili nekog ko ima iskustva s ovom situacijom.
    Dakle radimo na bebi neko vrijeme. Zadnja menstruacija bila mi je 30.12 te zavrsila 4.1 od tad sam imala nezasticen odnos 5.1 s ejakuacijom te sa 7.1 takode na 8.1 vecernji sati. Dakle na kalendaru za ovulaciju kojeg imam na mobitelu pise da su mi sada plodni dani te da mi je 12.1 ovulacija. Ovi internetski kalendari kazu drugacije..neznam vise. Citala sam kako spermiji mogu zivjeti 3 do 5 dana u nama. Mozete li mi reci kakve su nam sanse na temelju ovog. 
    Hvala od srca

  • Colt

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Ela1202 plodni dani kreću cca 2-3 dana nakon menstruacije i traju cca 7 dana. i ja imam kalendar na mobitelu i koristim ga već cca godinu dana; on ti radi izračun na temelju podataka koje ti uneseš. Ako si upisala iste podatke i u kalendar na internetu; trebalo bi ti pokazati isto. želim ti srecu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.