Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nastja08

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Žene, je li ovaj test pozitivan?

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Ja ne vidim drugu crticu.. Koliko ti kasni? Mozda je jos rano.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Nastja08

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ova skroz lijevo neka blijeda roza. Kasni mi 3 dana. Inače uvijek dobijem na 28.dan, pa mi je čudno što kasni. Nisam radila s prvom jutarnjom mokraćom pa ne znam ima li to neke veze.  Kad bih mogla ponoviti test?

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Ta skroz lijevo ti nije testna crtica, nazalost. Druga ti se mora pojaviti samo malo lijevo od ove kontrolne.
    Pogledaj na uputama ili netu sliku poz.testa.
    Ako ti je inace bas tocna M onda bi nakon 3 dana vec trebao bit poz.test, ali mozda ti je O bila kasnije pa testic jos ne pokazuje. Probaj sutra ujutro opet, ali bas sa prvim jutarnjim ili izvadi betu, tu onda nema dileme.
    Sretno!!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Nastja08

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala puno!

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Nastja08

    Hvala puno!


    Konkretno ovaj je negativan, ja san isto radila sa trakicama. Druga crtica ti treba bit blizu ove
    I obavezno radi s prvim urinom, najtocnije je ;)

  • UglataZagrada

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    Pozdrav curke!
    Registrirala sam se upravo na Klokanicu. Hitno trebam vaša mišljenja! Jel ovaj test pozitivan? (od šoka jedva tipkam, a i prošlo je već 10 minuta)… ajmeeeee!!!! Što vi mislite? Ova vodoravna linija se vidi jasno ko dan, ali ova vertikalna se nadgleda! Dakle, vidi se ali jako blijedo. Na testu piše da bez obzira koja crta bila svjetlija ili tamnija da je test valjan odn pozitivan…
    Mišljenja???
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Pozdrav Uglata, tu se vidi druga crtaTako je i meni bilo, rano sam radila test, pa je prvo bila jako blijeda, prekosutra sam ga ponovila i vidjela se jasnija crta. Ja sam prvi dan nekako izignorirala tu crticu, osim što sam se kao i ti pojavila na Klokanicu cila u šoku…Ugl, pozitvno je. Bez panike, ponovi test za koji dan.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Test je pozitivan iz mog iskustva sa clearblue. Mozes kako ti je predlozila PlavaBorovnica ponoviti za 2 dana test. Crta bi trebala biti jasnija i tamnija.Sretno i cestitam posebno ako si to zeljela. 

    [tickerfactory.com]

  • UglataZagrada

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    hvala! svakako ću ponovit… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.