Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • martina913

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Test sam radila na dan ocekivane menstruacije i tako je pokazalo medjutim na 35 dan ciklusa mi je dosla menstruacija pa me zanima zasto je test tako pokazao kao neku sjenu 

  • martina913

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    I inace mi nikad ne kasni. Dobijem na 30 dan uvijek a sad je i kasnilo i test to pokazao

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    martina, najvjerojatnije se radi o biokemijskoj trudnoći.

  • martina913

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru

  • MikiHerc

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, nova sam vam ovdje. Čisto da se sa nekim malo posvajetujem. Menga mi kasni 8 dana. Već 2 god.pokušavamo još jednu bebicu da pridružimo našoj obitelji… Nije baš išlo. Zadnje 1,5 godina 2 puta imala biokemijsku teudnoću. Kad sam tada test radila crtice su bile skroz blijede. Sad sam evo opet u tom fazonu jel ili nije. Uradila sam test prije 3 dana i druga crta je puunoo jače boje nego prošlih puta,tj godina.. po vašem mišljenju koliko čekat da se ode ginekologu? Točno me strah otići da ne bude opet,e ja ovdje ništa ne vidim 😣

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    MikiHerc

    Pozdrav žene, nova sam vam ovdje. Čisto da se sa nekim malo posvajetujem. Menga mi kasni 8 dana. Već 2 god.pokušavamo još jednu bebicu da pridružimo našoj obitelji… Nije baš išlo. Zadnje 1,5 godina 2 puta imala biokemijsku teudnoću. Kad sam tada test radila crtice su bile skroz blijede. Sad sam evo opet u tom fazonu jel ili nije. Uradila sam test prije 3 dana i druga crta je puunoo jače boje nego prošlih puta,tj godina.. po vašem mišljenju koliko čekat da se ode ginekologu? Točno me strah otići da ne bude opet,e ja ovdje ništa ne vidim 😣


    ako je crtica tu onda je to to :) i cestitam ti :)
    znam da se bojis zbog proslih iskustava…tako mi je bilo i samoj jer sam prije 3 godine imala spontani…prije koji dan mi je test pokazao plus, u strahu da se ne ponovi spontani, otrcala sam kod nje kad mi je kasnila 5 dana..nije me htjela pregledat jer se nista ne bi vidjelo…samo mi je dala da pijem folnu kiselinu i narucila me tek 2.1. na ultrazvuk :)
    rekla mi je da ne brinem i da uzivam :)
    rekla mi je i ovo, citiram “dok se ti sad treses i nerviras ima zena i koje ne znaju da su trudne pa sve bude super, a ako nesto krene po zlu to ce biti zato sto trudnoca od pocetka ne valja, a ne zbog tebe”
    jedino sam ja nakon toga napravila jos 3 testa za svaki slucaj :D
    ja bi na tvom mjestu napravila jos jedan test (cisto da se uvjerim :D),  nazvala bi ginekologa, objasnila situaciju, da ti prepise folnu kiselinu i on bi te sigurno narucio s nekih 7, 8 tjedana trudnoce kad se srce moze cuti (bar moja tako radi)
    ja sam u pocetku bila preplasena i uzrujana…al vidim da se dobro osjecam, nemam krvarenja, uzivam u ovom blagdanskom ugođaju :) isto preporučam tebi :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • MikiHerc

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Draga Anđelina hvala ti puno na javljanju… Uradila sam jutros opet test i znači pojavile su se 2 crvene crte u roku od doslovno 4 sekunde baš one fine jake crvene boje, jasne i čiste.. Evo to me baš ohrabrilo da se ne brinem puno.. Sada osluškujem tijelo i trzam na svaki sitni bol, a znam da se ne trebam opterećivati.. Treba milsiti pozitivno. Danas je 10-ti dan da kasni, doktoru planiram do kraja tjedna otići… Držte mi fige drage moje :) Javim vam sta bude.. 

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    etoooo :) bas mi je drago  znaci nama isto kasni? ja sam trebala dobiti 30.11 .
    inace, ja od dana kad sam trebala dobiti pa do sad svaki dan skoro tu i tamo osjetim lagane bolove, kao menstrualne grceve…ali to je normalno dok god nema krvarenja  
    sretno ti i javi sta kaze doktor 

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • MikiHerc

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    andjelina23

    etoooo :) bas mi je dragoznaci nama isto kasni? ja sam trebala dobiti 30.11 .
    inace, ja od dana kad sam trebala dobiti pa do sad svaki dan skoro tu i tamo osjetim lagane bolove, kao menstrualne grceve…ali to je normalno dok god nema krvarenja
    sretno ti i javi sta kaze doktor


    Evo mene 😁 Usput mi bio Dom zdravlja jutros 😁 Išla na pregled doktor potvrdio trudnoću, ali je dosta rana,kaže plod se tek nazire. Za 10 dana na uzv opet doći 😊 Ja sam isto te trebala 30.11. dobiti. Dao mi je neke vitamine i folnu, u slučaju krvarenja ili jakih bolova javiti se odmah. Najpametnije ti je,kaže ,opusti se i polako do sljedeće kontrole ❤️ 

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    eto vidis  bas mi je drago da je sve u redu 
    javi se opet kad prođe slijedeći pregled :)
    ja sam tek 2.1. naručena pa se javim :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.