Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • lola777

Broj poruka: 811

Prijavi adminu

Cure, meni je OGTT nataste bio 5, nakon 1sata 8,5 a nakon 2 sata 8,3. Moram malo pripaziti.Kuci mjerim nataste on 4,9.
    Kupujem crni kruh sa sjemenkama- smijem li njega?
    Pojedem za dorucak 2 snite ( kruh je onaj francuz) sa maslom i pur.sunkom i casu acidofila.Rucam normalno sa malo kruha, priustim si i ponesto slatko, ali manje kolicine nego prije.Vuce me sladoled King.Jeli mogu ovako nastaviti ili dijeta mora biti bolja?

23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

Točkica37

Broj poruka: 1502

Prijavi adminu

Nasty

Pa da, thnxić Točkice.. Evo pokušavam opet pazit što jedem barem okvirno.. Koliki je dopupten šećer kod netrudnica na tašte 6,1?

A kakti do 6.4 .

11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Točkica37

Prijavi adminu

lola777

Cure, meni je OGTT nataste bio 5, nakon 1sata 8,5 a nakon 2 sata 8,3. Moram malo pripaziti.Kuci mjerim nataste on 4,9.
    Kupujem crni kruh sa sjemenkama- smijem li njega?
    Pojedem za dorucak 2 snite ( kruh je onaj francuz) sa maslom i pur.sunkom i casu acidofila.Rucam normalno sa malo kruha, priustim si i ponesto slatko, ali manje kolicine nego prije.Vuce me sladoled King.Jeli mogu ovako nastaviti ili dijeta mora biti bolja?

To nije dobar rezultat jel? Zaboravila sam vrijednosti. A.mjeri 2 sata iza obroka pa ces vec vidjeti sto ti pase ili ne. Meni je recimo danas podivljao od zobenih koje jedem svaki dan . Danas sam mozda 1 zlicu vise stavila i secer nakon 2 sata 8.5 uzas al ajde nakon 2h i 45 min je pao na 5.3
    Dakle tijelo isto reagira svakak i svaki dan drugacije.

11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

• lola777

Prijavi adminu

Nataste treba biti do 5,1
    Nakon 1 sata do 10
    Nakon 2 sats do 8,5
    Znaci nakon 2 sata od obroka da izmjerim? Ne nakon 1 sat

Točkica37

Prijavi adminu

Pa.po.ovome ti.je dobar ogtt kaj ne?
    Nama su na edukaciji na Vv rekli 2 sata nakon obroka mjeriti i trebalo bi naci balanas da se drzi ispod 6.7
    Na taste ispod 5.1

11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

• lola777

Prijavi adminu

Točkica37

Pa.po.ovome ti.je dobar ogtt kaj ne?
    Nama su na edukaciji na Vv rekli 2 sata nakon obroka mjeriti i trebalo bi naci balanas da se drzi ispod 6.7
    Na taste ispod 5.1

Hvala puno!

Nasty

Broj poruka: 1791

Prijavi adminu

Točkica37

Nasty

Pa da, thnxić Točkice.. Evo pokušavam opet pazit što jedem barem okvirno.. Koliki je dopupten šećer kod netrudnica na tašte 6,1?

A kakti do 6.4 .

6,4?! Pa to je super.. sad me manje strah izmjeriti. Hvala na info Točkice

[lilypie.com]

Točkica37

Prijavi adminu

Nasty ispod 5.6 bi bilo savrseno da bude. Ali ref kod nas pisi od 4.4 do 6.4. Ja imam 6 prije trudnoce i nitko nije komentirao nikad nista ali bih voljela ga drzat na 5.5 cca tako da cu prilagodit prehranu da tako u bude

11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

sinjorinagusarica

Broj poruka: 37

Prijavi adminu

Točkica37

Hvala na otkriću za proteinski puding! Danas prvi put probala, od cokolade, secer bio 4.3 prije a nakon dva sata 6.0. Super. I zaista je zasitan. Ja sam ga pojela kao medjuobrok popodne.
    Inace, cijelu sam temu prelistala, stvarno se isplati jer su cure pisale super ideje i receptice tako da svim novim slatkicama preporucam da i one naprave isto.

[lilypie.com]

Točkica37

Prijavi adminu

Eto super da se malo zasladis. I ima u intersparu sojine grickalice , ja ih tek danas otkrila da imaju nis ugljikohidrata

11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.