Jednokratne pelene

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mi također koristimo Baby love (one eko, bijele). U potpunosti sam zadovoljna s njima i uopće ne propuštaju. Kako mi maleni po noći spava od 21 sat do 6, ne budim ga za presvlačenje, a pelena mu jest natopljena, ali ni kap ne procuri. A kada sam koristila Pampersice, uvijek mi je procurilo. Ovisi od bebe do bebe, moja prijateljica koristi samo Pampersice, dok se u Baby love razočarala. Ja sam jednom kupila one Bebe, jako su dobre, ali opet ne želim sada mijenjati marku pelene koja malenome odgovara. Također, Damci, potpisujem za vlažne maramice Babylove i Pavlovićevu! 

  • Avatar Rina5

    Rina5

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Bok ima li koga ode?  Pitanjce beba 3miseca pampersice zelene koristimo do sad bile dobre a sas u zadnje vrime propustaju npr kad se nosi pa pokaka sve ode uz leda ne znan kako, il po noci je da odrapi 10h bez minjanja! Najvise me preko dana to kad je nosim pa se pokaki sve propusti!? Savjet?

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Rina, možda joj ne odgovaraju jer obilnije kaka i mokri?

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ma to je normalno,ti ju vjerojatno pritisneš rukom kad ju nosiš ili je u položaju koji pojačava pritisak,treba vidjeti i da li joj treba veći broj,tj.kad joj pelenu staviš, da joj bude kao kad bi mi recimo obukle prevelike gaće,a ne da joj bude na knap,to kaj oni napišu brojeve po kilaži niš ne znači,jer treba gledati i djetetovu anatomiju

  • Avatar Rina5

    Rina5

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Igorovabebica a upijaju one dobro kad 12 h izdrze da ne popusti (mozda pred jutro ako se puno iskaka al je ranije prominin). 

    Nalah ma da bice kako je drzin odozdo pa sve ode gore pod pritiskon! A iman doma jos dvi trice i cetvorku pa cu bas probat vece! 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Curke, jeste li gledale Potrošački kod? Testirali su vlažne maramice i u mnogima našli kancerogene sastojke. Napomenuli su kako se vlažne maramice “preporučuju” jedino ako ste vani i voda vam nije dostupna i nipošto bebicama s time prati lice i ostatak tijela.. baš me to zabrinulo… ja sam maloga uvijek doma prala s vodom, ali sam maramice koristila kada smo bili vani.. sada uvijek nosim bocu vode namijenjenu posebno za pranje guze kada smo vani.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Curke, jeste li gledale Potrošački kod? Testirali su vlažne maramice i u mnogima našli kancerogene sastojke. Napomenuli su kako se vlažne maramice "preporučuju" jedino ako ste vani i voda vam nije dostupna i nipošto bebicama s time prati lice i ostatak tijela.. baš me to zabrinulo… ja sam maloga uvijek doma prala s vodom, ali sam maramice koristila kada smo bili vani.. sada uvijek nosim bocu vode namijenjenu posebno za pranje guze kada smo vani.

    možeš mislit kaj onda ima u pelenama kada je svo to njesra u maramicama samo ;)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ma meni su te maramice odvratne. Kad ih za sebe koristim, odvratam mi je osjećaj. Ja sam svom možda 5 puta do sada s maramicom obrisala guzu. Kod kuće od rođenja s vodom i gazicama i kod svih prijatelja i rodbine isto. Na svim ostalim mjestima imam vodu i krpice sa sobom. Rijetko se dogodi da zaboravim. A pelene neću ni komentirati 

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    A ljudi moji pa necemo sad stavit dicu u staklena zvona! E sad ne valjaju maramice, pa pelene, nemoj gluten do godine dana a posli vidi, nemoj setalicu, ni slucajno nesti dat jest prije nego je u tablici dohrane, nemoj ucit dite da sidi, da hoda, nemij da gleda crtice, ne smis mu tepat… mislin slazem se s nekim stvarima i jasno mi je da je ovo 21.stoljece i da smo napredovali al pobogu ispada da ih treba stavit u balon da niko i nista do njih ne moze doprit! Mislim da svi mi skupa malo pretjerujemo.  Ja prva u nekim stvarima! Nije ovo paljba na nikoga od vas vec mi samo nije jasno sta ce iduce bit stetno..

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    A ne kažem da i sama ne pretjerujem, ali neke stvari ipak ne mogu probaviti, pelene i vlažne maramice su među njima. NIsam frik oko glutena i ne znam čega, ali oko nekih stvari se zna što je zdravo što nije.
    Na mnogo toga ne možemo utjecati, ali na ono na što mogu utječem. Hranim svoje dijete koliko toliko zdravom hranom iako znam da će kad krene u jaslice jesti sve i svašta, ne forsiram njegov motorički razvoj jer svakome tko imalo mućne glavom je jasno da dijete treba samostalno doći do toga, a da se ne odmičem od teme, maramice i pelene nikako ne mogu biti zdrave, a to je nešto što se može izbjeći  A svatko sebi bira što će i kako će 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.