Je li test pozitivan?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jamay

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima..😊treba mi pomoc..ovako zadnja men 20.12.17 poslije toga odnos bez zastite 08.01.18 ciklus mi je inace neredovan i varira izmedju 32 i 36 cak dana..osjecam se strasno umorno.moram na wc svako malo i da razdrazljiva sam maksimalno i jednostavno neki cudan osjecaj je prisutan.test sam uradila prije dva dana i bio je negativan..sta mislite da li je ipak bilo rano za test

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sve je moguce, ako ti ciklus dug i “seta” ovulacija kroz mjesec onda bi trebala pricekat s testom do 36.dana ciklusa pa ponoviti test dan poslije ako ne dodje m do onda. M uvijek dodje 14 dana nakon ovulacije, naravno osim ako si trudna. A mozda je i sve so psihe. 

    [tickerfactory.com]

  • Jamay

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru..treba cekati jos 6 dana uhhh..a ne mogu nalaz bete uraditi..ttenutno na putu 😭 cudna sam si skroz…a grudi su nacudnije..ne bole vise toliko ali su veeelike..inace su male a sad mi izgleda kao da nisu nikad vece bile..i mekane su bas i to mi je cudno…budemo vidjeli 😊

  • Svilena

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Posljednj mjesecnicu sam imala 24.12 i zavrsila je 31.12 i 1.1,2.1,3.1 i 16.1 sam imala odnos koji je zavrsio ejakuliranjem unutra! Da napomenem simptome mjesececnice bi imala dosta prije,a sad samk osjecam da su mi grudi malo otecenije i ne bole me toliko s obzirom da bi mi trebala doc na vrijeme sad 24 og.

    Kakva su vasa iskustva?

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Svilena

    Pozdrav
    Posljednj mjesecnicu sam imala 24.12 i zavrsila je 31.12 i 1.1,2.1,3.1 i 16.1 sam imala odnos koji je zavrsio ejakuliranjem unutra! Da napomenem simptome mjesececnice bi imala dosta prije,a sad samk osjecam da su mi grudi malo otecenije i ne bole me toliko s obzirom da bi mi trebala doc na vrijeme sad 24 og.

    Kakva su vasa iskustva?

    Cekaj dan kad trebaš dobit,ako ne dođe test ce odmah pokazat,sve prije je rano i da se ne razocaras uzalud..dan kad je trebala doci,uvijek ujutro,nije dosla i popodne test napravila plus

  • Avatar Mya

    Mya

    Broj poruka: 966

    Prijavi adminu

    Jamay

    Hvala na odgovoru..treba cekati jos 6 dana uhhh..a ne mogu nalaz bete uraditi..ttenutno na putu 😭 cudna sam si skroz…a grudi su nacudnije..ne bole vise toliko ali su veeelike..inace su male a sad mi izgleda kao da nisu nikad vece bile..i mekane su bas i to mi je cudno…budemo vidjeli 😊

    Simptomi su jako slicni,tako da do dana kad ocekujes,ako ne dode tek onda test

  • CrnaOvca

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu
    Bok cure..Nova sam ovdje..Recite mi da li bi ovo mogao biti pozitivan test? Radjen je 3 dana prije menstruacije a radimo na djetetu 3mj..S tim da sam prvo dvoje djece zacela od prve a sad sa trecim ide malo sporije 😆 
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    CrnaOvca takav je meni bio i to 5 dana nakon kasnjenja i eto termin mi brzo 😂tako da mislim da je! 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • CrnaOvca

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Uf nadam se..Cekam ponedjeljaaaaaaak

  • CrnaOvca

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ami25

    CrnaOvca takav je meni bio i to 5 dana nakon kasnjenja i eto termin mi brzo 😂tako da mislim da je!

    Evo samo da javim da je to to 😆. Al mi je ginic na godisnjem do 3.8 pa moram cekati i jako se lose osjecam..jedva radim na poslu 😨
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.