Gestacijski dijabetes

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Danas svi komentiraju da im se samo.jede. i ja se prikljucujem.🤪

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Uf ja pojela tanku fetu torte i 2 male cvarkuse jucer. Danas sam ipak malo ko oduprijela se kolacima iako evo jos mlo dolaze prijetelji mm na rođendan i vec vidim da cu opet pokleknut. Ja ne znam sto mi je zadnjih par dana me bas trazi slatko a trudim se izbjegavat ga. Mislim da cu danas samo kolac koji sam rafila za sestru nema brasna, samo jaja, gorka cokolada, malo kokosovog secera i dzem za dikabeticare od naranče. Neka kao kvazi jaffa kolc al fino je 

    [tickerfactory.com]

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Grizli taj kolač smiješ :) ne znam ni ja što mi je,stalno sam gladna i stalno razmišljam o slatkom…sutra idem opet na kontrolu pa ću vidjeti što će mi reći…strah me da nešto ne naškodim bebi sad pred kraja. Trudim se da ne pokleknem ali baš mi je teško,teže nego za vrijeme blagdana. Termin mi je u srijedu.

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Imam pitanje, znači kad odlučim pojesti nešto slatko,jel u redu da pogledam koliko ima UH i onda pojedem onoliko koliko je dozvoljeno (recimo u međuobroku) . Znam da nije dobro to i sve to stoji,ali hoće li mi onda šećer skočiti jako visoko? Npr. Čokolade pojedem onoliku količinu da ima 15 UH, što je po preporuci za kruh u međuobroku.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj Iva tesko je znat koliko ce ti skociti secer od cokse. Drugo ona ima mozda 15uh al to je vecinom bas secer secer a ne neki drugi oblik uh. Ne znam ja goksu ovicnu nikad nisam tako racunala. Ako bas mi je došao gust pojela bi 1 kockicu i to je to. Onu kandit no guilt ili perugina nero bi pojela i 1 redak. 

    [tickerfactory.com]

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Aha,da,kužim…mislila sam da vi koji mjerite možda ste testirale :) grizli u kojoj si ti fazi? 
    Ja sam bila na pregledu, izgleda da ću na carski ukoliko se ne pokrene do nedjelje…

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nakon ovih sa puno kakaa meni ne bi rastao secer nesto extra. Al meni raste pretezito samo onaj nataste ako za neki obrok se ne satrem u necemu. Inace meni oni drugi budu ok. Znam samo da sam jednomljetos nakon kinder bueno mjerila i ubijala se kako ce biti visok,  na kraju je bio cist ok koliko se sjecam cak u granicama.
    Ja u petak idem na pregled pa ce mi rec sto dalje. Ne prognoziraju mi za sad nikakav carski ne bi, al mislim da ce kod mene im presuditi stanje plodne sad u petak jer jucer je bila granicno. 😕 Iskreno najradje bi da u petak rodim, al ne ide to tako pa kako bude. 

    [tickerfactory.com]

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Da,ja bi isto najradje da prirodno krene,već danas :) meni plodne vode ima dosta i sve je ok pa se ne žure…samo kažu da kad budem 40+6 trebala bi se poroditi, ne znam zašto su carski spominjali danas…pitali su me koliko sam visoka,valjda sam niska :) 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    🤞🤞🤞 Da krene samo… Koliko prognoziraju bebu da ce imati? Mozda je bebica velika po mjerama, a ako si ti niska mozda zato.

    [tickerfactory.com]

  • ivaaa4

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Beba je 3600 g za sada…ne znam,sutra ću vidjeti što će reći,evo pojela sam sve milkine čokoladne kuglice pa sam sad mirna :) jučer sam skroz slabo jela i preskočila večeru. Sve mi se poremeti kad idem na kontrolu. Sanjala sam te čokoladne kuglice i čim sam se digla morala sam pojesti,skoro sam ih bacila u smeće (kao ovisnik drogu,haha)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.