Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • l13

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Drage dame, inace mi menstruacija dolazi oko 31.-32. dana medjutim kasni (danas je 38. i jos uvijek nista) pa sam jucer odlucila uraditi test. Ovo je rezultat nakon 5 minuta cekanja, druga linija nije uopste vidljiva medjutim neobicno mi je sto je boja malo kao procurila na ekran. Da li se ovo desavalo jos nekome i je li test idalje negativan? Trebam vase brze odgovore :)
     
  • Gabriela

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Halo cure moje imam jedno pitanje sutra bi trebala dobit mengu i danas napravim test za ranu trudnocu od First Sign pise daje za ranu trudnocu ali mi pokazo negativno .
    Dali sam ga prerano napravila posto sutra trebam dobit ali puse da se moze i ranije napravit malo sam zbunita jer mi je lose i vrti mi se u glavi koje od vas imo sa tim testom iskustvo molim za pomoc hvala vam

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    l13 to je lose uraden test,najboje da ponovis sutra ujutro opet,sretno!
    VesnaBraco moze bit kasna ovulacija pa je pozitivno, a mogu biti i mucnine od necega drugoga.Meni je pokazao pozitivno tek nakon 5-6 dana kasnjenja, isto do tada na dan očekivane i 2 dana kasnjenja negativan. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Helena123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Poz, Cure! Sad se dobro ne sejčam dali sam pisala ovdje iili nisam. Ja menstruaciju sad dobim 24.og,25,26,il 27-og. Znam da mi je kasnila al neznam kolko jer nez više kad je trebam dobit. Ugl od nekih tih datuma. Dobila sam je 29-og, i meni inače traje po 7dana. Nisam je imalo baš tak puno, i imala sam je samo4dana. 3dana me boljela glava, zasmrdilo mi je dim od cigarete, leđa su me boljela, bila sam živčana bez razloga i znalo mi se dogodit da mi je ujutro bio slabo. I onda sam ja posumnjala na trudnoču napravila sam 2 testa kaj opče ne kužim nikak. Pa ako mi možete vi reči jer ja još nebi išla kod ginekologa. HVALA! :D 
  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Prve dvije slike su mutne, a na trecoj mi test izgleda negativan. Moguce da ti se od neceg pobrkao malo ciklus. Osim ako je ovulacija bila kasnije, a da je to nalik menstruaciji zapravo implantacijsko krvarenje.. ponovi test za par dana da budes sigurna. Kada si uopce imala odnose, koji dan ciklusa?

    Be the change you wish to see in the world..


  • rosie

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima, vidim da tu na forumu ima iskusnijih dama od mene te bih vas molila za pomoc, jer kad si mlad i lud (pomalo u svakom smislu) sve dovodiš u pitanje, pa čak i nemoguće stvari.
    Dakle, situacija je sljedeća, dečko i ja još nismo imali seksualni odnos, samo malo, rekla bih rizičnog, maženja, međutim meni menstruacija kasni 3-4 dana te ne osjećam nikakve simptome iste osim što me bolio trbuh, zapravo želudac i osjećala sam malu mučninu ali to bih prepisala sumamedu koji sam pila zbog upale korijena dlake… Mučnina je idući dan prestala ali menstrucija još nije došla :/ i mogu reći da mi se malo češće piški haha 
    Danas, dakle 36. dan ciklusa sam uradila test clearblue te je rezultat odmah bio ovakav
    36. dan ciklusa, prvim jutarnjim urinom
    36. dan ciklusa, prvim jutarnjim urinom
    Međutim, nakon par sati sam ga ponovno pogledala te okomita crtica koja bi pokazivala trudnoću počela se malo nadzirati i to ne cijelom debljinom nego samo tanka linija, gotovo neprimjetna te test izgleda ovako 
    nakon par sati ...
    nakon par sati ...

    Svašta sam čitatala o testovima i svemu tome, pa vam molim da mi napišete vaše mišljenje i oprostite ako bezveze paničarim :) <3 :*

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ne test je negativan. U uputama lijepo pise da se ne ocitaje rezultat nakon 10 min ako se ne varam. 

    [tickerfactory.com]

  • lady55

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Ljep pozdrav radila sam clear blue test dali je ovo pozitivno ili negativno
  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Lady, test se cini pozitivnim, moguce da je jako rana trudnoca pa je zato ova crta tako slabo vidljiva. Ponovi za par dana opet. Nisi napisala dal ti menga kasni ili tek treba nastupiti..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • lady55

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Dea 32 
    Tek trebam dobiti za par dana 
    Hvala ti

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.