Jednokratne pelene

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Ma slazem se u potpunosti jer svak ima pravo izbora. Znaci po meni je hvale vrijedno sto koristis platnene pelene jer ja priznajem da nisam iz razloga sto su mi jednokratne jednostavnije i lakse. No to ne znaci, po meni, da nanosim stetu ditetu il da sam losija majka od bilo koga jer koristim jednokratne pelene i vlazne maramice. Samo sam tila rec da se danas pocelo puno previse stitit djecu od svega sto je nekad bilo normalno. Slazem se oko svega sa ne forsiranjem motorike itd, samo sam to navela kao primjer.. I sama strahujem sto danas sutra necu moc utjecat na to oce li mi dite pusit, pit, ne daj Boze drogirat se itd.. to je prisutno u svima nama. Ali doslo je vrime kad je imat bebu postala znanstvena fantastika jer vise nista nije dobro i zdravo,a generacije prije nas su evo zive i zdrave. Malo sam skrenila s teme, isprike svima ;)*

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Je istina da je kao znanstvena fantastika. Uglavnom, sve je to malo  teško za komentirati. Puno toga se mijenja svako malo. Jedan da je jedna stvar dobra, drugi dan druga. Nije nitko bolja ili lošija majka zbog pelena ili sličnog. Svaka od nas nastoji raditi ono što misli da je najbolje i najbolje što može 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Meni je sve to pretjerivanje, znam da ima svega i svačega u kremama, pelenama i sve, ali nitko nije dosad stradao zbog toga, iako pazim na vlažne maramice… recimo, ja se sva osujem od njih… prije ni laboratoriji nisu postojali pa se nije toliko znalo za te “opasnosti”, sada kada je i medicina razvijenija, više se toga zna i više se tome posvećuje pozornosti… a meni je i patronažna rekla da probam što manje koristiti vlažne…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Meni je sve to pretjerivanje, znam da ima svega i svačega u kremama, pelenama i sve, ali nitko nije dosad stradao zbog toga, iako pazim na vlažne maramice… recimo, ja se sva osujem od njih… prije ni laboratoriji nisu postojali pa se nije toliko znalo za te "opasnosti", sada kada je i medicina razvijenija, više se toga zna i više se tome posvećuje pozornosti… a meni je i patronažna rekla da probam što manje koristiti vlažne…

    ja sam generacija kada su se pampersice pojavile, jednokratne pelene općenito i moji su me motali u tetre kao i tebe pretpostavljam dok ove nisu došle na tržište, naravno da se nije imalo pojma o tome koliko su štetne, ali pogledaj unazad, našu generaciju i koliko je ljudi neplodno, koliko se žena pati sa raznoraznim gljivicama, upalama, muški su sterilni itd itd, toga je uvijek bilo naravno ali broj je drastično veći od kada se koriste jp.. i da moji stariji je bio u jp, nisam bila tada pametna i nije imao jednog jedinog dana osipa ni upale ni nikakvih problema, ali tko zna što sam mu “upakirala” za budućnost.. tko može reći da neće ne daj bože imati problema kasnije u životu, a zašto, zbog 5 sekundi dodatnog posla sa prirodnim materijalom i platnenim pelenama…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Hmmm mene i mm su motali u tetre..ja imam sje stitnjacu a mm je prebolio tumor na testisima tako da..mi smo zapravo generacija radijacije,od tud tumori i dosta bolesti..a stetno je sve,pa i odjeca koja dolazi u kontejnerima puna naftalina,nemas danas nista prirodno..ali mi ljudi evoluiramo i prilagodimo se na sve i svasta pa se nadam da nasa djecica nece imati prevelike posljedice od sve ove tehnologije i mozda najgoreg od svega-prehrane..meni je isto zao sto nisam pocela sa pp,hehe bit cu pametnija sa sekom😉😉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mayathequeen


    Hmmm mene i mm su motali u tetre..ja imam sje stitnjacu a mm je prebolio tumor na testisima tako da..mi smo zapravo generacija radijacije,od tud tumori i dosta bolesti..a stetno je sve,pa i odjeca koja dolazi u kontejnerima puna naftalina,nemas danas nista prirodno..ali mi ljudi evoluiramo i prilagodimo se na sve i svasta pa se nadam da nasa djecica nece imati prevelike posljedice od sve ove tehnologije i mozda najgoreg od svega-prehrane..meni je isto zao sto nisam pocela sa pp,hehe bit cu pametnija sa sekom😉😉

    slažem se da, nažalost.. ja osobno pokušavam promijenit ono kaj mogu, ono kaj ne mogu ježi ga..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mama2-i mene je mama isto bila u tetra pelene previjala… baš sam komentirala neki dna s mamom u dućanu-život je danas puno jednostavniji, sve imaš gotovo-prašak za kolače, torte, pudinge, gotove biskvite, jela.. ali time što smo praktičnija i “jednostavnija” generacija, time smo i nezdravija.. ja sam čak razmišljala o platnenim pelenama, ali mi je rekao pedijatar da ne treba, ja sam naravno, njega poslušala pa kažu da s ei u ovim jednokrtanim pelenama zagrijavaju testisi kod muškića, dok u tetra pelenama ne…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Mama2-i mene je mama isto bila u tetra pelene previjala… baš sam komentirala neki dna s mamom u dućanu-život je danas puno jednostavniji, sve imaš gotovo-prašak za kolače, torte, pudinge, gotove biskvite, jela.. ali time što smo praktičnija i "jednostavnija" generacija, time smo i nezdravija.. ja sam čak razmišljala o platnenim pelenama, ali mi je rekao pedijatar da ne treba, ja sam naravno, njega poslušala pa kažu da s ei u ovim jednokrtanim pelenama zagrijavaju testisi kod muškića, dok u tetra pelenama ne…

    generalno su opasnije za mušku dječicu kaj je mene isto iznenadilo poznavajući žensko tijelo i to da sam se i sama borila sa upalama i koje čime, svačime ko klinka..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.