Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • medinaal

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Druga crtica se definiticno vidi. Iako jos slabo ali tu je 😊😊


    Voljela bih da bude aBd to to. Samo sam u nedoumici, ovaj test sam radila jucer poslijepodne i ovakav je ispao odmah nakon minutu. Jutros sam radila jutarnjim urinom i nazirala se crtica ali slabijeg intenziteta od ove. Ne znam sta da mislim o tome… ne mogu da se orijentisem po ciklusu, jer bas variraju od 28-34 dana…

  • Pcelicamaja123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Evo da se javim, dobila sam, tako da  eto onako je kako sam htjela. Medinaal čestitam ti. Hvala svima koji su mi odgovorili i smirili me kad mi je trebalo. No eto, jedini razlog zašto nisam htjela 2 crtice je moj tata, duga priča, izbacio bi me iz kuće iako imam 24 god, ne prihvaća ni dečka ni ništa pa me to muči. Inače dečko i ja bi rado imali bebu. Tako da kako god okrenem, koliko god sam htjela M radi tate, toliko mi je u jednu ruku bilo i krivo jer znam svoju želju duboko u sebi, no to je sad već za neku drugu temu. Sretno svima i želim vam mirnu i školsku trudnoću.
    😊❤️

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    medinaal

    Bluegirl

    Druga crtica se definiticno vidi. Iako jos slabo ali tu je 😊😊

    Voljela bih da bude aBd to to. Samo sam u nedoumici, ovaj test sam radila jucer poslijepodne i ovakav je ispao odmah nakon minutu. Jutros sam radila jutarnjim urinom i nazirala se crtica ali slabijeg intenziteta od ove. Ne znam sta da mislim o tome… ne mogu da se orijentisem po ciklusu, jer bas variraju od 28-34 dana…


    Pricekaj jos koji dan pa ponovi test. 🤞🤞Mozda je jos rano. Koji ti je sad dan ciklusa?

    [lilypie.com]

  • medinaal

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    medinaal

    Bluegirl

    Druga crtica se definiticno vidi. Iako jos slabo ali tu je 😊😊

    Voljela bih da bude aBd to to. Samo sam u nedoumici, ovaj test sam radila jucer poslijepodne i ovakav je ispao odmah nakon minutu. Jutros sam radila jutarnjim urinom i nazirala se crtica ali slabijeg intenziteta od ove. Ne znam sta da mislim o tome… ne mogu da se orijentisem po ciklusu, jer bas variraju od 28-34 dana…

    Pricekaj jos koji dan pa ponovi test. 🤞🤞Mozda je jos rano. Koji ti je sad dan ciklusa?


    Danas 33. dan, prosli mjesec sam dobila M na 28. dan, a sve prije toga su bili 30, 31, 33 dana… tako da sto se tice toga kod mene nikad nije sigurno kad nastupa…

  • medinaal

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Opet sam danas uradila, nisam s prvim jutarnjim urinom pa je ispao ovako. Cini mi se nesto malo jace od prosle slike.

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Vidi se jace. Valjda je ovulacija bila kasno pa se zato slabije vidi. Za koji dan ce bit prava crtica 😊😊

    [lilypie.com]

  • medinaal

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bluegirl

    Vidi se jace. Valjda je ovulacija bila kasno pa se zato slabije vidi. Za koji dan ce bit prava crtica 😊😊


    Nadam se tome aBd. Puno ti hvala na pozitivnim vibracijama, nekako se lakse osjecam kako sam ovo procitala :)

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    UglataZagrada

    Pozdrav curke!
    Registrirala sam se upravo na Klokanicu. Hitno trebam vaša mišljenja! Jel ovaj test pozitivan? (od šoka jedva tipkam, a i prošlo je već 10 minuta)… ajmeeeee!!!! Što vi mislite? Ova vodoravna linija se vidi jasno ko dan, ali ova vertikalna se nadgleda! Dakle, vidi se ali jako blijedo. Na testu piše da bez obzira koja crta bila svjetlija ili tamnija da je test valjan odn pozitivan…
    Mišljenja???


    POZITIVAN ☺️☺️☺️

    Danci23

  • bezvezebl

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu
    Da li neko ima iskustva sa ovakvim testovima? Da li je ovo pozitivan test? U uputstvu pise da linije mogu biti razlicite boje, debljine te i da svjetlija linija znaci pozitivan test.
    Da li neko ima iskustva sa ovakvim testovima? Da li je ovo pozitivan test? U uputstvu pise da linije mogu biti razlicite boje, debljine te i da svjetlija linija znaci pozitivan test.
  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Vidi se druga crtica, po meni je to pozitivan test 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.