Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Nasty ispod 5.6 bi bilo savrseno da bude. Ali ref kod nas pisi od 4.4 do 6.4. Ja imam 6 prije trudnoce i nitko nije komentirao nikad nista ali bih voljela ga drzat na 5.5 cca tako da cu prilagodit prehranu da tako u bude

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Hvala na otkriću za proteinski puding! Danas prvi put probala, od cokolade, secer bio 4.3 prije a nakon dva sata 6.0. Super. I zaista je zasitan. Ja sam ga pojela kao medjuobrok popodne.
    Inace, cijelu sam temu prelistala, stvarno se isplati jer su cure pisale super ideje i receptice tako da svim novim slatkicama preporucam da i one naprave isto.


    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Eto super da se malo zasladis. I ima u intersparu sojine grickalice , ja ih tek danas otkrila da imaju nis ugljikohidrata

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    A ja se opustila sa pazenjem pa pojela 2 puta sladoled King, pa uzmem malo cokolade A sinoc u polusnu pojela dosta eurokrema tek posli mi doslo do mozga.🙄

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    E, super, dodajem na popis, bas idem u interspar za vikend

    [lilypie.com]

  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    lola777

    A ja se opustila sa pazenjem pa pojela 2 puta sladoled King, pa uzmem malo cokolade A sinoc u polusnu pojela dosta eurokrema tek posli mi doslo do mozga.🙄


    nemoj razbijati glavu, sto je tu je. ne znam za eurokrem ali u prosloj trudnoci sam isto imala kao GD, nisam se ovoliko pazila kao sada, i uvecer bi znala pojesti macho od cokolade svako par veceri. mjerila sam i tada s aparaticem, i nije nikad bio uzasno visok. najvisi ikad u prosloj trudnoci mi je bio nakon  rostilja.

    [lilypie.com]

  • Avatar sinjorinagusarica

    sinjorinagusarica

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    ja se ispricavam, nije pitanje za ovu temu ali tamo gdje sam isla traziti ili su sve nekakvi spamovi ili su teme jako stare. kupujem krevet za mog sestogodisnjaka a nema nijednu recenziju na internetu pa me samo interesiralo ima li koja mama da je kupila ovaj krevet u ikee i da je zadovoljna. hvala! mozete i u inbox odgovoriti da ne napravimo off topic.

    https://www.ikea.com/hr/hr/p/stuva-foelja-komb-povis-krevet-4lad-2vr-bijela-s99275241/ [ikea.com]

    [lilypie.com]

  • Crvena

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da podignem temu.
    Vadila sam ogtt i nakon dva sata mi je bio 9.2 a granica je 8.5.
    Uglavnom to sam išla vaditi u 29 tj ja sam sad 32 tjedan. 
    Išla sam na guk profil i bio mi je odličan. Čak mi je bio i prenizak, toliko da mi je u bolnici i pozlilo.
    Doktor mi je dao dijetu 1800 kalorija. Dok su mi u bolnici rekli da je sve uredu. I na nalazu nisu ništa napisali. Ni da moram na dijetu niti išta. Ja se pridržavam dijete. Iako ponekad pokleknem. Mjerim secer I stalno je super. Samo me aparatic nekad zeza. Izgleda i nije baš pouzdan…
    Pa me zanima jer sam danas skroz poklela u hrani,dali to jako utječe na bebu.
    Mjere su odlične od male,plodne vode koliko i treba.. ne znam šta bi mislila. U komi sam danima zbog tog svega..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.