Hematom u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • regica123

    Broj poruka: 486

    Prijavi adminu

    Tea50

    Sritno na pregledu! 🙏🏻
    Kad ste radile test na briseve? Meni još nije moguće napravit zbog tog tamnog iscjetka


    Ja sam u 14.tjednu i to jer sam ja inzistirala, inace je rekao da nema potrebe da svatko radi. Srecom sve bilo ok.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • MamaPa

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Drage zene, 
    Trebam pomoć i savjet oko dr. 

    Naime, na prvom pregledu za potvrdu trudnoće sam prema zadnjoj M bila trudna 6+6 no CRL je bio primjerene 6+1, odnosno 5,7 mm. Također na tom pregledu mi je dr. vidjela hematom veličine 17,8x4,9 mm te je rekla kako nije potrebno strogo mirovanje nego samo pripaziti da ne dižem ništa teško, da ne treniram te da općenito malo usporim ali da i dalje mogu na posao. Također propisala mi utrogestan 200 1x1 te uz to još klavocin bid i polygynax zbog bakterijskih infekcija .

    Na drugom pregledu su prema zadnjoj M bila 10+2, no opet je CRL bio manji i primjeren 9+5, tj. 29,7 mm. Na tom pregledu je dr. vidjela dva hematoma, jedan 28,8x8 mm te 22x5 mm. Dala mi je iste preporuke za mirovanje, dakle ne strogo ali se paziti i povećala mi utrogestan 200 na 2x1 te još dodala roidakal. 

    Zanima me vaše mišljenje nakon iskustava sa hematomom, da li je moja dr. previše ležerna? Čitala sam dosta istraživanja i neki tvrde da zapravo nema velike razlike da li strogo mirovale ili koliko toliko normalno živjele, da su rizici jednaki. Kakva su vaša iskustava? Da mijenjam dr.? Da napomenrm, radi se o privatnoj poliklinici i doktorica inače prakticira holistički pristup medicini sto mi je dosada odgovaralo. Uvijek bi mi sve detaljno pregledala, napravila sve potrebne nalaze i terapiju ali mi je davala savjete kako uključiti prirodne preparata i lijekove. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.