Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • lola777

Broj poruka: 811

Prijavi adminu

A ja se opustila sa pazenjem pa pojela 2 puta sladoled King, pa uzmem malo cokolade A sinoc u polusnu pojela dosta eurokrema tek posli mi doslo do mozga.🙄

23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

sinjorinagusarica

Broj poruka: 37

Prijavi adminu

E, super, dodajem na popis, bas idem u interspar za vikend

[lilypie.com]

sinjorinagusarica

Prijavi adminu

lola777

A ja se opustila sa pazenjem pa pojela 2 puta sladoled King, pa uzmem malo cokolade A sinoc u polusnu pojela dosta eurokrema tek posli mi doslo do mozga.🙄

nemoj razbijati glavu, sto je tu je. ne znam za eurokrem ali u prosloj trudnoci sam isto imala kao GD, nisam se ovoliko pazila kao sada, i uvecer bi znala pojesti macho od cokolade svako par veceri. mjerila sam i tada s aparaticem, i nije nikad bio uzasno visok. najvisi ikad u prosloj trudnoci mi je bio nakon  rostilja.

[lilypie.com]

sinjorinagusarica

Prijavi adminu

ja se ispricavam, nije pitanje za ovu temu ali tamo gdje sam isla traziti ili su sve nekakvi spamovi ili su teme jako stare. kupujem krevet za mog sestogodisnjaka a nema nijednu recenziju na internetu pa me samo interesiralo ima li koja mama da je kupila ovaj krevet u ikee i da je zadovoljna. hvala! mozete i u inbox odgovoriti da ne napravimo off topic.

https://www.ikea.com/hr/hr/p/stuva-foelja-komb-povis-krevet-4lad-2vr-bijela-s99275241/ [ikea.com]

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.