Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MikiHerc

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    andjelina23

    eto vidisbas mi je drago da je sve u redu
    javi se opet kad prođe slijedeći pregled :)
    ja sam tek 2.1. naručena pa se javim :)


    Hej evo mene opet 😊 prošao i drugi pregled.. ovaj put se jasno vidi malesna mrva i otkucaji srca ❤️ to je tako lijepo čuti ❤️ sad vadim nalaze zbog štitnjače i nadam se da će sve ići dobrim putem 😊 kako si ti? Javi se kad bude kontrola 😘

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu
    Test
    Test

    nisam mogla izdrzat ,6 dan kon transfera,sta vi mislite,ja vidim blijedu crtu al neznam dal sam to umislila

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Dali je tko imao ovako nesto?

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu


    Iako nemam iskustva s takvom vrstom testova, ja mislim da je test pozitivan, vidi se neka blijeda okomita crtica 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    kupi neku trakicu u mulleru ili dm-u, 15kn otprilike su, ove clearblue testovi su s*anje, ali doslovno! vidim blagu liniju, ali svakak ponovi ujutro ponovo i to tim trakicama, za njih nisam nikad čula da su pokazale lažno pozitivne rezultate! držim palčeve da bude i drugi test pozitivan  i čestitam!

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Tenci

    kupi neku trakicu u mulleru ili dm-u, 15kn otprilike su, ove clearblue testovi su s*anje, ali doslovno! vidim blagu liniju, ali svakak ponovi ujutro ponovo i to tim trakicama, za njih nisam nikad čula da su pokazale lažno pozitivne rezultate! držim palčeve da bude i drugi test pozitivani čestitam!


    Ma ponovit cu ga u subotu ili nedjelju nek malo prodje vrijeme,da se pojača plus 😄 tenci zasto mislis da su sranje?

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    zato jer ima dosta cura iskustva s njima da pokaže lažno pozitivan rezultat… nikad nisam clearblue kupovala, ove jeftine trakice su mi svaki puta pokazale točno, i u ovoj trudnoći i dok je bilo negativno, i u prošloj koja je nažalost loše završila… jeftinije ti je, a opet točno pokažu, pogotovo ove iz mullera.

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Vidi se sruga crtica 😊 ja sam 8.dan poslije transfera radila popodne neki test koji sam narucila na netu i druga crtica se slabo vidjela. Vec drugo jutro se puuuuno jace vidjela na dva razlicita testa. Čestitam 😊 

    [lilypie.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ja sad pronasla test koji sam narucila na ebayu davno pa cu isprobat ujutro da vidimo šta on pokazuje 😄

  • Avatar Bluegirl

    Bluegirl

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Javi rezultat 🤞🤞😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.