Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nesska

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Lady čestitam 

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    lady55

    Dea 32
    Tek trebam dobiti za par dana
    Hvala ti


    Onda ponovi test na dan ocekivane da si potvrdis.
    Cestitam i sretno!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • lady55

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala cure pričekat cu par dana pa cu Napravit novi ☺️☺️☺️

  • lili7595

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

     pozdrav curke,nova sam ovdje i htjela sam vase misljenje jeli ovaj test pozitivan ili nije? Radila sam ga na dan ocekivane menst.znam da je rano,ali nisam mogla cekati vise😧

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    lili vidim jedva vidljivu crticu ovako na slici.. moglo bi to bit pozitivno…  Savjetujem da ponoviš sutra ili prekosutra s prvom jutarnom mokraćom ali bolje uzmi trakice iz Millera .. Meni su se one pokazale super.. Ja sam pravila s nekim drugim testićima prije očekivane M i jedva se vidila crtica. cure su mi preporučile te Miller trakice i već mi je sutridan bila vidljivija crtica…. Sretno i javi ishod




    [lilypie.com]

  • lili7595

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Župčica

    lili vidim jedva vidljivu crticu ovako na slici.. moglo bi to bit pozitivno… Savjetujem da ponoviš sutra ili prekosutra s prvom jutarnom mokraćom ali bolje uzmi trakice iz Millera .. Meni su se one pokazale super.. Ja sam pravila s nekim drugim testićima prije očekivane M i jedva se vidila crtica. cure su mi preporučile te Miller trakice i već mi je sutridan bila vidljivija crtica…. Sretno i javi ishod


    Javljam da je test pozitivaan! Jeeej 😊😀 

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Lili cestitke… Skolsku trudnocu zelim.. Pridruzi nam se na ljetnim bebama 2019. 😀




    [lilypie.com]

  • Hope23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,ovako…nadam se da mi mozete pomoc….Menstruacija mi kasni 2 dana,imam jako bolne grudi vec desetak dana a takoder od ovulacije imam i dalje prisutne grceve kao kada treba dobit ali to vec dugo traje…Radimo na bebi i nadam se pozitivnom rezultatu😊
    Napravila sam 3 testa koja su mi ovako pokazala i nadam se da mi mozete pomoc jer me zanima dali je test pozitivan,hvala unaprijed…

  • Hope23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu
  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Hope ja bi rekla da je  pozitivan! Cestitam!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.